Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B8 CAGA] Czarna B8 Skraba

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pełen pakiet ?Za dużo rzeźby, zostaje jednak przy czarnym :wink:

Chodziło mi o relingi dachowe i wokół szyb

Opublikowano
  • Autor

Tak wiem o co Ci chodziło :wink:

Takie tam sline kratki chrom i znaczki,

tak wygląda.

7d2d3adabca0cd07m.jpg

c1cb9798c251cfd5m.jpg

dfc95cdfe91602dem.jpg

39be74491ab47793m.jpg

Edytowane przez skrab

Opublikowano

znaczki s-line a ani jednego elementu na wyposarzeniu z s-line :facepalm:

Opublikowano

Jak już tak bardzo pragnąłeś mieć znaczki S-line to przynajmniej zrób jak fabryka przykazała i zostaw te na błotnikach a ten z grilla out :wink:

Opublikowano

Dobrze gadają, nie rób rzeźby ze znaczkami;)

Fura dobrze wygląda i oby równie dobrze służyła :)

Kratki z ringami gdzie zakupiłeś? :> Bo mnie też kuszą takowe, rozumiem że normalny zderzak a nie S line?

Opublikowano
  • Autor

Dobrze gadają, nie rób rzeźby ze znaczkami;)

Fura dobrze wygląda i oby równie dobrze służyła :)

Kratki z ringami gdzie zakupiłeś? :> Bo mnie też kuszą takowe, rozumiem że normalny zderzak a nie S line?

Kolega mi przytachał z Niemiec bo był po auto i takowe się trafiły ,wiem jest rzeźba ,ale podoba mi się S na grilu :kwasny: ,a swoja droga czemu nie wychodziły na grilu w b6 i b7 miałem.

znaczki s-line a ani jednego elementu na wyposarzeniu z s-line :facepalm:

Jeden lubi córkę ,a drugi teściową :wink:

Jak już tak bardzo pragnąłeś mieć znaczki S-line to przynajmniej zrób jak fabryka przykazała i zostaw te na błotnikach a ten z grilla out :wink:

Sysek pociesze się i out ,a może ktoś za..je bo tak się trzyma na słowo honoru :grin:

Opublikowano

ALe jak kupić te kratki bo tez chromem tylko wychodziły pod zderzak S line, gdzieś coś mi się obiło że można rzeźbe zrobić z ringami od A5, ale nie mam pomysłu jak.

Opublikowano
  • Autor

N aaledrogo tego też jest pełno

:)

http://allegro.pl/listing/listing.php?description=1&order=m&string=audi+a4+b8+kratka+chrom&search_scope=wszystkie+dzia%C5%82y&bmatch=seng-v6-3-default-0905


Koledzy6 co myślicie o czarnym grillu ,jak by tak machnął na czarno, czy lepiej kupić coś w czarnym kolorze?

Opublikowano

Jeżeli pomaluje to lakiernik zgodnie ze sztuką to będzie wszystko OK.

Opublikowano
  • Autor

A nie lepiej kupić org możesz coś podesłać?


Dziś wskoczyły ledy w DRL-ach :banan: , tak wygląda jedna lampa po zmianie , ,a jutro dalszy montaż drugiej

, jak ogarnę wszystkie to zrobię w dzień :wink: Różnica jest spora.....

4d7cd0ac9617beedm.jpg

Opublikowano

gdzieś coś mi się obiło że można rzeźbe zrobić z ringami od A5, ale nie mam pomysłu jak.

Tutaj masz temat z ringami A5

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/265831-kratki-swiatel-przeciwmgielnych-s-line-z-siateczka/page-2

Edytowane przez andynl

Opublikowano
  • Autor

Tak wygląda led w dzień :wink:

dsc-0290.jpg

dsc-0289.jpg

Edytowane przez skrab

Opublikowano

Znaczek w grilu jest fajnym akcentem (szczególnie w Black) :)

Opublikowano

nice :)

gdzie kupiłes ledy? nie ma błedów?

Opublikowano
  • Autor

Nie ma żadnych błędów ,na żywo lepiej świecą niż na zdjęciach... Jest trochę dłubanie ,ale spoko opyla się, :banan:

Tu kupiłem

http://allegro.pl/audi-a4-b8-zarowki-swiatla-dzienne-led-drl-p13w-i4603133165.html :wink:

Edytowane przez skrab

Opublikowano

Nie ma żadnych błędów ,na żywo lepiej świecą niż na zdjęciach... Jest trochę dłubanie ,ale spoko opyla się, :banan:

Tu kupiłem

http://allegro.pl/audi-a4-b8-zarowki-swiatla-dzienne-led-drl-p13w-i4603133165.html :wink:

Ja tez kupowałem w tym sklepie ledy tylko do oświetlenia wnętrza, zero błędów ładnie swiecą.

Opublikowano

w jedną lampę wchodzą 2 czy 4 takie żarówki?

Opublikowano

dwie wchodzą.

Swoją drogą mieliście kiedyś myśl żeby zmodzić taką lampę tak, żeby świecący pasek miał mniejszą szerokość. Teraz ma ok 3-3,5 cm, gdyby miał 2 cm wyglądał by dużo lepiej. Tylko jak to ładnie zrobić? :huh:

Opublikowano
  • Autor

Trzeba by było rozpruć całą lampe i przykleić jakąś taśme na górze i dole odblasku to być może by tak szeroko nie świeciły.

Opublikowano

lampe pewnie trzeba rozkleić a później skleić, więc masakreiszyn.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.