Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jaka Jest Różnica Między N75 Od Wersji 90Ps, A 110Ps?


maniekaudia4

Rekomendowane odpowiedzi

Witam
Pytanie jak w temacie
Jaka jest różnica między n75 od wersji 90ps, a 110ps?
Aktualnie mam założony w 1.9 tdi 90 ps ten z czarną końcówką, oryginalnie był z białą.
ma to jakieś znaczenie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co się orientuje to nie :) Ja mam zamieniony n75 z n18 i wszystko jest OK. (n75-biała końcówka,n18-czarna a teraz jest odwrotnie :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może ktoś podac jaki jest nr na n18? wiem ze przed liftem n75 kosztuje ok 300-350 a ciekawy jestem ile kosztuje n18 do przedlifta ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niema to znaczenia pasuje ten i ten...

ja i z czołga założe i tez bedzie pasował a jednak mają inna charakterystyke pracy ,jak by było to wszystko to samo by nie rozbili głowek czarnych i białych ,każdy sie czymś rózni ,bedzie albo wiecej przepuszczał albo mniej czyli może palić wiecej ,szybciej beda sie zapiekać kierownice itd .najlepiej zakladać oryginalny ,ale jak sie nie ma to na troche można założyć czarny

Edytowane przez vp-tdi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niema to znaczenia pasuje ten i ten...

ja i z czołga założe i tez bedzie pasował a jednak mają inna charakterystyke pracy ,jak by było to wszystko to samo by nie rozbili głowek czarnych i białych ,każdy sie czymś rózni ,bedzie albo wiecej przepuszczał albo mniej czyli może palić wiecej ,szybciej beda sie zapiekać kierownice itd .najlepiej zakladać oryginalny ,ale jak sie nie ma to na troche można założyć czarny

Gdzieś tu wyczytałem ze 1Z w układzie ma ciśnienie a jak wiadomo AFN ma podciśnienie wiec zupełnie inna bajka.

Tak jak piszesz gadałem z elektro i po dokładnym sprawdzeniu okazało sie ze mają inne napięcia czyli nie sa zamienne.

Mi jak zdechnie N75 to przerobie kostkę i wstawię tego z małysza jest 3 razy tańszy a zasada taka sama...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1z to inna bajka ,choc ja n18 potrafie tak przerobic ,że auto normalnie na tym jezdzi zamiast pstrykajacego n75 starego typu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...