Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

VAG COM nie widzi interfejsu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Temat zakładam bo poprzedni nie rozwiązany jest zamknięty....

Sprawa tyczy się połączenia z autem przez kabel KKL, rogram VCDS lite po podłączeniu i zrobieniu "testu" wyskakuje komunikat port COM ok interface not found :facepalm:, odesłałem kabel do viakena, dziś przysłali z informacją że z kablem wszystko ok, rozmawiałem z serwisantem mówił, że podłączył do swojej B6 bez problemów. Poszedłem do auta podłączam i dalej to samo :shock3:

Serwis zdalnie przez neta próbował się połączyć - nie idzie

Spotkał ktoś podobny problem?

Opublikowano

a próbowałeś podłączyć interfejs do auta

jednym słowem czy jest zasilany

mam od viakena kabel i vcds i wszystko dziabie

Opublikowano
  • Autor
a próbowałeś podłączyć interfejs do auta

jednym słowem czy jest zasilany

mam od viakena kabel i vcds i wszystko dziabie

Po włożeniu kabla do gniazda w aucie zapala się czerwona dioda więc raczej tak

Opublikowano

a port com jest ok ??

bo w vcds coma trzeba ustawić i tak samo na podłączonym kablu na menedzerze urządzeń musi być przypisany com 1-4 ( ten sam co w vcds)

a jak przydziela coma > 4 to trzeba ręcznie w menedzerze w ustawieniach zaaw. na siłe ustawić któryś 1-4

Opublikowano

zrób najlepiej screna z menadzera jak wyglądają sterowniki

po podłączeniu do auta

Opublikowano
  • Autor
a port com jest ok ??

bo w vcds coma trzeba ustawić i tak samo na podłączonym kablu na menedzerze urządzeń musi być przypisany com 1-4 ( ten sam co w vcds)

a jak przydziela coma > 4 to trzeba ręcznie w menedzerze w ustawieniach zaaw. na siłe ustawić któryś 1-4

Porty COM ustawiam tylko w meneger urządzeń :eusathink: Nie działa na żadnym z COMów od 1 do 4, nie pomaga też zmiana parametrów w menegerze urządzeń odbioru i transmisji ani czasu opóźnienia, ustawiony tryb zgodności z XP, uruchamiany jako administrator też nie pomaga. Zawsze pokazuje ten sam komunikat.

---------- Post dopisany at 14:44 ---------- Poprzedni post napisany at 14:43 ----------

zrób najlepiej screna z menadzera jak wyglądają sterowniki

po podłączeniu do auta

W sensie interfejsu?

Opublikowano

tak

zobaczymy jak stery wyglądają

pisałeś do viakena????

Opublikowano
  • Autor
jaki system ?

7ka 32bit, świeży system bez antywira

tak

zobaczymy jak stery wyglądają

pisałeś do viakena????

Tak nawet zdalne połączenie serwisant robił i na końcu rozłożył ręce :facepalm:

Opublikowano

sprawdź na innym kompie może masz coś ze sterami usb

Opublikowano
  • Autor
to możne coś z interfejsem

Wysłałem go w zeszłym tygodniu do viakena i dziś przyszedł z powrotem z informacją, że działa......

Ja kupiłem nie co inny

Opublikowano

zrób screna z menagera może jakieś stery nie dograne do kompa

Opublikowano
  • Autor
zrób screna z menagera może jakieś stery nie dograne do kompa

Stery dołączone do kabla instaluje bez problemów

Opublikowano

Nie instaluj tych dołączonych do kabla tylko ze strony Viakena. U mnie pomogło a był ten sam problem z kablem który pokazał kolega Kosa-00

Opublikowano
  • Autor
Nie instaluj tych dołączonych do kabla tylko ze strony Viakena.

Pisałem już, że serwis viakena po zdalnym połączeniu on line nie dał rady się połączyć z moim autem.

Opublikowano

A wgrali te stery ze swojej strony? Ja nie wiem co zrobili, za to wiem co ja robiłem a działało, spróbuj zamiast mówić , że robił jakiś serwisant a i tak nie działa - znaczy że jest d*pa a nie serwisantem ;)

Męczyłem się z tym na kilka razy aż poszło i winą były lipne stery dołączone do kabla.

Opublikowano
  • Autor
za to wiem co ja robiłem a działało.

Nic nie tracę pisz co zrobiłeś to zadziałam u siebie :wink:

Opublikowano

Nie instaluj tych dołączonych do kabla tylko ze strony Viakena ściągnij najnowsze, a najlepiej to niech Ci Windows nie wykryje sam sterowników tylko mu ręcznie podać gdzie są, ale 7 może być zbyt sprytna jeśli o to chodzi.

Jak nie pójdzie to Ci jutro pod wieczór mogę podesłać te co ja wgrywałem, bo teraz niestety nie mam swojego komputera.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.