Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja raczej będę :hi:

A jaki masz silnik? Jakie oznaczenie?

Pozdr.

Henry

AKE
  • Odpowiedzi 24,3 tys.
  • Wyświetleń 1,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ja raczej będę :hi:

A jaki masz silnik? Jakie oznaczenie?

Pozdr.

Henry

AKE

Yyyyy robiles przekladke? Bo w B5 chyba nie bylo AKE?

Opublikowano

...kupimy mateo hot-doga i sam zrobi

fak ju !

Bieniek i tak nie przyjedzie, bo by musiał flachę dla Wojtka kupić.

Opublikowano

To wez od Giliego rozdzielacz dla mnei

będę osobiście leszczynko :tongue4:

_____________________________________________

Potrzebuję projekt zrobiony w PS lub Corelu.

TOwFw9A.jpg

NA TYM koszulkakw3.jpg

Opublikowano

koszulkakw3b.jpg

Jak trzeba w coś poprawić albo potrzebujesz w jakimś konkretnym rozszerzeniu, to pisz :wink4:

Opublikowano

...kupimy mateo hot-doga i sam zrobi

fak ju !

Bieniek i tak nie przyjedzie, bo by musiał flachę dla Wojtka kupić.

Flaszka jest.Tylko jechac trzeba do gdyni, chyba ze bedziesz w srode to przekaze Tobie.

Opublikowano

koszulkakw3b.jpg

Jak trzeba w coś poprawić albo potrzebujesz w jakimś konkretnym rozszerzeniu, to pisz:wink4:

:good::notworthy:
Opublikowano

koszulkakw3b.jpg

Jak trzeba w coś poprawić albo potrzebujesz w jakimś konkretnym rozszerzeniu, to pisz:wink4:

:good::notworthy:

Spoko, jedna koszulka za free wystarczy :decayed:

Opublikowano

koszulkakw3b.jpg

Jak trzeba w coś poprawić albo potrzebujesz w jakimś konkretnym rozszerzeniu, to pisz:wink4:

:good::notworthy:

Spoko, jedna koszulka za free wystarczy :decayed:

Myślałem,że to wystarczy,ale ma to wyglądać tak jak tu:

http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t33999.0.html;msg1595885#new

Wkleiłeś jpg czyli zdjęcie.

A to ma być plik z PS czyli psd lub zrobiony w corelu.

Chodzi o to żeby wszystko było zgodne z projektem, czyli tak jak chcemy.

Ze zwykłego jpg może wyjść trochę inaczej...

I nie musi to być projekt na koszulce tylko samego logo :)

A tak ma wyglądać prawidłowe logo na koszulki

fotl4.jpg

Bez tego szarego paska :wink4:

Łepski nie podglądaj tylko działaj :cool1::decayed:

Opublikowano

Ale co :kox:

Ten szary cien wyrzucic czy oso chosi :?: :naughty:

____

....

Opublikowano

Ale co :kox:

Ten szary cien wyrzucic czy oso chosi :?: :naughty:

ja właśnie też nie wiem oosoo chozii ? :mysli:

Opublikowano

O to:

1FFrJ.jpg

Pliki psd leca mailem Slawciu :cool1:

Jest szansa ze to male logo pojawi sie na rekawie :?: :mysli:

Opublikowano

Witam. :hi:

Mam pytanko, czy będzie może miał ktoś teraz na spocie w matarni VAG-a, a jeśli tak to czy była by możliwość podpięcia się i zdiagnozowania ogólnej kondycji auta - niedawno go kupiłem. Jest to mój pierwszy dizel i może dlatego mam wrażenie że coś jest nie tak a chciałbym mu trochę koników dodać.

Opublikowano

Witam. :hi:

Mam pytanko, czy będzie może miał ktoś teraz na spocie w matarni VAG-a, a jeśli tak to czy była by możliwość podpięcia się i zdiagnozowania ogólnej kondycji auta - niedawno go kupiłem. Jest to mój pierwszy dizel i może dlatego mam wrażenie że coś jest nie tak a chciałbym mu trochę koników dodać.

jedź na hamownię do Roberta

http://www.tune-up.pl/kontakt.php

Opublikowano

Witam. :hi:

Mam pytanko, czy będzie może miał ktoś teraz na spocie w matarni VAG-a, a jeśli tak to czy była by możliwość podpięcia się i zdiagnozowania ogólnej kondycji auta - niedawno go kupiłem. Jest to mój pierwszy dizel i może dlatego mam wrażenie że coś jest nie tak a chciałbym mu trochę koników dodać.

jedź na hamownię do Roberta

http://www.tune-up.pl/kontakt.php

z Q :cool1::mysli:

Opublikowano

:embarrassed:

nie zauważyłem :decayed:

Opublikowano

No właśnie z tego co wyczytałem na forum to z Q hamownia odpada :(

Opublikowano

No właśnie z tego co wyczytałem na forum to z Q hamownia odpada :(

hamownia odpada bo robert nie ma hamowni 4WD

Opublikowano

A jest gdzieś w 3mieście hamownia 4WD?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.