Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:seksiasty:

przypomina ci kogoś :gwizdanie:

046be48d7eba.jpg

  • Odpowiedzi 24,3 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Apropo ludzi widmo ... Kocky'go widzialem dzisiaj na obwodnicy :decayed: cwaniak milczal na cb jak grob :decayed:

hehe milczał... bo cb mam wyłączone jak po Gdańsku jeżdżę... :gwizdanie:

Było krzyczeć :decayed:

Opublikowano

Apropo ludzi widmo ... Kocky'go widzialem dzisiaj na obwodnicy :decayed: cwaniak milczal na cb jak grob :decayed:

hehe milczał... bo cb mam wyłączone jak po Gdańsku jeżdżę... :gwizdanie:

Było krzyczeć :decayed:

kolego,najpierw należy sie w newbie przywitać :cool1:

witaj na forum :hi:

:decayed:

Opublikowano

cześć kolegowie i koleżankowie :hi:

Opublikowano

Apropo ludzi widmo ... Kocky'go widzialem dzisiaj na obwodnicy :decayed: cwaniak milczal na cb jak grob :decayed:

hehe milczał... bo cb mam wyłączone jak po Gdańsku jeżdżę... :gwizdanie:

Było krzyczeć :decayed:

kolego,najpierw należy sie w newbie przywitać :cool1:

witaj na forum :hi:

:decayed:

Witam, chciałbym się przywitać :hi:

:decayed:

Opublikowano

Starym zwyczajem nowi przywoza po piwku na spota :decayed:

Opublikowano

Było krzyczeć :decayed:

Myslisz ze to takie latwe z pomaranczowo bialego zapierdalatora krzyczec:?: :kox:

Opublikowano

Starym zwyczajem nowi przywoza po piwku na spota :decayed:

a co to jest spot? ale o co chodzi???[br]Dopisany: 01 Luty 2010, 19:42_________________________________________________

Było krzyczeć :decayed:

Myslisz ze to takie latwe z pomaranczowo bialego zapierdalatora krzyczec:?: :kox:

Widziałeś mnie przed 7.00 czy po 15.00 ??

Opublikowano

Starym zwyczajem nowi przywoza po piwku na spota :decayed:

u nas przyjeżdżają z Finlandiami 0.7 i nie wiem dlaczego ... czasem po kilku miesiącach mamy w barku spotowym kilkanaście szt .... ostatnio piliśmy je na zlocie w Pile .... a wcześniej kilka sztuk poszło w Bukowinie .....

Opublikowano

Starym zwyczajem nowi przywoza po piwku na spota :decayed:

dokładnie :cool1:

Opublikowano

Dzień odwiedzin długo nieobecnych :cool1:

Opublikowano

Widziałeś mnie przed 7.00 czy po 15.00 ??

~15:30 przy tych dwoch debilach co sobie pinik na prawym pasie urzadzili :gwizdanie: :bicz2:

Opublikowano

u nas przyjeżdżają z Finlandiami 0.7 i nie wiem dlaczego ... czasem po kilku miesiącach mamy w barku spotowym kilkanaście szt .... ostatnio piliśmy je na zlocie w Pile .... a wcześniej kilka sztuk poszło w Bukowinie .....

u nas przywożą po zgrzewce i rozpijamy od razu :naughty:

Opublikowano

Dzień odwiedzin długo nieobecnych :cool1:

:mysli: chyba nie chodzi o mnie co :naughty:

Opublikowano

Widziałeś mnie przed 7.00 czy po 15.00 ??

~15:30 przy tych dwoch debilach co sobie pinik na prawym pasie urzadzili :gwizdanie: :bicz2:

wielu takich dziś było... niestety

Opublikowano

Dzień odwiedzin długo nieobecnych :cool1:

:mysli: chyba nie chodzi o mnie co :naughty:

też :naughty:
Opublikowano

ciekawe o kogo jeszcze :gwizdanie:

Opublikowano

ciekawe o kogo jeszcze :gwizdanie:

mowisz i masz :naughty:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

o,jest następny :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.