Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Z czym mam sie pogodzic ? :kox:

Jak na razie to na wyciaganie z zasp nie narzekam :) a mieszkam na takim wypiz*owiu o jakim nawet Ci sie nie snilo...takze zapraszam :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 24,3 tys.
  • Wyświetleń 1,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

mieszkam na takim wypiz*owiu o jakim nawet Ci sie nie snilo...

To się nie chwal :decayed:

Opublikowano

To się nie chwal :decayed

Wzajemnie :>

Opublikowano

Ja w stolicy też nie mieszkam,ale jeżdżę bez problemów.

Zakopałem się wczoraj u Tomka pod blokiem, to dopiero zadupie :decayed:

Opublikowano

Ja w stolicy też nie mieszkam,ale jeżdżę bez problemów.

Zakopałem się wczoraj u Tomka pod blokiem, to dopiero zadupie :decayed:

Gili nie powiedzialem ze mam problem ...mieszkam na podobnym wypiz*owiu jak Ty .. tylko kawalek dalej do asfaltu ... jakies 2 km :wallbash:

Opublikowano

Zakopałem się wczoraj u Tomka pod blokiem, to dopiero zadupie :decayed

a Gośka od razu wyjechała :gwizdanie:

Opublikowano

Zakopałem się wczoraj u Tomka pod blokiem, to dopiero zadupie :decayed

a Gośka od razu wyjechała :gwizdanie:

to nie była ona :tongue4:
Opublikowano

Zakopałem się wczoraj u Tomka pod blokiem, to dopiero zadupie :decayed

a Gośka od razu wyjechała :gwizdanie:

to nie była ona :tongue4:

jak nie,jak nie :cool1:

ty przecież na wpółprzytomny ledwo do windy się wgramoliłeś i chciałeś gościa w lustrze napierdalać :polew:

Opublikowano

Zakopałem się wczoraj u Tomka pod blokiem, to dopiero zadupie :decayed

a Gośka od razu wyjechała :gwizdanie:

to nie była ona :tongue4:

jak nie,jak nie :cool1:

ty przecież na wpółprzytomny ledwo do windy się wgramoliłeś i chciałeś gościa w lustrze nap***ć :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Zakopałem się wczoraj u Tomka pod blokiem, to dopiero zadupie :decayed

a Gośka od razu wyjechała :gwizdanie:

to nie była ona :tongue4:

jak nie,jak nie :cool1:

ty przecież na wpółprzytomny ledwo do windy się wgramoliłeś i chciałeś gościa w lustrze nap***ć :polew:

bo wyszedłem w twojej koszulce i z byka patrzałem więc nie poznałem facjaty po drugiej stronie :decayed:
Opublikowano

Zakopałem się wczoraj u Tomka pod blokiem, to dopiero zadupie :decayed

a Gośka od razu wyjechała :gwizdanie:

to nie była ona :tongue4:

jak nie,jak nie :cool1:

ty przecież na wpółprzytomny ledwo do windy się wgramoliłeś i chciałeś gościa w lustrze nap***ć :polew:

bo wyszedłem w twojej koszulce i z byka patrzałem więc nie poznałem facjaty po drugiej stronie :decayed:

Gili ...a Ty wszedles w taka mala koszulke ? :decayed:

Opublikowano

Zakopałem się wczoraj u Tomka pod blokiem, to dopiero zadupie :decayed

a Gośka od razu wyjechała :gwizdanie:

to nie była ona :tongue4:

jak nie,jak nie :cool1:

ty przecież na wpółprzytomny ledwo do windy się wgramoliłeś i chciałeś gościa w lustrze nap***ć :polew:

bo wyszedłem w twojej koszulce i z byka patrzałem więc nie poznałem facjaty po drugiej stronie :decayed:

Gili ...a Ty wszedles w taka mala koszulke ? :decayed:

brzuch sie ledwo zmieścił,ale w bicepsach było jeszcze sporo luzu :gwizdanie:

Opublikowano

Zakopałem się wczoraj u Tomka pod blokiem, to dopiero zadupie :decayed

a Gośka od razu wyjechała :gwizdanie:

to nie była ona :tongue4:

jak nie,jak nie :cool1:

ty przecież na wpółprzytomny ledwo do windy się wgramoliłeś i chciałeś gościa w lustrze nap***ć :polew:

bo wyszedłem w twojej koszulce i z byka patrzałem więc nie poznałem facjaty po drugiej stronie :decayed:

Gili ...a Ty wszedles w taka mala koszulke ? :decayed:

trochę roboty było bo na sweter ją zakładałem :gwizdanie:
Opublikowano

Zakopałem się wczoraj u Tomka pod blokiem, to dopiero zadupie :decayed

a Gośka od razu wyjechała :gwizdanie:

to nie była ona :tongue4:

jak nie,jak nie :cool1:

ty przecież na wpółprzytomny ledwo do windy się wgramoliłeś i chciałeś gościa w lustrze nap***ć :polew:

bo wyszedłem w twojej koszulce i z byka patrzałem więc nie poznałem facjaty po drugiej stronie :decayed:

Gili ...a Ty wszedles w taka mala koszulke ? :decayed:

brzuch sie ledwo zmieścił,ale w bicepsach było jeszcze sporo luzu :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Dobra koniec czytania tematu pomorskiego ... ide w kime :notworthy: do zoba w srode ;)

Opublikowano

w bicepsach było jeszcze sporo luzu

bo to rambolka była bez rękawków :decayed:

w klacie też miejsce było bo Tomek nosił ją jeszcze przed operacją usunięcia cycków :cool1:

Opublikowano

:hi: :hi: :hi:

Wreszcie odebrałam Paździerza i zjawię się na spocie. :kox: :kox: :kox:

Ale... czy ja nie moge wyjechac od mechanika i jeździć bez stresu?? Jeden kierunek mi skacze, mega hardcore :decayed: :decayed: :decayed:

Mogło się coś poprzestawiac w elektryce czy padł mi przekaźnik?? :kox: :kox:

Opublikowano

pewnie żarówka się przepaliła :cool1:

Opublikowano

ale Resztek karaoke niezłe jebną :polew:

Glos ma konkretny.TRzeba odpowiednia jego kariera pokierowac,bo marnuje sie chlopaczyna.

qr** szydercy :kox::decayed: Nawet nie pamietam do końca co śpiewałem :gwizdanie:

Opublikowano

"slonce plaza,kolorowe drinki.Zapierdalamy w dupe murzynki" :kox:

Opublikowano

pewnie żarówka się przepaliła :cool1:

co ma żarówka do szybciej migającego kierunku?? :kox: :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.