Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 B6 Avant 2.5 TDi Silver S-line, gwint, 19'' X5

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemka,

Skoro już na dobre pożegnałem sie z Gofrem MK1, przyszła pora na małe zmiany, jedna z nich jest zmiana klasyka na ''coś nowszego'' tym czymś nowszym jest Audi A4 B6 2002r. w wersji Avant z motorem 2.5 TDi 163 KM z Multitronikiem (wymieniony przez porzedniego własciela na 7 lamelowy). Zawiele o nim naraznie nie mam co powiedziec bo mam go niecały tydzien, autko sprawuje sie dobrze, bardzo przyjemnie sie jezdzi automatem z którym nigdy nie mialem styczności, silnik daje bardzo ładne osiagi i przyspieszenie, jedynie szkoda ze nie w Quattro no ale nie da sie mieć wszystkiego w życiu heh xD
Poprzedni właściciel przed sprzedaża wymienił całe zawieszenie przód tył, hamulce,rozrząd, olej, filtry, mi zostało do wymiany za niecałe 10 tys wymienić olej i filtr w skrzyni

Wyposażenie:
-Pakiet Black Edition (wszystkie dodatki czarne)
-Skóra podgrzewana z pamięcią
-Tempomat
-Kolorowy FIS+Navi
-dwustrefowy Climatronic
-szyberwłaz xD
-gwintowane zawieszenie (gleba musi być)
-6 poduszek
-dzielona kanapa
-2 kominy
-ABS,ESP
-centralny zamek, otwieranie klapy z pilota




Plany:
-Przyciemnienie szyb
-Dobra fela 18/19
-Pakiet S4
-Przelot
-Xenon
-Może jakiś soft
-Air Ride
-Małe poprawki kosmetyczne (zadrapania, wgniotki itp) xD

Na dzień dzisiejszy prezentuje sie tak:
DSC_0048.jpg

DSC_0042.jpg

DSC_0045.jpg

PicsArt_1406203215950.jpg

Edytowane przez Grzech95

Opublikowano

te kratki sprayem malniete :facepalm: zmieniaj na org zle to wyglada fakt podkresla grille ale wyglada to paskudnie :wink:

dawaj foty wnetrza

Opublikowano

do planów dorzuć zmiana lamp na bixy albo bihalo.. po za tym fajna bunia

Opublikowano

Kluczbork widze :D w sierpniu jak bd w pl, pewnie obadam audika :P:naughty:

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Foty wnętrza, nie sa najlepsze bo fonem robione xd

DSC_9441.jpg

DSC_9440.jpg

DSC_9438.jpg

DSC_9437.jpg

karol18183, wiem że nie wygląda to zbyt pięknie ale to zrobil jeszcze poprzednik , kiedyś sie zmieni :)

Bielun22, dzięki za podrzucenie pomysłu ;)

kmiot89, okolice KLB ale często tam bywam.

Dawno mnie tu nie bylo ale wiele sie nie zmienilo, narazie poszukuje przedniej dokladki z S-line , listew na drzwi, tylnej lotki i tylnej dokladki na 2 kominy :D

DSC_0002.JPG

DSC_0069.JPG

DSC_0064.JPG

Powoli zaczyna się dziać dzisiaj małe rezanko zderzaka i są 2 kominy heh :D

DSC_9557.jpg

Jakość słaba bo na szybko robione jutro wpadną lepsze fotki :)

Z niecierpliwością czekam na paczkę od Pikuś Dzięki :wink:

Opublikowano

Czesc kolego. Przymierzam sie zamienic moje 1.9 wlasnie na 2.5 w automacie i powiedz czy masz jaki3s problemy z tym autem i jakie jest spalanie mniej wiecej?

Opublikowano

Czesc kolego. Przymierzam sie zamienic moje 1.9 wlasnie na 2.5 w automacie i powiedz czy masz jaki3s problemy z tym autem i jakie jest spalanie mniej wiecej?

:shock3: Brakuje ci problemów? zastanów się dobrze nad tą zmianą, jeśli już automat to kup tiptronic

Opublikowano

Moje 2.5 v6 w tipie już ponad 1.5 roku śmiga i nie moge na nią narzekac :banan: . KAżdy odradza ten motor Ja osobiście sobie go chwale Spalanie na 17" miasto max 10l na 16" zima max 8L Dodam ze moja to Q 180Koników Ze spalaniem nie ma tragedi Ale zawsze przed zimą i wiosną wymieniam komplet płynów i filtry :hi:

Opublikowano

ale u ciebie jest tiptronic jak słusznie zauważyłeś, ja odradzam multitronic

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Ja przezucilem sie z manuala na automat a dokladnie ten odradzany przez wszystkich multitronic i jak narazie nie narzekam a jezdzi sie bardzo fajnie, wystarczy regularnie olej co 60 tys wymieniac na oryginalny ktory kosztuje prawie 600 zl ale jak sie o tym pamieta nie powinno byc problemow :-)

A spalanie na 19 w trasie ok 8 a zima na 16 ok 7,5 ale to orzy normalnej jezdzie 100-120. A nie 70-80 xd

Kilka fotek z małej sesji :D

10256348_722595911158767_729599056854722

1512251_722594637825561_5213682406942860

10633459_722595567825468_247503953188922

10714093_722595861158772_331880035707007

10750387_722594847825540_708099246484608

A dzisiaj wpadł kolejny element pakietu S-line :D

SDC19272.JPG

Brakuje mi jeszcze środkowej kratki ale myśle ze sie ogarnie w najblizszym czasie :D

Edytowane przez Grzech95

Opublikowano

Elegancko sie prezentuje! ;) Jaka srednice koncowek wydechu masz? :)

Opublikowano
  • Autor

Dzięki :D

A średnica końcówek to ok 75mm, przyznam się że sam je robiłem ale bede zmieniał na 90mm żeby lepiej się spasowały w otwory w zderzaku :D

Opublikowano

Dawaj 90 albo 100 :D

Opublikowano
  • Autor

Spoko jak tylko dostanę gdzieś taka rurę to zaraz biorę się za robotę ok 2-3 godz, a taka rura 100 to już pod rynnę podchodzi haha xd

Opublikowano

Haha dobra rynna nie jest zla :D Bedzie kosa dobra! :D

Opublikowano

Wywalił bym wlepy z tylnej szyby :)

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Wywalił bym wlepy z tylnej szyby :)

Musi sie wyróżniać, na starość sie wywali haaa xD

Zaszły małe zmiany, wyleciały oklepane S-line i zastąpiły jes felgi z BMW X5 przód 9j 235/35, tył 10j 255/35 :D

10917588_779401205476415_2077998069_n.jp

10922134_779401132143089_1831364811_n.jp

10927991_779401152143087_1643625470_n.jp

I musiała powrócić chwilowo zwykła dokładka bo S-line niestety nie wytrzymała zimy i trzeba ją odratować :)

Opublikowano

Jakiej grubości masz adaptery?

Opublikowano

15mm, też o to pytałem. :wink:

Opublikowano

Kooozacka na tych felach.. Szerokooo!!

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.