Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Pytanie O Ciekawostke Z Ksiazki Serwisowej Dotyczace Rozrzadu :)


Pawel_Sosnowiec

Rekomendowane odpowiedzi

8r9tnrvh.jpg

Witam mam dowas pytanie zakupilem audi a4 b6 1.8 t i znalazlem w ksiazce serwisowej ostatnia pozycje widoczna na zdjeciu z tego co wywnioskowalem chodzi o wymiane rozrzadu

przy 142,467 km ale nie wiem wlasnie sam czy ten rozrzad wlasnie zostal wymieniiony wkoncu czy nie czy chodzi o to ze zaznaczyli ze ta osoba miala sie przy tym przebiegu zglosic na wymiane ?

prosze o wasze zdanie na ten temat jeszcze cos tam pisze w dlugopisem ale nie moge rozczytac sie co i jak

http://www.directupload.net/file/d/3707/8r9tnrvh_jpg.htm]http://s1.directupload.net/images/140807/temp/8r9tnrvh.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu w ogóle coś jest nie tak. Czynności dodatkowe po 90 czy 120 tysiącach są zaznaczone na NIE czyli rozrząd nie był robiony. Co ciekawe, przebieg podczas przeglądu jest 142 110 natomiast następny jest przewidziany przy 142 467. Jest wbity następny przegląd? co tam jest zaznaczone?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Być może po tych 300km przyjechał ponownie do serwisu na wymianę rozrzadu

własnie to jest ostatni wpis w ksiazce serwisowej i to mnie dziwi w czym rzecz czy zostalo to wymienione czy nie

ciekawe czy w serwisie jak pojade z vinem i ksiazka czy cos mi powiedza ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak byl wymieniony a wyglada na to ze tak, to bedzie zapis w historii auta przy sprawdzeniu po vinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według wpisu w książce był wymieniony przy 142467 .

Tu w ogóle coś jest nie tak. Czynności dodatkowe po 90 czy 120 tysiącach są zaznaczone na NIE czyli rozrząd nie był robiony. Co ciekawe, przebieg podczas przeglądu jest 142 110 natomiast następny jest przewidziany przy 142 467. Jest wbity następny przegląd? co tam jest zaznaczone?

Gdzie tam jest napisane że następny przegląd przy 142467 bo chyba jestem ślepy.

Ja widzę ze jest zaznaczone ze następny przegląd według informacji z licznika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysztko juz jasne wybralem sie na wizyte do aso okazalo sie ze byl wymieniony pasek ale wieloklinowy nie rozrzadu sprawdzili wszystko :) dzieki za pommoc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...