Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 BRB] mój nowy używany nabytek b7 prosto z salonu Audi


diplingmamber

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w tytule moja nowa Audika :decayed: wraz z narzeczoną wczoraj wpłaciliśmy już 80% ceny, i do odebrania 20 września bo końcówkę dopiero 15 września wpłacę, bo coś jednak musi zostać na koncie aby rok do przodu życia było + ciut jeszcze, a Wiedeń niestety drogi :facepalm:

Co do auta, to rozrząd był zmieniony przy 119 w serwisie Audi, od zera do ostatniego km serwisowane, 1 właściciel, i w tej cenie teraz jeszcze zrobią serwis tzn. oleje, filtry itd. Oprócz OC i przeglądu który oni również zrobią, zrobić nic nie musimy się martwić. Co do jakichkolwiek zmian, z zewnątrz ani wewnątrz nic nie zamierzamy zmieniać, jedynie co dojdzie, to nowe Webasto, akumulator Optima żółty, gps beckera ale to już mam, oryginalne gumy:

ORYGINALNE DYWANIKI P+T AUDI A4 B6 B7 2001-2008 (4422616963) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

cena bardzo okazyjna jak dla nas, a tam są tylko dywaniki, a tak poza tym, to zostaje tak jak jest. No i akurat na zimę bo nie ma opon pójdą Nokiany zimowe 205/55/R16. Na zdjęciach może tak nie widać, ale jak będzie w moim posiadaniu machnę więcej fotek i już jakości hd :banan:

Na żywo wygląda jak nówka, szczerze powiedziawszy :wink:

Szukaliśmy Audi właśnie 1,9tdi b7 115/116 bardzo długo, i jesteśmy mega happy, że trafiło nam się akurat to, bo przez ponad rok nie widziałem ani razu tak zadbanej, a zobaczyłem lekko ponad 100 ;/ osobiście oglądając a na szybko nie zliczę ;/

oto Audi nasze:

Das WeltAuto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje furmanki! :wink: . Najlepsza opcja silnikowa jak na nasz kraj. Też mieszkam w Austrii, no i ubezpieczenie samo za moj samochód przyprawia mnie o ból głowy :facepalm: . A twój silniczek z ta moca jak znalazł i do jazdy i do opłat. Ale naprawdę, autko w środku igiełka , wyglada jak nowy... I jak na ten silniczek wyposażenie nawet dobre :thumbup1: .pozdrawiam:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten Becker to dobre radio? Tak pytam z ciekawości, mam swoje z navi i zestawem głośnomówiącym i nie wiem czy to jakiś rarytas jest czy nie :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy dobre, ja nie mam radia, a nawigację Beckera, a kupiłem bo wielu znajomych ma, i sobie bardzo chwalą, jedyny minus to cena, bo faktycznie jest wysoka nie wiem jak w pl, ale ja za swoje dałem 260 parę euro, i jak dla mnie dużo szybciej chodzi niż tomtom najnowszy co się bawiłem, i jest wygodniejsza moim zdaniem :wink: ale to każdy lubi co innego, a co do marki - to nie wiem czy to jakaś dobra czy nie, znajomi chwalą sobie:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj nie zdarzyłem zobaczyć zdjęć. Trzeba będzie czekać do września :wink: Można wiedzieć w którym salonie kupiona?? Widzę że tak jak ja oglądałeś trochę tych samochodów z tym silnikiem. Ja jak szedłem oglądać i wychodził do mnie jakiś ciapaty to obrót na pięcie i czekanie na następne auto, aż w końcu trafiłem na sztukę którą jeździła Austriaczka :wink:

A co do zmian to będziesz musiał bronić się rękami i nogami żeby nic nie zmienić bo siedząc na tym forum i kompletnie nic z autem nie zrobić? Ja wytrzymałem jakieś hmm... miesiąc :grin:

Jak odbierzesz autko to może w Wiedniu znów dojdzie do jakiegoś spota?!

Pozdrawiam :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jasne że możesz wiedzieć! kupiłem w Liewers - Das Autohus (Dasweltauto - Audi/Vw), w 10. Bezirku niedaleko jak jest WGKK po prawej i prosto jest Triesterstraße too drugiej stronie ulicy jest właśnie Liewers! :wink: i tam została kupiona hehe

to nie żadna tajemnica, mogę polecić to miejsce, bardzo mili ludzie, i to z jakim humorem, można z nimi jeszcze ogólnie pośmiać, i pogadać na luzie, nie jak z handlarzami nikt cię nie namawia ani nic, obsługa 100% na plus!:banan: co do ceny niestety nie mogą dużo opuścić bo w salonie była za 13,500 a na dasweltauto była za 12,890 i to była cena ostateczna ale i tak warto, będzie we wrześniu to będę natychmiast foty!

teraz co wczoraj dzwonił do mnie, to już zrobiony jest serwsis tzn. oleje i filtry, rozrząd tak jak wyżej zmieniony przy 119 w Audi, Zulassung oni załatwiają, przegląd roczny także, OC dadzą mi jakieś propozycję aby nie ganiać i szukać, tak więc wszystkie papiery itd będzie załatwione w Audi, tylko odebranie i ok:decayed:

modzić wiem, że ciężko będzie, tak jak pisałem to chciałbym webasto później, optima aku, i takie tam pierdoły, zobaczymy jak wyjdzie.

A spota zoorganizujemy tylko trzeba jakoś tak wykminić aby każdy z nas miał wolne, bo w tyg to praca i nie ma szans:facepalm:

sobota każda wchodzi w grę! bo wolna hehe

Rocznie przewiduję ok. 30-35 tyś km, to myślę, że z tym silnikiem nie będzie problemów, poza tym to autko będzie użytkowane prze zemnie i moją narzeczoną, to tak naprawdę nie wiem jaki przebieg będzie roczny, ale 30 tyś min 100% będzie:decayed:

Do zobaczenia za niedługo gdzieś na spocie! i do 20 września zleci szybko:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto ładne, ale cena kosmos...

W Austrii to normalna cena za zadbany egzemplarz. Tutaj rynek samochodowy stoi wysoko . Zawsze śmiesza mnie te "perełki" sprowadzone do Polski z Austrii :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poniżej linki do zdjęć, jakość marna, bo to zdjęcia zdjęć wcześniej wydrukowanych tam w salonie które dostałem jak to powiedział: "das ist für Mama" :banan: gość luzacki że aż miło hehe. A co do ceny to wiem, sporo, ale tutaj za taki stan się tyle płaci, jak napisał kolega Audi sline, takie są ceny, możecie sami zobaczyć na dasweltauto.at :wink:

Obraz_052.jpg

Obraz_053.jpg

Obraz_054.jpg

Obraz_055.jpg

Obraz_056.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno się cieszysz z autka i nie chce tego zakłócać, ale oni zarobili na tobie 5 tys euro lekkim dytkiem.:kwasny: Dostałeś chociaż Gebrauchtwagengarantie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję zakupu, a co do ceny to lepiej zapłacić więcej za pewne auto, niż kupić okazyjnie bezwypadkowego zlepa z minimanym stanem licznika a przebiegiem 400tkm. Na świecie nie ma sprzedawców dopłacających do auta. Niemcy też nie sprzedają dobrych aut za bezcen. Tylko wymęczone sztuki sprzedawane są za małe pieniądze trafiają do polski Franek z 3 zrobi jedną bezwypadkową, dołoży parę tysi i na allegro. A potem mamy tematy typu " Uwaga na tą A4 " itp... Jeszcze raz gratuluję zakupu i życzę szybkiego odbioru no i oczywiście przyjemnej i bezawaryjnej eksploatacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba nie wiesz kolego co mówisz:grin: 5 tyś euro ... kup tu prawie rocznik 2008 z 127 kkm za mniej (nie mówię o ruinie i liczniku cofniętym z 600 kmm w tył i po wypadkowym itd itp). Gdzie w tej cenie jest Nova i podatek zawarty, to wybacz ale jak zarobili choć 1000 euro z hakiem to góra, bo podatek + Nova min. 8 % wartości auta, to wychodzi na to, że to Audi miałoby kosztować raptem 7 tyś euro. Nawet na mobile.de nie ma z 2008 prawie z takim przebiegiem, z wymianą rozrządu w Audi i teraz wymianą oleju itd także Audi, do tego od 0 do ostatniego km książka, za 8 tyś euro w D nie kupisz w życiu, chyba że min. te 250 tyś km i te cenią sobie jeśli są naprawdę bezwypadkowe itd po 8-9000 tyś euro. Bo chyba nie sądzisz, że niemcy nie kombinują itd, byś się zdziwił, jak prywaciarze potrafią auto przygotować jak handlarz pl = całkowity złom, albo mający już blisko 700 km jak nie lepiej albo powypadkowy ale odpicowany. Wiadomo, że muszą zarobić, ale ja się bardzo cieszę, bo oglądałem auta za 10000 tyś w Austrii do 11 ... i albo książka ok a jak sprawdziłem to się okazało, że cały rozkurwiony fakt naprawiony w aso audi bo gość miał vollkasko ale po prostu nie chcę bitego nawet jeśli był naprawiony i poskładany w audi.

Jak mówisz 5 tyś euro w dół lekkiem dydtkiem, to pokaż mi mniej więcej takie w takim stanie z takim przebiegiem, książka od a do z, itd gdzie w tej cenie mam roczny od nich przeglad, rozrzad poprzedni zmienił, ale oleje oni juz. Znajdź i mi pokaż to będę wdzięczny. Rocznik 11.2007 pamiętaj około:grin:

Śmieszą mnie takie ceny, jak mówisz, że do 8 :grin: znajdź mi na mobile chociaż 2 sztuki gdzie zmieszczę się z Nova 8% + podatkiem tutaj :banan: do twoich 8 tyś euro:decayed: Szczęścia życzę!

I pamiętaj, Niemiec jak w Austrii za dobre auto niestety trzeba zapłacić, a za jakiś bubel już niestety nie. Ja chciałem mieć autko OK i zapłaciłem, a to że coś zarobią to jasna sprawa! muszą ... ale na pewno nie 5 tyś euro :grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin: rozwaliłeś mnie ... ale pokaż mi linki, proszę:wink:

a zapomniałem, mam gebrauchtwagen ... 2 lata :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i następne 1.9 TDI z DPF, ja też kupiłem 5 dni temu , też ten sam rocznik, i jestem mega przeszcześliwy, bezawaryjności i oczywiście modów życze:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sebastian, gratuluję zakupu pewnej fury :hi:

Dżentelmeni o pieniądzach nie rozmawiają ale również obecnie jestem w DE i jakoś tutaj nie widzę "okazji" za psie grosze więc Panowie dajcie spokój :wink:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koniec o euro:decayed: ale to nie ja napisalem najwiekszy dowcip tego dnia :grin: ale dalej czekam na linki od kolegi ktory mnie tak rozsmieszyl .... bo moj znajomy to by kupil za takie pieniazki w takim stanie jakim mysmy z narzeczona kupili:banan: i nie wiem czy sie doczekam :grin: moze jakiegos ulepa znajdzie ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla wielu tutaj kupno auta to sprawa bardzo emocjonalna, i tylko w takiej kategorii traktuje twoja wypowiedz @diplingmamber. Zanim kupiles nalezalo zapytas sie kolegow w odpowiednim dziale. Chwali sie ze przekladasz jakosc ponad cene. WeltAuto ma czesto akcje na gebrauchtfahrzeuge. Kto pyta,nie bladzi.

Tyko dla kogos kto patrzy z boku(np. dla mnie) fakty sa jednoznaczne: niemal siedmioletnie auto ze sporawym juz przebiegiem i podstawowym wyposarzeniem. W razie naprawy, do kazdej czesci musisz doplacic ok.30/40%. Gwarancja na rok, nie jak piszesz na dwa. Silnik niezniszczalny, ale napewno na serwisie longlive. Blacha? jezeli auto stalo w garazu, to OK. Jezeli na dworze, to rdza juz chrupie(Austria=sol+jeszcze wiecej soli+sol z piaskiem na autostradach). Auto juz kupiles wiec juz po zawodach. peace:gicior:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haha:grin: wolę mieć 7 letnie takie niż nowego jakiegoś francuza czy kurę na przodzie czyli skode, przebieg duży ... hm, na mobile mają co niektóre widziałem, blisko 700 kkm, nie sądzę by 127 było by to dużo:grin: 500 kkm dla tego silnika to chyba nie jest jakiś specjalny wyczyn. Ale to nie o to chodzi, teraz mam takie bo tyle mogłem wydać - krótko. Fakt, że widzę niedaleko salon Opla i niektóre modele jak Corsa czy jakieś inne można za 13 tyś euro 2012 - 2013 rok kupić i wiele innych marek ale co z tego. Co do wyposażenia mi nie trzeba choinki aby się świeciło wszystko :grin: to w zupełności starcza i to i tak za dużo, ale jak jest to ok. Pojeżdzę z 4,5 lat i później kupię całkiem nówkę z salonu, póki co nie mam do wydania z 40-60 tyś euro, bo później chciałbym a6 avant 3.0 tdi tip tronic, ale narazie co nie stać mnie:facepalm:

Ja jestem zadowolony, i co byś nie pisał, to ujmę to krótko: nie twoje pieniążki :grin: i choćbym wydał 30 tyś euro za 50 letnie Audi to nie twój interes!:banan: A tak apropo gdzie te twoje linki .... bo jakoś doczekać się nie mogę :grin:

ps. krowa która dużo muczy, mało mleka daje ...

doczekamy się linków?:grin:

peace:peace:

---------- Post dopisany at 15:48 ---------- Poprzedni post napisany at 15:40 ----------

Dla wielu tutaj kupno auta to sprawa bardzo emocjonalna, i tylko w takiej kategorii traktuje twoja wypowiedz @diplingmamber. Zanim kupiles nalezalo zapytas sie kolegow w odpowiednim dziale. Chwali sie ze przekladasz jakosc ponad cene. WeltAuto ma czesto akcje na gebrauchtfahrzeuge. Kto pyta,nie bladzi.

Tyko dla kogos kto patrzy z boku(np. dla mnie) fakty sa jednoznaczne: niemal siedmioletnie auto ze sporawym juz przebiegiem i podstawowym wyposarzeniem. W razie naprawy, do kazdej czesci musisz doplacic ok.30/40%. Gwarancja na rok, nie jak piszesz na dwa. Silnik niezniszczalny, ale napewno na serwisie longlive. Blacha? jezeli auto stalo w garazu, to OK. Jezeli na dworze, to rdza juz chrupie(Austria=sol+jeszcze wiecej soli+sol z piaskiem na autostradach). Auto juz kupiles wiec juz po zawodach. peace:gicior:

i nie na rok gwarancja a na dwa jak się dopłaci parę groszy. W przeciwieństwie do CIebie ja nie jestem bajkopisarzem, co takie auta potrafi kupić za 8 tyś euro, i jak napisałem 2 lata to tak jest. Ale widzę, że muszę się tłumaczyć, że musiałem po prostu parę groszy dopłacić (dosłownie cenciki) i rok do przodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...