Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Co powiecie na zlot w Londynie ?


kokoswojtek

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć chłopaki! Czy macie jakiegoś zaufanego mechanika w Londynie? :) jade dzis oglafac b6 1.8t i chcialabym sprawdzic u kogos zaufanego zanim je kupie. :)

Pozdrawiam i pisze sie na spota!!

Trzeba rozruszac ten Londyn!!

Ja jestem z Brixton ale wlasciwie moge podjechac gdziekolwiek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Domjenik nic nie doszlo :/

A swoja droga to moze Ty bys mi logi zrobil? :D

W ogole fajnie by było spotykać na spociki chiciaż raz w miesiacu!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


A swoja droga to moze Ty bys mi logi zrobil?

jak chcesz do mnie jechać 6 i pół godziny- to zapraszam do Newcastle :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzie masz to auto do ogladniecia?

Spota mozemy w kazdej chwili zrobic :) to bedzie nas trzech o jednego wiecej niz ostatnio:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzie masz to auto do ogladniecia?Spota mozemy w kazdej chwili zrobic :) to bedzie nas trzech o jednego wiecej niz ostatnio:)

Na Ilford :)

Jade po pracy, ciekawe co i jak. Bo w sumie gosciu chce tylko £2250 rocznik 2004, 116000 mil, zewnetrzny s-line, 163 km

Obczajcie linka:

https://www.facebook.com/groups/londyn/permalink/421001704734178/

A swoja droga to moze Ty bys mi logi zrobil?

jak chcesz do mnie jechać 6 i pół godziny- to zapraszam do Newcastle :wink:

Nie powiem, troche daleko :D choc w Newcastle jeszcze nie bylam :D Edytowane przez Alona
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic na razie nie kupuje ;) jade zobaczyc ogolna kondycje auta, ale i tak chce seby mechanik mi go sprawdzil przed zakupem. Dziwne mi sie poki co wydaje, ze w historii pokazuje, ze auto zmienilo wlasciciela 23.11.2014 i od tamtej pory jakby stalo bo nie ma road taxu...

Edytowane przez Alona
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo cos padlo i droga naprawa to nie bylo sensu inwestowac i na market z motorowka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


ze auto zmienilo wlasciciela 23.11.2014 i od tamtej pory jakby stalo bo nie ma road taxu...
od pażdziernika zeszłego roku nie trzeba kupować dysku -tax opłacany jest i wszystko jest w sytemie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie dziwi, ze koles kupil auto i nie kupil toad taxu chociaz twierdzi, ze jezdzi nim do pacy... Dziwne co? Czekam na niego to zaraz pbczaje co to za cudo :D

Domjenik ale jak system mi pokazuje, ze road taxu nie ma od 23 listopada?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Domjenik ale jak system mi pokazuje, ze road taxu nie ma od 23 listopada
to znaczy, że nie opłacony, zapytaj się gościa co i jak
quote
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eeeee obejrzałam to B6 po ciemku i mogę stwierdzić, że jestem mega zdolna. Moja latarka ze srajfona dała rade wychwycic rdze na obydwu błotnikach z przodu, swiezo malowana tylko jedna felge, malowane drzwi z przodu, hmmm co dalej, a no otwieram maske, swiece a tam wyciek gorszy niz w Paździochu, czytaj moim 2,5 tdi (masakra!), właściciel był lekko zdziwiony, chyba nie udawał, że sam o tym nie wiedział hahahaha

Dziwne, bo w sumie idzie za***iście (chyba zakochalam sie w 1.8t :D), jedynie odpala nie od kopa, tylko tak od kopa ale wolniej niz powinien/ Chyba jednak mi sie nie chce bawic w odkrywanie czemu jest wyciek, bo z tego co widzialam to uszczelka do wymiany i saczylo sie z dwoch wtryskow i z paru innych rzeczy. Jako, że nie znam budowy 1,8t (2,5 tdi mam w malym paluszku hahahaha) nie jestem w stanie powiedziec z czego sie lalo jeszcze LOL

Także morał jest taki, że odpuszczam sobie już ogladanie tanich B6 :D

A z tym taxkem to już w ogole doggy bylo, bo on niby je kupil od 4go wlasciciela, ktory sam kupil to auto 23.11 a ten obecny odkupil 2.12 i nawet nie zarejestrowal na siebie i nie kupowal taxu (bo po co?), cała akcja jest smierdzaca ot tyle Wam powiem :D

Także nawet nie bede fatygowala zadnego mechanika zeby sprawdzal, bo pewnie sie okaze ze caly silnik do wymiany, a ja po przygodach z moim 2,5 tdi to jak widze tyci wyciek to już mnie odrzuca, ale to jest przeciez solidne 1.8t to tym bardziej skad i dlaczego wyciek!? WTF!? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...