Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tomeks, widziałem Twój temat o tym Smarcie. Chłopie ile Ty masz lat? :polew: Syn lat 16? :polew: Ja myślałem że masz ze 28-30 a tu wychodzi że prawie 40 :polew: Jabany botoksiarz :polew:

  • Odpowiedzi 24,3 tys.
  • Wyświetleń 1,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Tomeks, widziałem Twój temat o tym Smarcie. Chłopie ile Ty masz lat? :polew: Syn lat 16? :polew: Ja myślałem że masz ze 28-30 a tu wychodzi że prawie 40 :polew: Jabany botoksiarz :polew:

chyba j**any IBISZ :decayed::polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Tomeks, widziałem Twój temat o tym Smarcie. Chłopie ile Ty masz lat? :polew: Syn lat 16? :polew: Ja myślałem że masz ze 28-30 a tu wychodzi że prawie 40 :polew: Jabany botoksiarz :polew:

chyba j**any IBISZ :decayed::polew: :polew: :polew:

No też mi Ibisz na myśl przyszedł ale Tomeks wali 2x więcej w kanał czy tam policzki :polew:

Opublikowano

jeden i drugi :ssij:

Opublikowano

jeden i drugi :ssij:

szykuj wolną sobotę za 3 tyg :naughty:

Opublikowano

jeden i drugi :ssij:

szykuj wolną sobotę za 3 tyg :naughty:

tia jasne,który to już raz :cool1: :gwizdanie:

Opublikowano

Sobota piknik u Giliego??Podobno woda ciepla :gwizdanie: :gwizdanie:

ja będę na 100%

uroczyście przysięgam* :good:

*pod warunkiem,że będzie dostępny telewizor,w sobotę jest mecz o 3 miejsce :naughty:

Ja tez bede na 100%.

Opublikowano

Sobota piknik u Giliego??Podobno woda ciepla :gwizdanie: :gwizdanie:

ja będę na 100%

uroczyście przysięgam* :good:

*pod warunkiem,że będzie dostępny telewizor,w sobotę jest mecz o 3 miejsce :naughty:

Ja tez bede na 100%.

no,i ok :good:

...ale czy dojedziesz :mysli::decayed:

Gilon,teraz tylko musisz kupić TV :naughty:

Opublikowano

Sobota piknik u Giliego??Podobno woda ciepla :gwizdanie: :gwizdanie:

ja będę na 100%

uroczyście przysięgam* :good:

*pod warunkiem,że będzie dostępny telewizor,w sobotę jest mecz o 3 miejsce :naughty:

Ja tez bede na 100%.

no,i ok :good:

...ale czy dojedziesz :mysli::decayed:

Gilon,teraz tylko musisz kupić TV :naughty:

najpierw agregat :decayed:
Opublikowano

najpierw agregat :decayed

spoko,power weźmiemy od tego gostka co płaci rachunki po 30zł za 3 domy :decayed:

Opublikowano

jeden i drugi :ssij:

szykuj wolną sobotę za 3 tyg :naughty:

tia jasne,który to już raz :cool1: :gwizdanie:

będę na 100% bo mi Bieniek fałszywkami wypłacił :disgust: :disgust: :disgust:

Opublikowano

najpierw agregat :decayed

spoko,power weźmiemy od tego gostka co płaci rachunki po 30zł za 3 domy :decayed:

Obok niego postawili słup pewnie niedługo podłączy się od latarni :polew:

Opublikowano

Widzę , że ostro głosowaliście w Niedzielę :polew: :polew: :polew:http://www.tvn24.pl/-1,1663996,0,1,163-falszywe-karty-w-urnie,wiadomosc.html

To nie my podobno jakiś wczasowicz z Lublina :decayed: :decayed:[br]Dopisany: 07 Lipiec 2010, 17:59_________________________________________________Mnie dziś nie będzie http://www.joinfans.com/livescore

Opublikowano

a kto będzie bo się zastanawiam czy warto podjechać ?

Opublikowano

07.07.10 20:30 Niemcy - : - Hiszpania więc frekwencja będzie marna

ja też dzisiaj nie przyjadę

Opublikowano

Ja chciałem ok. 19 wpaść i o 20 zmyć się na mecz

Opublikowano

Łepski pewnie będzie

Opublikowano

Ja może wpadnę na chwilę.

Opublikowano

w najbliższą sobotę robimy ognicho u Gilego,kto sie pisze?

plan jest taki,żeby być wcześniej i pokapać się w jeziorku,może rozegrać jakiegoś meczyka w piłkę wodną :naughty:

1.Gili +1,2,3,4,5 ... :co:,kij wie ilu ich tam jest :polew:

2.Fazy

3.Tomeks

4.Bieniek +1

5.Łepski na 80%

6.Resztek +1

7.jaca.13

8.Alona + jej

9.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.