Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] Cylinder nie pracuje na wolnych obrotach

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

Mam następujący problem:

Przez ok. 2-3 tygodnie obserwowałem spadek mocy w mojej a4, ale nic z tym nie robiłem sądząc że to wina paliwa.

Pewnego razu, podczas jazdy silnik mi zgasł i rury poszła wielka chmura dymu. Po ostygnięciu silnik odpala bez problemu, ale jeden cylinder nie chciał pracować choć wtryskiwacz podawał paliwo.

W warsztacie po wymianie uszczelniaczy pompowtryskiwacza i sprawdzeniu wszystkich połączeń, stwierdzono że uszkodzony jest pompowtryskiwacz i trzeba go wymienić. Wymiana nie przyniosła poprawy sytuacji, cylinder pracuje pracuje ale dopiero po ok. 2000 obr/min, Vag zwraca tylko jeden błąd, tj.

16685 P0301 Cyl.1 Misfire Detected.

Jakie kroki powinienem teraz podjąć? Jaka może być przyczyna braku pracy cylindra na niskich obrotach?

Z góry dzięki za pomoc,

Pozdrawiam,

Wojtek

Opublikowano

Zamien pompki np. z innego cylindra. Jesli nadal bedzie problem na 1 to trzeba bedzie szukac czegoś wewnatrz np pekniety tlok.

Opublikowano

Cylinder nie pracuje z tego co wiem... tylko tłok :)

Opublikowano

i jeszcze jedna ważna rzecz... ja bym tym autkiem na razie nie jeździł.

jeśli to jest pęknięty tłok to możesz sobie blok silnika przerysować :no:

Opublikowano

no i ten pęknięty tłok pracowałby przy wyższych obrotach lepiej?

Opublikowano

Podmień pompki, żeby wyeliminować PD. Później pomyślimy co dalej...

Opublikowano

podstawa to pomiar kompresji, bez i z proba olejowa. to wyeliminuje pekniecie tloka, pierscienia, bloku, glowicy, uszczelki pod glowica lub rozszczelnienie zaworu.

praca w cylindrze przy wyzszych predkosciach obrotowych sugeruje wlasnie brak kompresji.

Opublikowano

Musaschi ma racje.Z drugiej jednak strony jeśli w motorku nie ma typowych metalicznych stuków,to obstawiam głowicę

Opublikowano

bez pomiarów ciśnień nie warto gdybać. Jak jest mała kompresja przez nieszczelność to wiadomo, że przy wyższych obrotach będzie lepiej, gdyż ruch tłoka jest tak szybki, że nieszczelność nie jest w stanie przepuścić takiej ilości gazów w tak krótkim czasie.

lepiej nie jeździć i zdiagnozować jak najszybciej!!! nie przeginaj z obrotami!!!

Opublikowano

wogole nie jezdzic - osadza sie duzo sadzy silnik pracuje przeciazony

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.