Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Siemianowy Golfik Gti

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

co z silnika potrafi zrobić niemiecka autostrada....

Opublikowano

Jak auto się sprawuje teraz? Odcinkę masz seryjnie zostawioną 6800 ? Mierzyłeś może 100-200 ?

Edytowane przez rapix

Opublikowano
  • Autor

Sprawuje się ok.

z tego co pamietam to odcinka jest przesunięta na 7000.

Czasy przyśpieszeń mierzyłem na starym silniku. z tego co pamiętam to 100-200km/h miałem w okolicy 12 sekund

Opublikowano

qrde Nawet Panewki nie wytrzymują u Siemiana jazdy i ciężkiego buta :D a jak już silnik padł

Edytowane przez harry19-19

Opublikowano

A pamiętasz jakie doładowanie masz aktualnie?

Planujesz coś modzic jeszcze?

Opublikowano
  • Autor

oj nawet nie wiem jakie mam doładowanie. Hmmm... moje plany pokrzyżowała troche awaria silnika. Nie wydam teraz 30 koła na stage 4 bo wyjdzie że 15 koła w stage 3 poszły praktycznie na marne.

Narazie jeżdze. Jakby mi się udało sprzedać golfika (aczkolwiek też mi na tym jakoś super nie zależy bo jezdzi się fajnie) to pomyśle o czymś mocniejszym.

Opublikowano

Bierz GTRa :decayed:

Opublikowano

Albo R8 :D

Opublikowano

Siemian, a jak z trakcją ? nie chciał byś 4x4 ?

Opublikowano
  • Autor

Na suchym nie ma tragedii. Ale skłamałbym pisząc "nie chciałbys" :-) nie zawsze można jednak mieć wszystko

Opublikowano

No mi właśnie tego troszkę brakuje po S3 :( szczególnie na mokrym irytuje mnie mrygająca kontrolka od esp

Opublikowano
  • Autor

miałem dzisiaj wreszcie okazje żeby potestować jak golfik chodzi na nowym silniku i na kołach 19'

Przy okazji udalo mi się "odhaczyć" kolejne autko. Mina kolesia w Lexusie IS-F który jedzie sobie po autostradzie z prędkością ok 260 km/h i nagle lewym psem zaczyna go golf wyprzedzać bezcenna :D

Potem przyhamowały nas troche inne auta, i jak znowu poszliśmy pełnym ogniem to szliśmy równo do 270km/h i potem właczył mu się ogranicznik prędkości :grin:

055%20(Kopiowanie).JPG

Na tym set upie jestem w stanie jechać po równym licznikowe 263-264 km/h, ale jest przekłamanie bo koła są większe niż oryginał i przy licznikowych 260km/h sprawdzałem i mam tak naprawde 280kmh wg. GPSu.

Także zle nie jest. Pociągnąłbym go dalej ale chyba cewka na drugim garze zaczyna nie domagać bo mi check engine mignał dzisiaj raz przy takiej prędkości (pierwsza myśl: kuzwa znowu to samo, kolejny silnik poszedł się paść. Ale to na szczęscie tylko cewka, swieca albo wtrysk).

Ale z drugiej strony ciekawe bo potem jeszcze parokrotnie osiągałem taką prędkość i misfire nie było.

043%20(Kopiowanie).JPG

Oczywiście osiągnałem swój poziom jeśli chodzi o hamulce (w golfie już drugi raz :facepalm: ) i tarcze nie wytrzymują termicznie. Po nagrzaniu jest takie bicie że nie da się kierownicy utrzymać... W audi miałem to samo ;););) Musze je zmienić...

039%20(Kopiowanie).JPG

Opublikowano

Siemian golfina bardzo ładnie się prezentuje i nawet coś tam mruczy :good::decayed:

Opublikowano
  • Autor

A dziękuje ;-)

Opublikowano

Oj Siemian chyba muszę się do Ciebie na ten Śląsk wybrać :wink:

Żadne tarcze poza ceramiką nie wytrzymają takiego stylu jazdy czyli kilku dohamowań z 250 do 100. Tak czy inaczej je zgrzejesz. Ja RS OWE herbatniki wykończe za 2000-3000 km a mam ledwie 12 tys nalotu

Opublikowano
  • Autor

niestety tak to juz jest że chyba zostaje tylko ceramika. już kiedyś o tym myślałem. Jak miałem RSowe heble w 200 konnym klekocie a4 b7 to też nie dawały rady. Po dwóch tygodniach zaczeły tak bic że się kierownicy nie dało utrzymać. Zmienilem wtedy tarcze i po miesiącu miałem znowu to samo... Chyba poprostu musze się do tego przyzwyczaić :grin:

Opublikowano

Albo spokojniej jeździć ;) dobrze podaje Ci ten wóz !

Opublikowano

A tak się spierał rok temu, że heble S4 dadzą rade, Marko wyciągaj wnioski z Audi.

WIesz jak u mnie ceramika się spisuje, myslę, że u Ciebie to nie potrzebne, pomyśl lepiej nad mocniejszym tyłem, żeby nie przegrzewało przodu.

Co do foli, Masz kryzys... widze to od dawna:P ale tak na serio nie Towj styl, za późno się obudziłeś.

Koło ładne, ale na granicy charakteru:)

Pozdrowienia

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

ja kiedyś miałem zestaw tarcz TAROX G88 + kolcek DS PERFORMANCE i wierz mi, że lepszych hebli w życiu w aucie nie miałem.......

nawet kilka hamowań 200-100 z rzędu nie robiło na nich wrażenia.

Opublikowano

Ładne temp. w dolocie przy takim pałowaniu :))
Gratulacje auta ! Miałem kiedyś okazję być przewieziony Cuprą ze stage 3 - marzenie :)
Czy autko jest używane na co dzień ? :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.