Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Co powiecie na zlot w Londynie ?


kokoswojtek

Rekomendowane odpowiedzi

No ale tego nalezalo sie spodziewadz przy takiej cenie wszystkie okazje od dluzszego czasy sa w takim stanie wiem bo takie wlasnie okazje naprawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem koles nawet nie wiedział co kupił…. jak mu pokazałam skad leci to mial "lekkie" zdziwienie na twarzy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze kolezanko ze odpuszczasz, a to jest błąd.

Zrazilas sie jednym pasciem a następny moze byc ok.

Ja za swojego dałem 2300 i wiedziałem ze sprzeglo do wymiany, drzwi z tylu sa lekko wgniecione i kilka pier**l.

Okazało sie ze nadprogramowo zmienilem:

- uszczelke klawiatury

- jakies kolanko związane z olejem bo bylo pekniete i cieklo

- teraz musze wydech poprawić bo mechanik przeciagnal zlaczke elastyczna i czuć lekko spaliny

- zrobiłem zbieznosc i nabilem klime

Auto miało jednego właściciela, sprzedał do komisu gdzie stało pol roku, ja jestem następnym.

Jesli nie potrzebujesz samochodu na gwałt, poszukaj cierpliwie, ale od rodaków przyjmuj ofertę z dystansem, raczej nie sprzeda dobrego auta, chyba ze jest w klubie, nie ma dzieci i auto jest oczkiem w glowie.

Ja swoje bmw jak sprzedawalem naszemu, przyjechał o 20:30 oglądać, 20:35 zostawił zaliczkę i pojechał do domu z kupnem samochodu, dowiozlem go dwa dni pozniej, wiedział wszystko na temat auta wiec wiedział po co przyjeżdża, nie mowiac ze miał ze sobą "mechanika" wiec jakoby sam chciał oglądnąć samochód jak on chciał.

Jak bedziesz chciala to mojego ci sprzedam, ja sie wtedy przesiade na A6 bo mając dwoje małych dzieci, A4 troche ciasne.

Wysłano z X10i

A co do zlotu, jest ktos tutaj w okolicy Dartford/Rochester? Moze jakis browarek na weekend?

Wysłano z X10i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki :)

Mam duzo czasu, jezdze leonem 1P po Londynie, ale jest na PL blachach wiec juz troche nielegalnie tu go mam bo ponad rok:D

Zmieniam prace i bede na Heathrow musiala dojezdzac wiec chce UK auto juz, a poza tym chce 1.8 t!!! I A4 oczywiscie :)

Janek, Twoj odpada niestety bo nie sedan...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napisz, jak możesz budżet przeznaczyć na auto może coś koło mnie się znajdzie, zawszee mogę podjechać, sprawdzić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ALONA co ty tu robisz :P haha jeszcze mam gdzieś fote że zlotu w Gdańsku jak nasze dwie 2.5tdi obok siebie :P kurna zawsze zazdrościlem jej tych czerwonych skor :P następnym razem pisz do szkopek może on miałby czas by ci pomóc że sprawdzeniem ;)

Na marginesie jestem za spotem w okolicy Heathrow :P a no i dziewczyna od roku w Anglii i dopiero się udziela nie ładnie. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

my od paru lat sie postykamy raz w miesiacy na ace cafe,spotykalismy w sumie bo sklad sie deko rozpadl,pozenili,powyjezdzali ale od 2007 miesiac w miesiac bylismy w ostatni wtorek mies pod ake na vag night...btw witam i pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak zawsze po 7,zjesc jakie ciasto napic kofi i pogadac posmiac sie

tak zawsze po 7,zjesc jakie ciasto napic kofi i pogadac posmiac sie

http://www.ultimate-dubs.co.uk/

tu tez mozna sie wbrac jakby sie ktos nudzil w niedziele ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi w tyg odpada bo pracuje do 22
najlepiej w weekendy
a propo tego ultimate-dubs jestem tylko szkoda ze tak daleko;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja tam jezdze od paru lat,polecam.w 3 wielkich halach auta ta doyebane ze szok!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...