Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Sytuacje z naszych kamer samochodowych


Rekomendowane odpowiedzi

Malo braklo i było by bum z kierowca ktory skrecal w lewo, ograniczenie do 40 cmentarz przy którym juz coraz wiecej ludzi ... do tego pala nie chciala zjechac na swój pas do samego konca blokowal nas i nie dal sie wyprzedzić ...

Ja pierdyle, mam nadzieję, że to nie twój filmik, bo poziom raczej słaby. Gościu się nawiał, prosta droga, nie ma zakazu wyprzedzania, skrzyżowań ETC więc manewr 100% prawidłowy. Wszyscy przy cmentarzu zwolnili a on się zczapił, że źle zrobił i chciał wrócić na swój pas, nawet specjalnie się nie "wpierdzielał" i gdyby kierowca z kamerą nie dodał gazu i koniecznie nie chciał go wpuścić wszystko płynnie by się dalej potoczyło. Manewr nie wpuszczenia go na pas czemu miał służyć? że król drogi musi jechać pierwszy? Trzeba było go wpuścić, i na spokojnie dalej pojechać, dostałbyś migacza awaryjką i bez nerwów i stwarzania zagrożenia w ruchu (przekroczenie prędkości na 100% i znak stop - przejazd kolejowy, w dalszej części fimiku) Trafił swój na swego, jeden za nic nie chciał się dać wyprzedzić a drugi za wszelką cenę chciał tego pierwszego wyprzedzić. Szkoda słów, droga to nie ring, kultura na drodze przede wszystkim. . .

Edytowane przez House
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znasz tej trasy, o tej godzinie jedzie kolo 1tys aut. Wzniesienie ograniczenie do 40, każdy jedzie jak człowiek a debil się wyrwał i stworzył zagrożenie tam jest kilkanaście wypadków co roku przez takich ludzi jak to mówisz płynnie jeżdżących...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znasz tej trasy, o tej godzinie jedzie kolo 1tys aut. Wzniesienie ograniczenie do 40, każdy jedzie jak człowiek a debil się wyrwał i stworzył zagrożenie tam jest kilkanaście wypadków co roku przez takich ludzi jak to mówisz płynnie jeżdżących...

No jeśli tak, to zmienia postać rzeczy, ale może właśnie dlatego, że ludzie nie znają tej trasy, dzieją się takie sytuacje, ja to oceniam po filmiku, wylatujecie w winkla, przerywana linia, prosta droga, a że ktoś w polu, po za terenem zabudowanym postawił cmentarz? Ja tam nie widzę żadnych znaków drogowych informujących o cmentarzu czy z ograniczeniem prędkości (po za tym, że jedziecie w obszarze zabudowanym) który de facto jest już po za obszarem zabudowanym czyli nie ma ograniczenia prędkośći do 50/km/h

Kolega house powiedział by że nie zachowałes ostrożności mogłeś go wcześniej wpuścić :D

Nie zrozumiesz. Szkoda słów :) Zabolało Cię, a dobrze wiesz, że mam rację. To, że idiota jest idiotą i stwarza zagrożenie, nie oznacza, że Ciebie też ma ponosić za kółkiem. To co ON zrobił, jest o wiele mniejszym zagrożeniem, niż to co później obaj wyczynialiście na drodze. Słuchaj własnej głowy za kierownicą i nie daj się podpuszczać pasażerom...... (widać na filmiku, że chciałeś go wpuścić a dałeś się podpuścić przez pasażera "jedz, jedz, jedz ) i załącza się agresor. Mądry wyciągnie wnioski.

A u mnie ostatnio taka sytuacja

Po 500m koleś z bmw skręcił w lewo w boczną drogę...

To jest zupełnie inna sytuacja, jedzie w oddali rowerzysta, jest podwójna linia ciągła a gościu wymusza hamowanie samochodu który jedzie za nim. Stwarza realne zagrożenie w przeciwieństwie do twojego filmu, gdzie dodajesz gazu i nie chcesz wpuścić samochodu który wykonał prawidłowy manewr, jeśli nie widzisz różnicy, to szkoda mojej kolejnej litery na polemikę. KULTURA ZA KIEROWNICĄ !!!!

Edytowane przez House
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega house powiedział by że nie zachowałes ostrożności mogłeś go wcześniej wpuścić :D

Krzysiek

ogolnie to wy sie tam kiedyś wszyscy powybijacie na tej trasie "bogdańskiej" ;)

nie mówie oczywiście o Tobie ale ogółem to co kierowcy górnicy wyprawiają na tej trasie to nie chce mówić.... kto szybciej kto ma wiecej pod maską

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...