Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Sytuacje z naszych kamer samochodowych

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie dałbym rady sie przestawić na druga stronę kurde

  • 10 miesięcy temu...
Opublikowano

Malo braklo i było by bum z kierowca ktory skrecal w lewo, ograniczenie do 40 cmentarz przy którym juz coraz wiecej ludzi ... do tego pala nie chciala zjechac na swój pas do samego konca blokowal nas i nie dal sie wyprzedzić ...

Ja pierdyle, mam nadzieję, że to nie twój filmik, bo poziom raczej słaby. Gościu się nawiał, prosta droga, nie ma zakazu wyprzedzania, skrzyżowań ETC więc manewr 100% prawidłowy. Wszyscy przy cmentarzu zwolnili a on się zczapił, że źle zrobił i chciał wrócić na swój pas, nawet specjalnie się nie "wpierdzielał" i gdyby kierowca z kamerą nie dodał gazu i koniecznie nie chciał go wpuścić wszystko płynnie by się dalej potoczyło. Manewr nie wpuszczenia go na pas czemu miał służyć? że król drogi musi jechać pierwszy? Trzeba było go wpuścić, i na spokojnie dalej pojechać, dostałbyś migacza awaryjką i bez nerwów i stwarzania zagrożenia w ruchu (przekroczenie prędkości na 100% i znak stop - przejazd kolejowy, w dalszej części fimiku) Trafił swój na swego, jeden za nic nie chciał się dać wyprzedzić a drugi za wszelką cenę chciał tego pierwszego wyprzedzić. Szkoda słów, droga to nie ring, kultura na drodze przede wszystkim. . .

Edytowane przez House

Opublikowano
  • Autor

Nie znasz tej trasy, o tej godzinie jedzie kolo 1tys aut. Wzniesienie ograniczenie do 40, każdy jedzie jak człowiek a debil się wyrwał i stworzył zagrożenie tam jest kilkanaście wypadków co roku przez takich ludzi jak to mówisz płynnie jeżdżących...

Opublikowano
  • Autor

Kolega house powiedział by że nie zachowałes ostrożności mogłeś go wcześniej wpuścić :D

Opublikowano

Nie znasz tej trasy, o tej godzinie jedzie kolo 1tys aut. Wzniesienie ograniczenie do 40, każdy jedzie jak człowiek a debil się wyrwał i stworzył zagrożenie tam jest kilkanaście wypadków co roku przez takich ludzi jak to mówisz płynnie jeżdżących...

No jeśli tak, to zmienia postać rzeczy, ale może właśnie dlatego, że ludzie nie znają tej trasy, dzieją się takie sytuacje, ja to oceniam po filmiku, wylatujecie w winkla, przerywana linia, prosta droga, a że ktoś w polu, po za terenem zabudowanym postawił cmentarz? Ja tam nie widzę żadnych znaków drogowych informujących o cmentarzu czy z ograniczeniem prędkości (po za tym, że jedziecie w obszarze zabudowanym) który de facto jest już po za obszarem zabudowanym czyli nie ma ograniczenia prędkośći do 50/km/h

Kolega house powiedział by że nie zachowałes ostrożności mogłeś go wcześniej wpuścić :D

Nie zrozumiesz. Szkoda słów :) Zabolało Cię, a dobrze wiesz, że mam rację. To, że idiota jest idiotą i stwarza zagrożenie, nie oznacza, że Ciebie też ma ponosić za kółkiem. To co ON zrobił, jest o wiele mniejszym zagrożeniem, niż to co później obaj wyczynialiście na drodze. Słuchaj własnej głowy za kierownicą i nie daj się podpuszczać pasażerom...... (widać na filmiku, że chciałeś go wpuścić a dałeś się podpuścić przez pasażera "jedz, jedz, jedz ) i załącza się agresor. Mądry wyciągnie wnioski.

A u mnie ostatnio taka sytuacja

Po 500m koleś z bmw skręcił w lewo w boczną drogę...

To jest zupełnie inna sytuacja, jedzie w oddali rowerzysta, jest podwójna linia ciągła a gościu wymusza hamowanie samochodu który jedzie za nim. Stwarza realne zagrożenie w przeciwieństwie do twojego filmu, gdzie dodajesz gazu i nie chcesz wpuścić samochodu który wykonał prawidłowy manewr, jeśli nie widzisz różnicy, to szkoda mojej kolejnej litery na polemikę. KULTURA ZA KIEROWNICĄ !!!!

Edytowane przez House

Opublikowano

Kolega house powiedział by że nie zachowałes ostrożności mogłeś go wcześniej wpuścić :D

Krzysiek

ogolnie to wy sie tam kiedyś wszyscy powybijacie na tej trasie "bogdańskiej" ;)

nie mówie oczywiście o Tobie ale ogółem to co kierowcy górnicy wyprawiają na tej trasie to nie chce mówić.... kto szybciej kto ma wiecej pod maską

Opublikowano
  • Autor

no nistety ryle cisną na maxa :D na łukach na skrzyżowaniach mam pare filmików na kamerce cos wrzuce :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.