Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Takie tam 330d


dziadek

Rekomendowane odpowiedzi

Najlepszy wzór felg do e46

Wysłane z mojego GT-I9100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym jakies nietypowe bo duzo bmw sie spotyka na takich felgach ...zobaczymy na wiosnę bo narazie wydatki na doprowadzenie całej mechaniki na cacy...


...mam błąd wentylatora tego przed chłodnica , muszę sie do niego dobrać i zobaczyć co nie bangla ...filtry i olej dziś dotarły wiec wymiana w tym tygodniu ...
Flagi chciałbym takie ale cena nowych zabija a używek nie ma


152600589_6_644x461_felgi-kahn-18-5-120-

152600589_2_644x461_felgi-kahn-18-5-120-

Wczoraj wytargałem w końcu wentylator chłodnicy - ten elektryczny - ale było je.ania ... i standardowo kabelki uwalone w module :( mam nadzieję że po montażu zabangla

Edytowane przez dziadek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez uwazam ze wzor Styling 135 pasuje idealnie do tego auta. Powiedz jak wyglada spalanie tego silnika w automacie? miasto - trasa.

Jeszcze nie wiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś małe zwycięstwo , wentylator ruszył , oczywiscie w module kable nie łączyły ... Ale rozbierania było ... Poza tym sterownik swiec padniety chyba bo swiece przewodzą ...bałem sie je odkręcić i narazie zostały ale auto rozebrane to przyjdzie na nie pora ...muszę ogarnąć kogoś na wszelki wypadek ze sprzętem do wykręcania urwanych swiec ...

Sterownik w poniedziałek jedzie kurierem do speca z Nysy :)

Moduł wrócił i juz w autku , błędów świec brak :D

..ale zapomniałem jednego przewodu podciśnienia założyć :( - jutro sie okaże czy znowu będę musiał kolektor zwalać czy dojdę do niego jakoś ...

No i wymieniłem zaworek podciśnienia sterujący egr na nowy bo nie było podciśnienia od niego i dalej nie ma czyli tak jakby on nie otrzymywał sygnalow od ecu ... Ktoś miał kiedyś cos takiego ?

Dzis była walka z termostami...uff ciezko było ....tu pod maska nie ma kompletnie miejsca ...nowy płyn tez zalany .

...poza tym przepustnica z e60 dorezana :D teraz autko w końcu gaśnie kulturalnie ...

Edytowane przez dziadek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mówią ze w audi nie ma jak ręki włożyć :wink:

Edytowane przez Dev
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w E46 330d świece wykręciły się bez problemu. EGR wywaliłem, zaślepka w kolektorze wydechowym, flansza przy dolotowym, podciśnienie zaślepione. Jak nie ma sygnału to może wiązka gdzieś walnięta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w E46 330d świece wykręciły się bez problemu. EGR wywaliłem, zaślepka w kolektorze wydechowym, flansza przy dolotowym, podciśnienie zaślepione. Jak nie ma sygnału to może wiązka gdzieś walnięta.

A zapomniałem napisać ze egr juz działa , pomwymianie zaworka trzeba było błąd skasować bo blokował ...

Tradycja musi byc , z serii dzieci w bagażniku bmw :)

gsh9rnwd.jpg

Edytowane przez dziadek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nooo.. patrząc na zdjęcie z podpisu to ładnie podskoczyły dziewczyny... fajne córy! :)

Ten mały zwierz między nimi to żywy czy maskotka bo jakieś takie maławe toto.. :P

Edytowane przez skovroon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No podskoczyły , jak sie urodziły to ważyły po 1kg :( ...

...ten zwierz to maskotka Oliwii , sika za kotami a Natalia z kolei za rybkami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twoja trójka ma naładniejszy kolor,ale do x ten średnio by pasował.

E53 z sinikiem M57N ma automat BMW?

Jest piękna dość blisko..

Edytowane przez GILI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E53 z sinikiem M57N ma automat BMW?

na 99% GM 5 biegowa...moja była zmieniana przy przebiegu 200tys km...Bmw nie ma swoich skrzyń jak audi ... w dieslach z tych lat były montowane GM a w benzynach ZF... od E60 w dieslach wsadzali już 6 biegowe ZF-y w dieslach też...chociaż na początku produkcji chyba były też 5 biegowe GM ale tyko na początku

ej,

Poszukałem trochę i widać że w poliftaach były już 6 biegowe skrzynie ZF nawet w dieslach . Zobacz sobie tu jak znasz VIN lub dokładną datę produkcji:

http://www.realoem.com/

np 2003r M57N skrzynia GA6HP26Z

Edytowane przez dziadek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki.

Tak polift 6biegow.

Kawal auta.

Jak bede mial chwile to pojawi sie watek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki.

Tak polift 6biegow.

Kawal auta.

Jak bede mial chwile to pojawi sie watek.

A to juz kupiłeś? W poliftach mocno tez poprawili napędy bo w przedliftach w głębszej kałuży potrafił sie pogubić :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...