Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Sterownik Pompy Abs


zratis

Rekomendowane odpowiedzi

Audi a4 1.9 TDI 110 km 2000 r kombi. Jestem kompletnie zielony i potrzebuje pomocy. Pali mi się kontrolka ABS oraz miga caly czas czerwona P. Pan od ktorego kupilem auto twierdzi ze dolewal plynu do spryskiwaczy i zalal sterownik abs i po prostu wystarczy do wymienic. Natomiast mechanik powiedzial mi ze nie moze polaczyc sie z pompą bo sterownik jest walnięty i należy wymienic cała pompe i na nowo zaprogramowac. Pytanie brzmi czy wystarczy wymienic sterownika i abs bedzie dzialal ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szukaj sterownika o tych samych nr. i wymieniaj,możesz z całą pompą jak i sam sterownik i kodowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie jak kolega pisze

samego sterownika pewnie nikt nie będzie chciał sprzedac

ale jak kupisz z całą pompę to przeżuć sam sterownik żeby ukladu nie zapowietrzać

a jaki masz nr pompy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam. mam podobny problem ale nie chce zakladac nowego tematu. niedawno kupilem A4 1.8T ANB. po przejechaniu ok 80km od sprzedajacego postanowilem zajechac na stacje diagnostyczna (po drodze bylo wszystko w jak naklepszym porzadku). po "szarpakach" wywalilo mi kontrolke ABS i czerwone P, brak kontaktu z komputerem, czyli bledow nie da sie odczytac. ze znalezionych przeze mnie informacji wynika ze to moduł, ale co ma moduł do stacji diagnostycznej skoro przez 80km bylo ok a teraz wywala kontrolke od razu po przekreceniu kluczyka? mozliwe ze to jednak cos innego sie posypalo? od czego zaczac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdejmij sterownik ABS bez rozszczelniania układu hamulcowego i wyslij tutaj:

http://eltronic24.pl/

nie uziemisz auta a za kilka dni bedziesz mógł juz jezdzic ze sprawnym ABSem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki wielkie, ten ktos musi byc naprawde dobry skoro wszyscy go polecaja. a orientujesz sie na ile ceni swoje umiejetnosci?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...