Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dzięki !!!

  • Odpowiedzi 24,3 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

5zł na konto proszę :decayed:

Opublikowano

Jarkost ale na spota i tak wpadnij, obejrzy się auto, doradzi :>

Opublikowano

zjawkowy czyli co dwie smycze dla Ciebie

a kasę mi dasz :mysli:

Opublikowano

Oczywiście przyjadę, może ktoś będzie chciał się przejechać i ocenić czy coś mu dolega czy nie :)

Opublikowano

Ojjj taaaaak chętnie możemy się nim przejechać :evil:

Opublikowano

Ty akurat nei dostaniesz :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

Dlaczego ? Przecież jestem spokojny i uważam że auta nie są po to żeby je katować :decayed:

Opublikowano

Dlaczego ? Przecież jestem spokojny i uważam że auta nie są po to żeby je katować :decayed:

Racja, ale za***rdalac czeba :decayed:

Opublikowano

Ambro spokojny :polew: spokojny jesteś jak śpisz

Opublikowano

Tak gwoli tradycji, pragne przypomniec o 2 szesciopaczkach 0,33l przywozonych przez nowych :decayed:

Opublikowano

Tak gwoli tradycji, pragne przypomniec o 2 szesciopaczkach 0,33l przywozonych przez nowych :decayed:

no,jeden Łepski przytomny :good:

leszcze,jaracie się autem,a o browcu zapomnieliśta :bicz:

Opublikowano

Póki co 2-3 ostatnich nowych po tekście z browcami się nie pojawiło w ogóle :decayed:

Co nie zmienia faktu, że wpisowe dalej pozostaje :wink4:

Opublikowano

Piwka przywiozę choć za bardzo to mi się nie widzi, Taka informacja powinna być zawarta w 1 temacie i sprawa była by jasna. A tak to można pomyśleć że szukacie jelenia i może dlatego te parę osób nie zjawiło się na spocie, nie żebym był przeciwny tej "Tradycji" nawet jestem za - jakoś się poznać trzeba :>

Opublikowano

Może trochę źle to zrozumiałeś. To nie jest wpisowe tak jak to dla żartu nazwałem. Przez to że żona Tomeksowi nie daje kieszonkowych na piwo jest troche nie kulturalny i naciska ostro nowych żeby przywozili browary :decayed:

Tak czy owak piwko jest bardzo mile widziane na początek znajomości :wink4:

Opublikowano

Ja tam uważam że powinno się przestać straszyć ludzi tym piwem na dzień dobry bo przestaną się nowi pojawiać i skończymy jak konkurencja z wytarmoś mi suty.eu :polew:

NIE MA OBOWIĄZKU PRZYWOŻENIA PIWA. TAKA TRADYCJA NIE ISTNIEJE - to tylko wymysł ludzi z benzyniakami, którym ceny paliw dają mocno po kieszeni i szukają oszczędności :decayed: I Tomeksa. :>

Opublikowano

Spoko jak powiedziałem piwko będzie :>, tylko panowie niestety nie dzisiaj,- muszę zostać dłużej w pracy :wallbash: Więc do następnej środy.

Opublikowano

no i pięknie :kwasny:

już się nastawiłem,że wypije browarka,a tu lipa :wallbash:

makówa,za sianie zamętu ty przywozisz browar :evil:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.