Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Drobiny metalu i kawałki jak by stłuczonej porcelany


Wojtek1995

Rekomendowane odpowiedzi

no za jasne bd musiał rozkręcić albo rozwalić jakoś tą drugą część gdzie jest zawór lipa jest bo nitowany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i sprawa wygląda tak te drobiny na pewno nie są z napinacza są jaśniejsze luz jest ale jak mówiłem bardzo mały ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra ale mnie nie interesuje skąd te drobiny nie są tylko skąd są;] Co to za diagnoza. Ja bym tak tego nie zostawił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nic nie wiadomo nadal główkujemy postaram się rozwiercić jutro tą część starej pompy gdzie jest zawór może tam znajdę odpowiedź :mellow: bo widzę że znów mnie czeka dochodzenie przez parę miesięcy jak z tą kontrolką oleju :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ba to na pewno. Ja teraz myślę nad kupnem laptopa (jakiegoś pancernego IBM t60 czy coś) i kabelka do tego. Musze ogarnąć swoją diagnozę kompa + logi bo jeżdżenie i płacenie po 50zł od strzała mnie już nie bawi. To ułatwi mi szukanie przyczyn. W tej chwili bez kompa jak bez ręki. Wszystko zaczyna się od niego i na nim kończy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 zł to jeszcze tanio we wrześniu jak pod czas podróży do pzł samochód nam zaczął szwankować to 70 -90 zł za diagnozę . dla tego nie przepadam z skomplikowaną elektroniką w samochodach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przechodzą do treści temat umarł i zostało tylko modlić się że już kiedyś ktoś wymienił napinacz i te drobiny to jego pozostałości ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co Ci dalej podpowiedzieć. Gdybym był na miejscu i miał to wszystko w łapach to coś bym wymyślił. Obserwuj kontrolkę smarowania:) Nie wiem czy już pytałem , jakiej firmy pompę wrzuciłeś? Coś lepszego czy maxgaer za 115zł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie nie za pompę dałem ponad 400zł tak że raczej nie ... wkurza mnie już ten silnik bo co zrobię w nim to kolejne się sypie dzisiaj o 14 mi całą wodę ze zbiornika wyrąbało ale szybka akcja i po strachu a pod wieczór coś z hamulcami albo zawieszeniem wyszło mianowicie przy ostrym hamowaniu poczułem ostre walnięcie w pedał hamulca pierwsze uderzenie coś jak by abs ale po chwili coraz szybsze i słabsze gdzie wgl na początku było cykliczne pukanie od abs ale to nie ten dział

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się dzieje jak auto zaniedbane. Później końca w naprawach nie widać. Czemu tą wodę wywaliło? Przegrzał się?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje że dużo przy nim pracy mi już nie zostało bo szkoda by mi było znów uwalonego silnika bo lśni się teraz jak psu jajca hyhy na szczęście się nie zagotował strzelił przewód wychodzący z górnej części zbiornika pod zaciskiem najgorsze że 6 km od pierwszej lepszej stacji benzynowej czy domu ale jakoś dał radę bez przegrzania dojechać do cpn kupiłem płyn trochę po kombinowałem i po problemie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie jeszcze nie przed wymianą było 4 bary na zimnym wraz z temp silnika ciśnienie szybciej spadało aż spadło do 0,4 bar a teraz nie mam jak sprawdzić ponieważ mechanik z serwisu boscha na wakacjach a wspólnie jak z znajomym mech. mierzyłem to niby w porządku było tak to jest jak ma się manometry z logiem Cep Cepa Cepem Pogania albo od starego ursusa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh no tak:) Ciekawi mnie jaką pompę Ci wrzucili za te 4 stówki. Z tego co widziałem na necie to po 300 z hakiem chodziły Febi. Chyba nic lepszego nie znalazłem. Dużo jest roboty z wyjęciem miski? W tym aucie jeszcze tego nie robiłem a czeka mnie to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...