Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mozesz rozwinac :?: Niechce mi sie rejestrowac specjalnie :decayed:

  • Odpowiedzi 24,3 tys.
  • Wyświetleń 1,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Mozesz rozwinac :?: Niechce mi sie rejestrowac specjalnie :decayed:

przecież masz podany nick i hasło :cool1:

Opublikowano

chodzi mi o to żeby wpaść tam na jeden dzień kulig, dyskoteka i do domu.

można też zarezerwować nocleg :cool1:

Opublikowano

A to takie buty :decayed:

Opublikowano

do :bry: wieczór[br]Dopisany: 23 Grudzień 2009, 23:01_________________________________________________FAZY a co z Tobą??

Opublikowano

cytat. admina z PKA

Koszt dyskoteki (jeśli miał by być w tym catering który my mamy to 70PLN) + 15 kulig. takie mamy teraz info. Dokładnie będzie wiadomo w poniedziałek. Jeśli chodzi o samą imprezkę jest to kwestia do dyskusji już w nowym roku. Mam tez nadzieję że namówisz ludków do udziału w samym rajdzie - koszt maks 30 PLN ale może ulec zmniejszeniu - jednak musiałbym znać ilość załóg (aut) do 10 stycznia.

Myślę że koszta do przełknięcia. Imprezka bez prowiantu+kulig+rajd = powinno się zamknąć w kwocie 50-55PLN.

Opublikowano

cytat. admina z PKA

Koszt dyskoteki (jeśli miał by być w tym catering który my mamy to 70PLN) + 15 kulig. takie mamy teraz info. Dokładnie będzie wiadomo w poniedziałek. Jeśli chodzi o samą imprezkę jest to kwestia do dyskusji już w nowym roku. Mam tez nadzieję że namówisz ludków do udziału w samym rajdzie - koszt maks 30 PLN ale może ulec zmniejszeniu - jednak musiałbym znać ilość załóg (aut) do 10 stycznia.

Myślę że koszta do przełknięcia. Imprezka bez prowiantu+kulig+rajd = powinno się zamknąć w kwocie 50-55PLN.

nie chce mi się czytać kiedy to ma być, jaki termin??

Opublikowano

30 styczeń

Opublikowano

siemka

ludzie jeśli ktoś smiga AWX to mam nowy EGR Ori do sprzedania :decayed:

Opublikowano

30 styczeń

a o której :mysli:

Opublikowano

od 9 rano ale możemy się podłączyć póżniej, bez rajdów czyli tak gdzieś o 16tej

Opublikowano

od 9 rano ale możemy się podłączyć póżniej, bez rajdów czyli tak gdzieś o 16tej

teee :cool1:,ty nam nie mydlij oczu jakimiś dziwnymi imprezami :chytry:

pamietaj,ze wisisz nam wódkę u siebie :naughty:

nie Lodówa :cool1:

Opublikowano

od 9 rano ale możemy się podłączyć póżniej, bez rajdów czyli tak gdzieś o 16tej

teee :cool1:,ty nam nie mdlij oczu jakimiś dziwnymi imprezami :chytry:

pamietaj,ze wisisz nam wódkę u siebie :naughty:

nie Lodówa :cool1:

Gili czy Gośka, hehe??

Opublikowano

pomyślimy po świętach :tongue4:

Opublikowano

Gyly wóde,Przczółka hamburgery :kox:

Opublikowano

damy radę :przebiegly:

Opublikowano

ruda nie bój się :no:

możesz coś tu napisać :>

Opublikowano

a co mam pisać?? :kox: :kox: :kox:

dlaczego Parówo na spoty nie jeździsz?? :tongue4: :tongue4: :tongue4:

Opublikowano

Podziękował za spota i życzę wszystkim wesołych i spokojnych świąt ,bo tym którzy byli ,to już złożyłem życzenia :hi:

Opublikowano

a co mam pisać?? :kox: :kox: :kox:

dlaczego Parówo na spoty nie jeździsz?? :tongue4: :tongue4: :tongue4:

antonina mnie prosiła :cool1:

mówił,że ciągle jestes we mnie wpatrzona i niema jak zagadać :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.