Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

a ja wracając spotkałem to cudo,599GTB,na żywo miazga,miałem wzwód :kox:

12974686.jpg

Widziałem je dwa tygodnie temu wydaje mi się,że to dokładnie to samo na jakiś skandynawskich rejestracjach.

Strasznie szerokie to na a ulicy.

szwajcar

  • Odpowiedzi 24,3 tys.
  • Wyświetleń 1,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

o widzę że już po spotkaniu:)

przespałem wizytę... zobaczymy się za tydzień, może pomożecie mi z moją A4 :)

Opublikowano

a ja wracając spotkałem to cudo,599GTB,na żywo miazga,miałem wzwód

Bardzo fajne auto, szkoda tylko, że popsute!

Opublikowano

C4 :blink:

taaaa.... :confused4: będzie cytryna :confused4:

Staruszek mój się uparł i postawili mnie przed faktem dokonanym... także nic do gadania nie miałem :disgust:

Mam nadzieję, że do środy wszystko załatwię i przyjadę na spota...

Opublikowano

C4 :blink:

taaaa.... :confused4: będzie cytryna :confused4:

Staruszek mój się uparł i postawili mnie przed faktem dokonanym... także nic do gadania nie miałem :disgust:

Mam nadzieję, że do środy wszystko załatwię i przyjadę na spota...

Z jakimś silnikiem konkretnym przynajmniej ? :chytry:

Opublikowano

hahah takie samo foto zrobilem też z telefonu ze 3 dni temu. ale brzydal ten samochod fuuuuu. tylko moj był normalnie na rejestracji GD xxxAC

Opublikowano

Z jakimś silnikiem konkretnym przynajmniej ? :chytry:

niee ;( 1,6 HDI czy jak one tam maja... 90km :angry::shocked:

Opublikowano

To ten najnowszy model ?

Opublikowano

:hi:

a ja wracając spotkałem to cudo,599GTB,na żywo miazga,miałem wzwód :kox:

12974686.jpg

Jeśli było szare czy tam niebieskie to też je wczoraj widziałem, tyle że na mieście ok godz 15 :good: Niezłe ale szału nie robi :>

A co do C4 Zjawkowego to myślałem, że chodzi o Audi 100/A6 C4:> Ale cóż, darowanemu koniowi się w zęby nie patrzy, oby się tylko nie psuł jak inne francuzy.

Opublikowano

Macku to widac ze jest czerwony lub podobny :cool1: :cool1:

Opublikowano

Macku to widac ze jest czerwony lub podobny :cool1: :cool1:

To czerwone to są światła a ja piszę o karoserii.

:polew:

Opublikowano

No ja tez :polew:

Opublikowano

No ja tez :polew:

No way!!!

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Macku to widac ze jest czerwony lub podobny :cool1: :cool1:

To czerwone to są światła a ja piszę o karoserii.

:polew:

ty daltonie :decayed:

piękna czerwień ferrari,auto wygląda mega za***iście,szczególnie przód i bok.

jak ktoś pisze,że szału nie robi,to jest psycholem :cool1:

...makówa jest,więc się nie dziwię,ale ktoś jeszcze pisał :chytry:

Opublikowano

Koleś z ferrari chyba się zadomowił w 3mieście bo widywałem go już parę miesięcy temu.

P.S. Maciek brawo dla Ciebie :decayed:

Opublikowano

ludki a jeździ ktos z was czasami w czwartki na pas ..?

Opublikowano

Ja widziałem szaroniebieskie :> Śmignęło przez skrzyżowanie, widziałem przez sekundę z profilu i szału nie zrobiło. Nie ma TDI na klapie = mie ma szału :polew:

A co z tym pasem? Ja kiedyś chciałem podjechać ale jakoś na chęciach się skończyło :>

Opublikowano

ludki a jeździ ktos z was czasami w czwartki na pas ..?

ja bywam praktycznie co tydzień.
Opublikowano

Ja ostatnio zorientowałem się, że reaktywował klub Audi i zamierzam w któryś czwartek pojawić się na pasie ale raczej w ten dzień akurat kręcę się gdzie indziej :evil:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.