Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

TheStigi

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. TheStigi odpowiedział(a) na darecy temat w Audi A4 B8
    Mógłby ktoś napisać jak rozwiązał problem, bo mam podobny.
  2. TheStigi opublikował(a) temat w Audi A4 B8
    Witam, Mam problem ze swoim OOOO, nie działa mi klakson, po przeskanowaniu jest błąd w steroniku 09 Centrl. zespl. elektr. 00576 - Zacisk 15 008 - Niezrozumiały sygnał Ramka zamrożona: Stan błędu: 01101000 Priorytet błędu: 2 Częstość błędu: 1 Wew.licznik błędów: 144 EDIT Klakson z poziomu VCDSa działa, w blokach pomiarowych w sterowniku kierownicy też pokazuje się że klakson jak naciskam poduszkę. Ma ktoś jakiś pomysł, albo mógłby powiedzieć w którym miejscu jest zacisk 15, co jest do niego podłączone, jakiś schemat do niego i schemat sterownika MCE z elsy, dzięki z góry za każdą pomoc.
  3. Głos poszedł, mam nadzieję że będę mógł się przejechać
  4. Masz już włączony ten czujnik, jeżeli nie to problem może leżeć w liczniku.
  5. Sędzia 7/10 http://www.filmweb.pl/film/S%C4%99dzia-2014-630714 World War Z 4/10 http://www.filmweb.pl/film/World+War+Z-2013-345957
  6. Dzięki za polecenie Bez litości, również mogę polecić, podobał mi się. Furia, też może być
  7. O...
  8. Polecam Skazaniec http://www.filmweb.pl/film/Skazaniec-2008-4642127/10, od czasu Skazanych na Shawshank, jeden z lepszych filmów o skazańcach, chociaż do skazanych wiele mu brakuje. Efekt motyla z lalusiem(Ashton Kutcher) jakoś nie przypdł mi do gustu, tak samo jak Mr Nobody. W zeszłym tygodniu odświerzyłem sobie Thelma i Louise http://www.filmweb.pl/Thelma.Louise, kiedyś jak ogłądałem nie byłem przekonany, teraz uważam za niezły film 6/10/ Lot z Denzelem również wart obejrzenia 6/10 Męzczyźni którzy nienawidzą kobiet wersja szwedzka dużo lepsza od amerykańskiej polecam 8/10 Oglądając interstellar od razu wiadmo, że to dzieło Nolana, widać podobieństwo z Incepcją, dla mnie to połączenie Armagedonu z Incepcją 7/10 Labirynt http://www.filmweb.pl/film/Labirynt-2013-507169bardzo fajny polecam 8/10 Wolny strzelec z 2014 taki sobie 5/10
  9. Wygląda obłędnie na tym kole
  10. Co do zagionej dziewczyny, warto obejrzeć, chociaż uważam, że David kiedyś robił lepsze filmy. Birdman, warto obejrzeć dla zdjęć, jest w nim wrażenie kręcenia za pomocą jedego ujęcia. Ostatnio z dziewczyną oglądałem Czas na miłość (About time) 2013, mógłbyć nawet, chociaż dziewczynie się bardziej podobał. ps. dzięki erchi
  11. Przetwornica, jeżeli kolor zmieni to wtedy problem jest z żarnikiem.
  12. Jest malina:)
  13. Może nie śmieszne, ale warte obejrzenia, posłuchania https://www.youtube.com/watch?v=JYIXX6vKVRU

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.