Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

1.8 Adr Nierówna Praca I Wypadanie Zapłonu.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

pierw spróbuję założyć dodatkowa opaske i zobacze co sie bedzie działo. Bo szczeze mówiąc szkoda mi sciagac kolektor tylko z jednego powodu ze strace te orginalne opaski metalowe i bede musial dac te zwykle ma śrubę. Widziałeś moze gdzieś opis jak sie zabrac do sciagania kolektora?

Opublikowano
  • Autor

Jutro napisze Ci na priv krok po kroku. Ogarniesz to bez problemu.

Opublikowano

super dzieki czekam na wiadomość.

Opublikowano
  • Autor

U siebie jeszcze sprawdzę temat świec. Wstawiłem irydowe denso które podobno mniej obciążają cewkę niż np ngk z trzema elektrodami ale fabrycznie przerwe maja 1.1mm. Spróbuje ustawić je na te 0.9. Niby przy zbyt dużej przerwie zapłon lubi wypadać itp.


w czasie pracy możesz pozdejmować fajki ze świec na 1 i 2 cyl. tak mi mechanik robił i ładnie było słychać jak iskra przechodzi, potestuj też w nocy czy przebić dużych nie ma pryskają wodą na kable WN i cewkę, tylko musi być bardzo ciemno


Meshiash, mógł byś znaleźć na necie i pokazać jak u ciebie wygląda ten odbijak co masz z przodu silnika?

https://www.google.pl/search?q=odbijak+audi+a4&biw=1366&bih=643&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=QocyVLnyM-XmywOyg4DYDg&ved=0CAYQ_AUoAQ#tbm=isch&q=odbijak+poduszka+audi+a4+b5

Za cholere nie mogę dopatrzeć się tej gumy. Widzę cały wspornik przymocowany do pasa ale guma jest głębiej i od góry nic nie widzę. Od dołu nie zajrze bo auto mam obniżone też nic nie widać przez ten zderzak.


Według mnie jest to guma ze zdjęcia 2 lub 5 bo widzę jej okrągły przód z dziurą na wspornik z pasa.

Edytowane przez Mesiah

Opublikowano

Siema dziś chciałem sprawdzic regulator cisnienia paliwa ale sie nie udało bo po odpaleniu silnik pracował prawidłowo. i tak co pare dni raz pracuje wzorowo a raz kuleje . c**j go wie co jest z tym autem i bądz madry i napraw te gówno.

Co do cewki to raczej nie jej wina bo jak by ona była uwalona to ciagle by kulał.


Panowie a ten weżyk co idzie do regulatora paliwa od przepustnicy to powinien zasysac powietrze???? bo u mnie zasysa


Mi to sie wydaje ze to jest cos nie teges z dawka paliwa bo auto od czasu do czasu lubi sobie zadymić na czarno podczas odpalania na zimnym i nie jest to dym niebieski z oleju tylko czarny


I ja u siebie nie bede już szukał przyczyny dopiero jak stanie i nie bede mogł go odpalić to zaczne kombinować a tak to szkoda kasy i czasu na wymiane dobrych cześci.


Mesiah zrob poradnik w dziale WARSZTAT z ta wolna odma a napewno dla wielu osob sie przyda

Opublikowano
  • Autor

Szczerze mówiąc miałem ochotę i nawet przyszykowany aparat ale doszedłem do wniosku , że się ośmieszę bo temat jest tak prosty , że każdy go ogarnie. Skoro tak zrobię to.

Opublikowano

Temat jest prosty ale wiele osob sie pyta jak to zrobic a napewno dla wielu byś pomogł.


Jest w ADR czujnik cisnienia powietrza???

Opublikowano

Podłączę się pod temat. U mnie mam taki problem, że na pierwszym cylindrze iskra jest podawana jakieś trzy razy szybciej. Miał ktoś taki przypadek ? Cewkę i przewody wykluczyłem.

Opublikowano
Opublikowano
  • Autor

Czy czasem ten czujnik nie jest w nowszych ADR na plastikowym kolektorze? Bodaj gdzieś przy przepustnicy. Coś mi świta ale dawno się w plastiku nie grzebałem.


Jestem pewien , że w naszych nie ma. Chyba dopiero od końcówki 97r to montowali.

Edytowane przez Mesiah

Opublikowano

pisze ze od poczatku 95 do 00 to musi byc i w naszych. jutro lukne.

Opublikowano
  • Autor

Dziwna sprawa. Jak kupiłem auto wydawało mi się , że szukałem tego duperela do sprawdzenia i okazało się , że szukam czegoś czego nie ma.

Opublikowano

Jest w nowszych ADR okolice przepustnicy w starszych jest cały czas ta sama wartość 19.5 * temp. na vagu mozna spr. ona sie nie zmienia jest cały czas stała.

Opublikowano
  • Autor

Wiedziałem. Pamięć mnie jednak nie myli :grin: Wartość 19.5 też się zgadza.

Opublikowano

w weekend postaram sie zdjąć ten kolektor ssacy i zobaczyc co sie w nim dzieje bo dzisiaj odpalilem auto i ten,"halas i buczenie" ewidengnie sly slychac z kolektora ssacego moze cos tam go zatyka albo przez ten wyciek dostaje lewe powietrze

Opublikowano
  • Autor

Ja mam ten sam dźwięk a nie mam wycieku i wszystko jest uszczelnione. Dźwięk ten wydobywa się z wydechu a nie kolektora. Dokładnie gdzieś na początku między portkami a katem. Sam wydech jest szczelny.

Opublikowano

Panowie u was tez w ADR cos tak tyka z okolic wtryskow i regulatora???


Co to może byc??? A może to tyka cos pod pokrywa zaworow?


Dziś wyciagnełem regulator cisnienia i wymieniłem wąż idacy od niego do kolektora i po odpalenia zaczął szarpac silnikiem ale przez 4 s może to dlatego ze go wyciagałem

Opublikowano
  • Autor

U mnie jedyne tykanie dochodzi z zaworu EVAP

Opublikowano

jak sie wyciaga wtryski?

Opublikowano
  • Autor

Pisałem Ci przecież. Cała listwę ciągniesz do góry. Jest przykręcona tylko na dwie śruby. Jeśli chcesz wyjąc wtryski z listwy to wystarczy wyjąć spinki i wszystko samo się rozkłada. Wystarczy popatrzeć.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.