Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Kluczyk W B7 Nie Działa : (


michałswd

Rekomendowane odpowiedzi

Chlopaki Pomocy dzisiaj chyba padła mi bateria w kluczyku w moim b7 po nacisnieciu przycisku "otwórz" brak reakcji kilka dni wczesniej raz dzialal a raz nie

- Po wsadzeniu kluczyka do zamka i przekreceniu go wszystkie zamki sie otwieraja zamykaja itp

- Czy moge spokojnie wymienic baterie bez ryzyka rozkodowania itp ??

- Typ kluczyka 315Mhz H01/s40 7506 10904602030375

Jaka bateria tam "siedzi "

Dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wymianie baterii powinno być ok. Chyba że to coś innego.

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wymianie baterii tak bywa, że nie działa zdalne sterowanie centralnego zamku. Ale jak odpalisz auto tym kluczykiem to sterowanie powinno powrócić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem przed wymianą baterii , możecie podpowiedziec jaką baterie kupic ?

CR 2032

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem przed wymianą baterii , możecie podpowiedziec jaką baterie kupic ?

CR 2032

Uprzedziłeś mnie.

Natomiast zakodowanie kluczyka wykonujesz poprzez otwarcie drzwi z klucza, przekręcecasz kluczyk w stacyjce na zapłon, wyciągasz kluczyk i pilot powinien działać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem przed wymianą baterii , możecie podpowiedziec jaką baterie kupic ?

CR 2032

Uprzedziłeś mnie.

Natomiast zakodowanie kluczyka wykonujesz poprzez otwarcie drzwi z klucza, przekręcecasz kluczyk w stacyjce na zapłon, wyciągasz kluczyk i pilot powinien działać.

Jak przestanie dzialac po wymianie baterii to wkładasz do stacyjki przekrecasz na zapłon i wciskasz open 5sec lub robisz to vagiem

Edytowane przez Wihajster
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki mykam do sklepu po baterie i bede działał , jeszcze wczoraj jak odwozilem "Pare Młodą'' zauważyłem ze nie oswiecają się halogeny z CLH ostatnio wymieniali mi rozrząd to mozliwe ze cos odpieli chyba ze , przypadkiem dezaktywowali tą funkcje podczas ustawiania czynnosci serwisowych


Coś dla "potomnych"

Wymiana bateri dla b7 i a6 od 2005

Typ baterii CR 2032


Progrmowanie

1.wsadzamy kluczyk do stacyjki > przekręcamy na pozycje "zapłon" > przytrzymujemy przycisk "otwórz drzwi" na 10 sek > wyciągamy kluczyk >GOTOWE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

ja w moim aucie robie tak :

wkladam klucz przekrecam na zaplon (nie odpalam auta), czekam ok 3-5 sekund , wyciagam klucz ze stacyjki i naciskam guzik otwierania w kluczyku .slysze jak odzywa sie central i mrugna kierunki , i gotowe wszystko dziala.:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...