Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Siemianowy Golfik Gti

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Sztos janie :kox:

Opublikowano

Kółeczka na żywca genialne. ; )

Opublikowano
  • Autor

Zawitały dwie pierdołki:

czujnik poziomu oleju (wersja US nie ma)

118%20(Kopiowanie).JPG

i nasadki na śruby z vw: (mała rzecz a cieszy ;-P )

149%20(Kopiowanie).JPG

150%20(Kopiowanie).JPG

Edytowane przez siemian

Opublikowano

Nauczony srogim doświadczeniem założyłeś w końcu :good::wink:

Opublikowano
  • Autor

Bardziej chodziło mi o temperaturę oleju, jednak nie wiadomo dlaczego narazie nie udało sie uruchomić tej opcji...

Opublikowano

a powiedz mi duza rzezba i koszty z czujnikiem poziomu oleju??? musze to wyrezac w EOSie

Opublikowano

Czy ja dobrze na oczy widze ???

tarcze u Siemiana i nie są fioletowe ????

dziwy, cuda....

Opublikowano

Faktycznie, nie są sine... Chyba pomalował je proszkowo do fotek:)

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Opublikowano
  • Autor

Czy ja dobrze na oczy widze ???

tarcze u Siemiana i nie są fioletowe ????

dziwy, cuda....

:lol::lol::grin::grin::grin::grin::lol::lol: No coż troche trafiłeś. Nie są fioletowe bo były toczone dwa tygodnie temu :grin:

Opublikowano

Teraz jak bedziesz zakladac nowe a podejrzewam ze nie jest to zbyt oglegly czas to pomierz bicia piast

Opublikowano

Masz już włączony ten czujnik, jeżeli nie to problem może leżeć w liczniku.

Opublikowano

Siemian możesz wrzócić fotkę z pod maski ? szczególnie tu gdzie jest filtr powietrza i dv ?

Opublikowano
  • Autor

no moge tylko nie wiem po co. Jesli chodzi o dolot to jest w 100% seryjny i zarówno filtr powietrza jak i cała resztaa jest ori. Jesli chodzi o dv to w gti jest on ori przy turbo a u mnie jest przeniesiony taj jak w Rce na przód komory

Opublikowano

Wiem że jest przeniesiona, a nie opiera Ci się o rure łapacza powietrza? Chciałem zobaczeć jak masz to rozwiązane... u mnie niestety właśnie napiera i nie mogę dobrze tego zamknąć dlatego prosiłem o fotkę ;) jeśli nie problem to podrzuć

Opublikowano
  • Autor

Jeśli masz na ori wężu to może tak być ze będzie się opierać. U mnie mam zastosowana rurę z CS która ustawia go tak ze nie dotyka. Nie ma problemu cykne Ci foto

Opublikowano

No właśnie tu jest cały temat że mam na ori, będe musiał coś pomyśleć o innym wężu...

z góry dzięki

Opublikowano

Hejka dziś przy mc donald w Jasienicy widzilem autko z bliska super to golfiatko a że spytam Czyżby się przegrzal?

Opublikowano
  • Autor

Nie tyle sie przegrzał co zgubił płyn chłodniczy bo wężyk do elektrycznej pompy wody przetarł sie o wentylator ;-) ale sprawa już ogarnięta, wężyk wymieniony ;-)

Opublikowano

tyle dobrze ze pierdułka a przy mc puszczlismy cie laguna pozdrawiam

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

jakby ktoś był ciekaw jak wyglądają panewki gdy przy 270 km/h staje pompa oleju to o tak:

12179574_996145477114663_67640285_n.jpg

12177874_996147717114439_751550113_n.jpg

12177921_996147690447775_358410213_n.jpg

12179361_996147710447773_844622076_n.jpg

12181811_996147740447770_637751886_n.jpg

12180038_996147733781104_1813286131_n.jp

wreszcie udało się zaglądnąc do poprzedniego silnika ;-)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.