Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Emblematy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć

Jestem od niedawna posiadaczem Audi A4 (B5)

Na tylnej klapie mojego auta nie ma logo Marki a także oznakowania jaki to model i rodzaj silnika.

Wiem że nawet nowe auta mogą tego niemieć. Tyle że w moim aucie tego nie zbadam czy tak było od nowości.

Widziałem sporo samochodów takich jak mój gdzie znaczek modelu i silnika był w równej linii z logiem marki, bądź poniżej na wysokości tylnych lamp.

A dokładniej na wysokości świateł cofania. Myślę że wiecie o co mi chodzi. Na początku myślałem że umiejscowienie tych znaczków zależne jest od tego czy ma się benzynę czy diesla.

Jeśli diesla to wszystkie trzy znaczki w jednej linii A4 OOOO 1.8.

A jeśli benzyna to OOOO mniej więcej tak.

A4 1.8

Ale ostatnio myślę że to zależy tylko od gustu właściciela auta.

I jeszcze jedno pytanie czy lepiej wydać około 30 zł za emblematy nieoryginalne czy wydać ok 130 zł za oryginały, ja wizualnie przedstawia się sprawa.

Czy oryginalne prezentują się dużo lepiej.

Proszę pomóżcie.

Opublikowano

Widziałem na allegro znaczki które wyglądały jak oryginalne. Wyglądały bardzo dobrze. Wg. mnie to sprawa gustu :>

Opublikowano

pierwszy schemat (wszystko w jednej linii) był stosowany przed II liftem, po II lifcie (99-01) oznaczenia modelu i pojemności przeniesiono niżej. z tego, co wiem, można było wziąć auto bez oznaczeń, ale tylko modelu i pojemności, :audi: było zawsze ale mogę się mylić.

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

oznacza ze ktos ja przykleil obrócona o 90 stopni ;]

Opublikowano

OLO_GDA o 90 stopni to się można przewrócić po :drunk:

obrócona o 180 stopni to już poprostu zboczenia właściciela :kox:

Opublikowano

Cześć

Jestem od niedawna posiadaczem Audi A4 (B5)

Na tylnej klapie mojego auta nie ma logo Marki a także oznakowania jaki to model i rodzaj silnika.

Wiem że nawet nowe auta mogą tego niemieć. Tyle że w moim aucie tego nie zbadam czy tak było od nowości.

Widziałem sporo samochodów takich jak mój gdzie znaczek modelu i silnika był w równej linii z logiem marki, bądź poniżej na wysokości tylnych lamp.

A dokładniej na wysokości świateł cofania. Myślę że wiecie o co mi chodzi. Na początku myślałem że umiejscowienie tych znaczków zależne jest od tego czy ma się benzynę czy diesla.

Jeśli diesla to wszystkie trzy znaczki w jednej linii A4 OOOO 1.8.

A jeśli benzyna to OOOO mniej więcej tak.

A4 1.8

Ale ostatnio myślę że to zależy tylko od gustu właściciela auta.

I jeszcze jedno pytanie czy lepiej wydać około 30 zł za emblematy nieoryginalne czy wydać ok 130 zł za oryginały, ja wizualnie przedstawia się sprawa.

Czy oryginalne prezentują się dużo lepiej.

Proszę pomóżcie.

wg mnie te emblematy ktore teraz robia wcale nie odstaja tak bardzo od oryginalnych ale decyzja czy kupisz takie czy oryginalne za 130 zl nalezy do wlasciciela czyli Ciebie :)

Opublikowano

Ja gdybym nie miał tych oznaczeń,to bym nie naklejał :no:.Są tacy którzy celowo je usuwają. Jeżeli chodzi o wyposażenie i oznaczenia Audi jest w tym bardzo elastyczne.Klient który kupuje (zamawia) nowe auto wybiera sobie odpowiedni pakiet,i dlatego jedna coś ma ,druga nie.

Moja np ma naklejone oznaczenie TDI1.9 co jest rzadko spotykane,raczej jest 1.9TDI :mysli:.Auto kupiłem osobiście w Niemczech.

FOTO:

9f8be8e24ccc51f8.jpg

Opublikowano

Fabryczne oznaczenie dla 1.9TDI to jedynie literki TDI (I było czerwone dla 110/115 KM).

Dodawanie 1.9 przed lub za TDI oznacza, że ktoś coś zamieszał - auta nie wyjeżdżały z fabryki z takimi emblematami.[br]Dopisany: 04 Październik 2008, 10:40_________________________________________________Uzupełnię, że dotyczy to B5...

Opublikowano

To ciekawe,pierwszy właściciel sobie dokleił i zrobił to źle? 1.9 TDI to standard co się w koło widzi.

Opublikowano

Ehh, pomerdałem nieco samo TDI było w VW, w Audi było 1.9 TDI, ale nie było róznych możliwości oznacznia tego samego silnika...

Opublikowano

Poruszę to jeszcze kiedyś w oddzielnym wątku. Yelo może zorganizujemy spota Kalisz-Wieluń i pogadamy :)

Zaglądnij na strone spotów w Wieluniu :hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.