Skocz do zawartości
IGNOROWANY

1.8 Adr Nierówna Praca I Wypadanie Zapłonu.


Mesiah

Rekomendowane odpowiedzi

Albo u nas jest z nim coś nie tak hehe, u mnie podczas pracy silnika nie słychać go a wygłuszenia nie mam, o ile dobrze pamiętam to nawet jak stoje przed silnikiem podczas pracy to go nie słychać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem o co to biega. Dzis jezdziłem autem i z rana zapłon nie wypadał. od dzis nie przejmuje sie tym dopiero zaczne grzebac jak cos sie zepsuje bo tak to jest jak szukanie igły w stogu siana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja odwołuje to co pisałem wcześniej. Zapłon dalej wypada. Jest identycznie jak przed. Nie wymieniajcie ecu bo to nic nie da. Ja musiałem wiec stratny nie jestem. W razie czego dysponuje jednym gdyby ktoś chciał na podmiankę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie i na ssaniu i na ciepłym nie chodzi jak powinien. Nie jest to jakaś tragedia jak u niektórych z tego wątku i da się normalnie jeździć ale mnie to wkur.. Logów jeszcze nie robiłem. Dopiero wczoraj odpaliłem auto. Czekam aż przyjdzie do mnie nowy alternator (w starym Valeo skorodował wirnik i ogólnie wygląda w środku jak trup , przerzucam się na Boscha). Bez nic nie zrobię bo aku zaraz pada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ty Mesiah dobrze wiesz o co mi chodzi bo wrzucalem filmik z ssania. Jakis kanałów proponujecie zrobic logi z ssania? moze ktoś kto nie ma tego problemu również zrobi logi i porównamy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry pomysł. Co do mojego przypadku to zostaje jeszcze fakt , że mam 1.1mm przerwy na świecy a nie 0.9 jak książka pisze. Wątpię żeby to coś dało ale jutro ustawie sobie je tak jak ma być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

002 007 013, ja bym tych robił, ale w starych silnikach wypadania zapłonu na komputerze nie pokaże więc tylko tak można popatrzeć ps. vcds 1.0 a nie 1.1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam takie pytanie co do kabli WN . Co sie szybciej uszkodzi kable dwie sztuku tych długich czy dwie fajki??????

Fajki jak sa uszkodzone to tez tak iskra skacze przez nie???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie wiesz kiedy były wymieniane warto to zrobić i zapomnieć o sprawie. Dwie sztuki kosztują raptem 90zł i spokój na lata. Jeśli jeździsz tylko na PB i kupisz komplet kabli Beru (4szt.) to pewnie zjeździsz na nich auto do sprzedaży albo kasacji. Świece wiadomo , trzeba wymieniać jak książka pisze.

Edytowane przez Mesiah
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NGK to śmieć jak już pisałem. Do kompletu weź świeczki beru albo jeszcze lepiej Denso ik 20 (trzeba zmienić przerwę z 1.1 na 0.9) i zapomnij o temacie zapłonu. Pod warunkiem zdrowej cewki :grin: I tak końca nie ma :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...