Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Niebieska perła Chopina - Full S-line, TV, DVD, BOSE, RNSE ...

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ty a PW czyta :D:P

Opublikowano
  • Autor

Ty a PW czyta :D:P

a czyta czyta , dziękować :grin: :grin:

Opublikowano

Czym go tak wysmalcowałeś?

przecież pisze ... wysmalcował = smalec :wink::grin:

dokładnie :grin: :grin: :grin:

Meguiarsem pojechałem ręcznie :D

świeci się :decayed: dobrze wyszło :wink:

Dzięki Edi , teraz już będę mógł godnie zaparkować koło Ciebie i nie będzie wstydu :P

nie przesadzaj :P

7635da1296c9fe30m.jpg

wtedy już się dobrze prezentowała :wink:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Czym go tak wysmalcowałeś?

przecież pisze ... wysmalcował = smalec :wink::grin:

dokładnie :grin: :grin: :grin:

Meguiarsem pojechałem ręcznie :D

świeci się :decayed: dobrze wyszło :wink:

Dzięki Edi , teraz już będę mógł godnie zaparkować koło Ciebie i nie będzie wstydu :P

nie przesadzaj :P

7635da1296c9fe30m.jpg

wtedy już się dobrze prezentowała :wink:

No ale teraz będzie jeszcze lepiej :D

Rezanka ciąg dalszy :D

Jeden z najbardziej wyczekiwanych przeze mnie modów :

Nowa kiera z B8 w moim kolorze BEŻ KAMUT :

2015-02-10%2023.06.42_zpshku57z4i.jpg

Udało mi się w końcu dorwać poduche w tym samym kolorze do 3-ramiennej kiery i już zamówiona , a kiera dzisiaj przyszła :banan: :banan: :banan:

reszta potrzebnych rzeczy już leci od Bigmana :wink:

i będzie w końcu jakoś lepiej to wyglądało :kox:

Opublikowano

No jak jasna sline ? :grin:

Opublikowano
  • Autor

Teee a czemu nie s-line [emoji15]

Spokojnie, kupimy w aso znaczek i nakleimy :D :D :D

edit :

w końcu po długich poszukiwaniach kiery , znaleźliśmy i resztę :

czyli poducha w kolorze na trzyramienna :banan: :banan: :banan:

i reszta potrzebna do montażu od Bigiego - Karol dzięki :hi: \

2015-02-12%2023.10.16_zpsagvjfgcs.jpg

Opublikowano

a nie trza było kupić s-line i dać do reggiego na przeróbkę :D

michał why tell me why :D



Spokojnie, kupimy w aso znaczek i nakleimy :D :D :D

ale przetłoczenie jak zrobisz młotkiem :P

Opublikowano
i reszta potrzebna do montażu od Bigiego - Karol dzięki :hi:

Polecam się :hi: furka pięknie porezana, muszę kiedyś na żywo oblukać :kox:

Opublikowano
  • Autor
i reszta potrzebna do montażu od Bigiego - Karol dzięki :hi:

Polecam się :hi: furka pięknie porezana, muszę kiedyś na żywo oblukać :kox:

u Domina jestem dosyć często :D więc nie będzie to trudne :P

edit :

Nowe zabawki wpadły :D

taka drobna rzecz a cieszy :decayed:

2015-02-16%2020.31.12_zps8dwdxs5q.jpg

Opublikowano

podrzuć linkiem do tego :wink:

Opublikowano

dzięki, bardzo przydatna rzecz :thumbup1:

Opublikowano
  • Autor

dzięki, bardzo przydatna rzecz :thumbup1:

szczególnie do zmiany kiery :wink:

Opublikowano

Mam ten sam zestaw i mogę go polecić :good:

Opublikowano
  • Autor

Mały apdejcik :

do mniejszego zestawu wpadł sporo większy (chyba największy zestaw YATO) i takim sposobem żadne rezanie nie będzie nam straszne :banan:

2015-02-21%2013.42.04_zpsxx5ttuqg.jpg

2015-02-21%2013.42.20_zps59efkkow.jpg

2015-02-21%2013.44.45_zpsjxzzck3t.jpg

2015-02-21%2013.44.52_zpsucznyo4x.jpg

bo dobry sprzęt to podstawa :kox:

Opublikowano

Bardzo dobra jednostka latająca mam taki od ponad roku i dla zwykłego majsterkowicza jest zayebista :wink:

Opublikowano
  • Autor

tym zestawem da sie odkręcić obudowe taśmy, modułu .... :eusathink:

Tak :P tylko jeszcze cieniutki długi torx ósemeczka i jedziesz :wink:

No i owoce dzisiejszego rezanka :

2015-02-21%2013.53.49_zpsvkjf3hsf.jpg

2015-02-21%2014.03.59_zpsfi0uzw2a.jpg

2015-02-21%2014.45.24_zpsgcufcfn7.jpg

I EFEKT KOŃCOWY :kox: :kox: :kox:

2015-02-21%2014.56.41_zps9lemcag5.jpg

Opublikowano

:thumbup1: jeszcze Michał te deski zmien i bedzie :git:

Opublikowano

Pokaz tą choinke na zegarach :grin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.