Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Co powiecie na zlot w Londynie ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

wimbledon :)

Opublikowano
  • Autor

to moze jak bedziesz jechal a bedziesz mial 2 miejsca to daj znac:P

Opublikowano

jasne,na ta chwile jedziemy we dwóch,takze blizej daty bedziemy pisac.

Opublikowano
  • Autor

no to spoko:) ale w niedziele bedziesz jechal??

Opublikowano

ta,w nedziele rano 15tego marca

  • 9 miesięcy temu...
Opublikowano

Cześć chłopaki! Czy macie jakiegoś zaufanego mechanika w Londynie? :) jade dzis oglafac b6 1.8t i chcialabym sprawdzic u kogos zaufanego zanim je kupie. :)

Pozdrawiam i pisze sie na spota!!

Trzeba rozruszac ten Londyn!!

Ja jestem z Brixton ale wlasciwie moge podjechac gdziekolwiek :)

Witam czy dalej mieszkasz w londynie brixton ? Jestem z streatham hill moze jakis spocik da sie namowic ...

Halo halo zyje ktos tu jesCze z londynuu :)

Opublikowano

Cześć chłopaki! Czy macie jakiegoś zaufanego mechanika w Londynie? :) jade dzis oglafac b6 1.8t i chcialabym sprawdzic u kogos zaufanego zanim je kupie. :)

Pozdrawiam i pisze sie na spota!!

Trzeba rozruszac ten Londyn!!

Ja jestem z Brixton ale wlasciwie moge podjechac gdziekolwiek :)

Witam czy dalej mieszkasz w londynie brixton ? Jestem z streatham hill moze jakis spocik da sie namowic ...

Halo halo zyje ktos tu jesCze z londynuu :)

Hejo sa tylko pracuja mozna cos zorganizowac na szybkosci i to raczej mini spota :)

Opublikowano

Wiem jak jest sam pracuje do soboty do 17 i czasami niedziele .. Zwlaszcza przed swietami trzeba pieniazka podgonic Ale moze cos na sobote w godzinach kolo 15 albo niedziela ??? Ty widze laki z wimbledonu to drogi od siebie 15 min i tu kolezanka z brixtonu to tez pare minut. A nigdy nie bylem na zadnym spocie jeszcze wiec taki ze mnie swiezak

Opublikowano

Wiem jak jest sam pracuje do soboty do 17 i czasami niedziele .. Zwlaszcza przed swietami trzeba pieniazka podgonic Ale moze cos na sobote w godzinach kolo 15 albo niedziela ??? Ty widze laki z wimbledonu to drogi od siebie 15 min i tu kolezanka z brixtonu to tez pare minut. A nigdy nie bylem na zadnym spocie jeszcze wiec taki ze mnie swiezak

Z whetstone dokladnie ale to niedaleko moze jeszcze jedna osoba bedzie zainteresowana "wojtek wake up!!!" To albo ta sobota albo zostawiamy to po swietach bo wiekszosc pewnie w stresie zakupow bedzie:)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

juz jestem sorki ale nie pokazaly mi sie notyfikacje ;(
ja jestem za w niedziele moge zawsze:)

i mi tam rybka gdzie mozna podjechac

Opublikowano

no to spocik jakis po nowym roku :) jutro wyjeżdżam do Polski i wracam 4-5 styczen :) akurat autko będzie po nowych modzikach u gregora 10 :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.