Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Straz Miejska czy tak powinna sie zachowywac ?


wrclaguna

Rekomendowane odpowiedzi

Tyle ludzi tam było, mogli nayebać tej straży "miejskiej" i ich tam wszystkich pozamykać w tych klatkach:kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie cierpię strażników wiejskich -

Początek filmu - można by powiedzieć normalna interwencja jeśli ktoś był agresywny np. ,

ale potem widać że chłopak dostał ataku -

A ci ludzie są nieprzygotowani na takie sytuację -

Oni uważają że mają jakiś mundur i pałkę w ręce to kozaki-

Dla mnie to większości są debile i nieroby - potrafią mandaty wypisywać nawet bezprawnie.

Do mnie przyszedł w tamtym roku taki debil , z pretensjami że mam auto źle zaparkowane i groził mi mandatem jak nieprzeparkuję !

, bo pewna pipa/blondi sąsiadka (wiem która) uskarżyła się że ma utrudniony wyjazd z parkingu , bo ma kiepską widocznośc przezemnie.:grin:

Myślalem że go rozsadze tego nieroba - ale żona mnie ostudziła na szczęście,

na drugi dzien zadzwoniłem po drogówkę - oni pismo odstawili do wieśniaków że mają się odwalić itd ,

bo Ja mam prawo tam stać (nie ma zakazu) i się skończyło .

ALE zastraszać mnie chciał - MANDAT chciał wlepić - Kóźwa za darmo ukarać !!

I my na nich kase dajemy -

Niech do Policji zatrudnią ludzi -wyszkolonych a tych nierobów do Urzędu Pracy zanotować jako leserów .

Kórna niemogę oglądać takich filmów :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja o strazy miejskiej mam tylko jedno zdanie bez wzgledu na ten film...dla mnie to banda chorych debili i kretynów którzy swoje niespełnione ambicje policyjne spełniają w strazy.w policji stwierdzili że takich grzmotów nie chcą to poszło to do strazy bo tam biorą jak popadnie i teraz chodzi pan i władca po miescie i udaje straznika texasu.wielce chcieli by dostac bron..jak oni nawet z ludzmi nie potrafią sobie poradzić to co dopiero z bronią.banda pseudo windykatorów gminy bo tylko tak mozna nazwac instytucje która ma zapewnic dochód gminie itp. wielce mieli pilnowac porzadku i bezpieczenstwa..jak widze tych krętaczy jak snują sie po miescie jak te łajzy i patrzą tylko do czego sie tu dopier**lić ale żeby przy tym jakoś po pysku nie dostać to mnie krew zalewa:kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Straz miejska dokladnie to banda nierobów i darmozjadow ale sa tez normalni strażnicy którzy bormalnie traktują ludzi i mozna sie dogadać z nimi

Wysłane z mojego "I"kalkulatora:)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja o strazy miejskiej mam tylko jedno zdanie bez wzgledu na ten film...dla mnie to banda chorych debili i kretynów którzy swoje niespełnione ambicje policyjne spełniają w strazy.w policji stwierdzili że takich grzmotów nie chcą to poszło to do strazy bo tam biorą jak popadnie i teraz chodzi pan i władca po miescie i udaje straznika texasu.wielce chcieli by dostac bron..jak oni nawet z ludzmi nie potrafią sobie poradzić to co dopiero z bronią.banda pseudo windykatorów gminy bo tylko tak mozna nazwac instytucje która ma zapewnic dochód gminie itp. wielce mieli pilnowac porzadku i bezpieczenstwa..jak widze tych krętaczy jak snują sie po miescie jak te łajzy i patrzą tylko do czego sie tu dopier**lić ale żeby przy tym jakoś po pysku nie dostać to mnie krew zalewa:kwasny:

:good::good: Chyba lepiej nie można było tego opisać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja o strazy miejskiej mam tylko jedno zdanie bez wzgledu na ten film...dla mnie to banda chorych debili i kretynów którzy swoje niespełnione ambicje policyjne spełniają w strazy.w policji stwierdzili że takich grzmotów nie chcą to poszło to do strazy bo tam biorą jak popadnie i teraz chodzi pan i władca po miescie i udaje straznika texasu.wielce chcieli by dostac bron..jak oni nawet z ludzmi nie potrafią sobie poradzić to co dopiero z bronią.banda pseudo windykatorów gminy bo tylko tak mozna nazwac instytucje która ma zapewnic dochód gminie itp. wielce mieli pilnowac porzadku i bezpieczenstwa..jak widze tych krętaczy jak snują sie po miescie jak te łajzy i patrzą tylko do czego sie tu dopier**lić ale żeby przy tym jakoś po pysku nie dostać to mnie krew zalewa:kwasny:

Pięknie to opisałeś:thumbup1::thumbup1: teraz ich po kolei wyłapać i spuścić im porządny wpier....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od zawsze twierdzę iż to zlepek niedorozwiniętych pociotków. Jedyne co potrafią zrobić to wj***ć Ci blokadę, albo zrobić zdjęcie za złe parkowanie. Miałem przyjemność trzy razy konwersować z tymi ciemniakami.. nie wiem po kiego to trzymać i żywić za nasz hajs.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem tylko co was powstrzymuje aby w waszej gminie czy powiecie zwołać referendum i zlikwidować te cholote. To się udaje tylko trzeba się ruszyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chociaż nie powiem, raz w życiu mnie zaskoczyli, zostawiłem samochód przy targowisku miejskim a nie zobaczyłem że zakaz tam był, po powrocie okazało się, że za wycieraczką mam "liścik" od straży miejskiej żeby się stawić u nich w ciągu 7 dni, stwierdziłem że pofatyguje się do nich, Pan strażak zapytał mnie czy to taka moja pierwsza sytuacja- powiedziałem, że tak, nigdy wcześniej nie miałem takiej sytuacji to dostałem upomnienie i na tym się sprawa skończyła:thumbup1: A więc są też i w miarę normalni strażnicy:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w Szczecinie na dzielnicy gdzie mieszkam sa normalni strażnicy zawsze mozna sie z nimi dogadać pod warunkiem ze sie nie cwaniakuje i nie pokazuje co to nie ja i wtedy zachowują sie jak normalni ludzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w Szczecinie na dzielnicy gdzie mieszkam sa normalni strażnicy zawsze mozna sie z nimi dogadać pod warunkiem ze sie nie cwaniakuje i nie pokazuje co to nie ja i wtedy zachowują sie jak normalni ludzie.

dokładnie.

Co do filmiku typowa POLSKA PATOLOGIA co słychać doskonale:wink: żyje na świecie 40 lat i nigdy nie miałem takich przygód :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...