Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Granat owa

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Audi jest w rodzinie dłuższy czas i przechodzi z pokolenia na pokolenie teraz trafiło na mnie jest to 97r 1,9 tdi

Tutaj będę przedstawiał prace nad Audi

Było
DSC_0400.jpg
Początek prac
20140819_171407.jpg
Prace trwają
20140819_103225.jpg
20140818_183306.jpg
20140819_103214.jpg
Plany
-odświeżenie laku (malujemy całą)
-wymiana łożysk przód zrobione
-wycięcie katalizatora zrobione
-zaślepienie egr zrobione
-lampy przednie polift
-xenon
-kierownica 3 ramienna
-zderzak lift zrobione
-felunek 17''
-przyciemnione szybki

-lotka na klapie

-nakładki na progi
-
-
-więcej mocy :lol:
...

Od razu chciałbym się poradzić jak rozwiązać problem dolnych listw ? Wyciąć ? Jakieś zamienniki ?
Kupie przedni zderzak polift z halogenami i lotkę na klapę w dobrej cenie
Pierwszy post proszę o wyrozumiałość ;)

Edytowane przez CanaChmiel

Opublikowano

Powodzenia w rezaniu!A co do listew to najlepiej wywal:P

Opublikowano
  • Autor

Powodzenia w rezaniu!A co do listew to najlepiej wywal:P

Ok z drzwi nie ma problemu ale żeby to jakoś wyglądało zostaje na przednim i tylnym błotniku po kawałeczku :mellow:

Opublikowano

Powodzenia w rezaniu!A co do listew to najlepiej wywal:P

Ok z drzwi nie ma problemu ale żeby to jakoś wyglądało zostaje na przednim i tylnym błotniku po kawałeczku :mellow:

Kliku kolegów z forum ma już za sobą ten zabieg,więc może coś podpowiedzą w tym temacie:)

Opublikowano
  • Autor

Katalizator sprzedany
strumienica założona
20140820_173842.jpg

Egr zaślepiony
20140820_182659.jpg

Kogo polecicie w sprawie zrobienia mapki ?
Kupie ślizgi do zderzaka lift przód i lotkę na klape


Motamy dalej:
Łożyska zmienione i wahacz

20140822_094705.jpg
Zdesio polift
20140822_095848.jpg
Motamy na gładko
20140823_114324.jpg
20140823_144115.jpg
Drobnica gotowa do maowania
20140823_133643.jpg
20140823_133738.jpg
Drzwi bez dolnych listewek mam do sprzedania 3 w dobrym stanie
20140823_133748.jpg
W poniedziałek jedziemy z farbkami :D

Edytowane przez CanaChmiel

Opublikowano

takie pytanko dlaczego drzwi są częściowo w podkładzie?

Opublikowano
  • Autor

takie pytanko dlaczego drzwi są częściowo w podkładzie?

były porysowane i dolne listwy zostały usunięte

Opublikowano

takie pytanko dlaczego drzwi są częściowo w podkładzie?

były porysowane i dolne listwy zostały usunięte
A nie boisz się ze będzie widać przejście jak polakierujecie?
Opublikowano

mozna bylo juz calosc pocisnac. i nie zakladac tych srodkowych listewek tylko zaspawac otwory. jak tak sie bawisz to bylo robic rsa

Opublikowano
  • Autor

takie pytanko dlaczego drzwi są częściowo w podkładzie?

były porysowane i dolne listwy zostały usunięte
A nie boisz się ze będzie widać przejście jak polakierujecie?

raczej nic nie będzie przebijać

mozna bylo juz calosc pocisnac. i nie zakladac tych srodkowych listewek tylko zaspawac otwory. jak tak sie bawisz to bylo robic rsa

rs jest sporo szerszy i z tdi nie do końca pasuje :)

Opublikowano

Witam posiadam lotke ze stopem do sprzednia pozdrawiam i powodzenia w modach :)

Opublikowano
  • Autor

Wpadły 18 co o nich sądzicie ?
20140826_100418.jpg
Niunia się wygrzewa w słoneczku :D
20140827_100608.jpg
Tak to się prezentuje z kołem, bez gwintu nie wyjadę KOZA :facepalm:
20140827_143834.jpg
Składam dalej

20140827_222436.jpg

Jak wygłuszyć drzwi ? nie drogo a w miarę dobrze :)
Może ktoś ma progi z S ?

Opublikowano

świeży lakier robi robotę :thumbup1:
koło też będzie się dobrze komponować
działaj dalej,
powodzenia :wink:

Opublikowano

Masz jeszcze te listwy dolna na handel?

lewy przód i prawy tył w jakim stanie?

Auto bardzo ładne prace idą na ostro, pozazdrościć... :)

Edytowane przez davidoff82

Opublikowano

czekam na rfekt końcowy , bo zapowiada się :banan:

Opublikowano
  • Autor

Jeździ :D czuć różnice bez katalizatora (po 360 tyś i tak pewnie nie spełniał swoich zadań)

Jaki komplecik założyć tył 18 przód 17 ?

20140828_202010.jpg
Robaczki już są a miejsce na blachę jest za szybą puki co :kwasny: Macie jakiś pomysł ?
20140831_131930.jpg
20140831_131941.jpg
Jeszcze pozostała polerka i przyczepić listewki
Kupie taką antenę na szybę, ktoś się nie bał i za...brał :mellow:
20140831_161507.jpg
Tak się prezentuje w towarzystwie a6 w takim samym kolorze
20140902_145740.jpg

Opublikowano

kosa!

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Trafiłem coś takiego z Passata b5 2.8

20141104_150842.jpg
Amortyzatory Koni
20141104_150850.jpg

Z takim oznaczeniem sprężyn:
20141104_150900.jpg
Można jakoś odczytać to oznaczenie ?
Czy może wymiana sprężyn na jakieś obniżające ?

Opublikowano

Kolego ciężko było ściągnąć klamki do malowania?:)

Opublikowano
  • Autor

Ściągnąć nie ma problemu gorzej złożyć..

Przydaje się druga osoba przy składaniu przodu, tył ogarniesz sam :thumbup1:
(Jeśli posiadasz podstawowe zdolności manualne)

IMAG0790.jpgIMAG0795.jpg

Edytowane przez CanaChmiel

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.