Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Kino Domowe 5.1 Do Domu


Rekomendowane odpowiedzi

Według schematu telewizora dźwięk tylko na wyjściu sluchawkowym, hdmi i optycznym.Na chincz tylko sygnał wejściowy.Czyli konwerter z optyki na analog.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PAnowie a co powiecie na ten zestaw http://www.komputronik.pl/product/267292/Elektronika/Telewizory_i_RTV/Kino_domowe_Samsung_HT_J5550W.html

zależy mi głównie na tym aby dwa głośniki były bezprzewodowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sie juz z kina wyleczylem. Wyleczylem sie takze, z nowego sprzetu. 2 tys to za malo jak dla mnie, zeby inwestowac w nowy sprzet. Nie znam Twoich wymagan. Cale zycie inwestowalem w Yamahe. Tym razem wybor padl we wszystko majace Onkyo ( TX-8150) - sprzet powystawowy macany, ale za to wygrzany z pelna gwarancja i kilka stowek tanszy niz nowy. Po glosniki jechalem na drugi koniec polski (Klipsch Synergy F3) oczywiscie uzywki za smieszny ulamek ceny nowych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sie juz z kina wyleczylem. Wyleczylem sie takze, z nowego sprzetu. 2 tys to za malo jak dla mnie, zeby inwestowac w nowy sprzet. Nie znam Twoich wymagan. Cale zycie inwestowalem w Yamahe. Tym razem wybor padl we wszystko majace Onkyo ( TX-8150) - sprzet powystawowy macany, ale za to wygrzany z pelna gwarancja i kilka stowek tanszy niz nowy. Po glosniki jechalem na drugi koniec polski (Klipsch Synergy F3) oczywiscie uzywki za smieszny ulamek ceny nowych

bardzo ale to bardzo mądry post :thumbup1:

choćby na olx - można takie rzeczy znaleźć, w idealnym stanie, w takich pieniądzach że się w pale nie mieści (połowa wartości oryginału....)

cierpliwość tylko, no i pewność że się tego chce (przykład - choćby F3)

ja myślę nad wzmacniaczem lampowym, ale to może być olbrzymi problem

Edytowane przez Kamyk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolumny udalo mi sie trafic tutaj http://www.hifi.pl/gielda/audio.php. Tak jak kolega wspomnial, trzeba cirpliwosci. Czasami sa mega okazje.

Pojechalem po F3. Kolumny kilka lat uzywane. Pelna dokumentacja, kartony. Caly fabryczny zestaw. Za cene tak smieszna ze nikt nie chcial wierzyc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...