Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 Bfb] A4 Avant 1.8T Quattro 120Kw By Away


Away

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Szanownych Klubowiczów!

Od roku jestem szczęśliwym posiadaczem wymarzonej beszóstki ;) Prawdę mówiąc chciałem 1.9TDI, ale trafiłem na 1.8T Quattro i nie żałuję. Samochód sprowadzony z Niemiec z miejscowości Garmisch-Partenkirchen/ Kruen. Stan licznika w dniu zakupu 186 000km, bezwypadkowy z oryginalnym silnikiem, do tego książka serwisowa. Samochód serwisowany od nowości w Audi Heitz GA-PA, niestety Long-Life. Autko sprawuję się dobrze, na początek mała przygoda z termostatem i czujnikiem temperatury, potem dolny wahacz.. powoli ogarniam to o co nie zadbał poprzedni właściciel. W tej chwili 203 000km. Rocznik czerwiec 2004, rok modelowy 2005, 163PS, totalna seria..

rsgawv5x.jpg

4kzgg57o.jpg

92naakfa.jpg

x6w7mr8a.jpg

2qhiob36.jpg

2trr836x.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wygląda ładnie, jakieś plany ?

gratuluje zakupu :)

Dzięki bardzo, plany są gorzej z ich realizacją, ale na pewno na początek jakieś fajne felgi 17" i jakiś sofcik na seryjnych gratach. Poza tym to czeka mnie wymiana tłumika, bo już troszkę skorodowany, a także słynna korozja nadkoli. To taki plan na najbliższy rok :)

taki felunek mi się marzy:

wheel1.jpg

B6 na tych felgach wygląda zacnie:

DSC00906.jpg

Edytowane przez Away
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacnie zacnie. Podobne ja pogonił całkiem niedawno, oz ultraleggera graphite 18 :banan:

iwQ82JG.jpg

Edytowane przez bocian_81
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Zacnie zacnie. Podobne ja pogonił całkiem niedawno, oz ultraleggera graphite 18 :banan:

iwQ82JG.jpg

Cudo, uwielbiam te OZty ostro powycinane, ultraleggera graphite- przepiękna felga, gratulacje. Ja poluję na OZ Superturismo, nowe komplecik ~5000PLN :/, w Polsce z używkami różnie bywa, puki co szukam na www.ebay.de

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ceny teg felunku zaporowe :facepalm:

Jak sobie pomyśle ile rzeczy bym wyrezał za tę kaskę :naughty:

Pełna zgoda, dlatego szukam używek, w DE za ~500EUR można wyhaczyć dobry komplet. Na rezanie przyjdzie jeszcze czas ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...