Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

logi można by robic na Hutniczej

Nie dasz rady na Hutniczej ładnych logów zrobić, chyba że przy CocaColi.

  • Odpowiedzi 24,3 tys.
  • Wyświetleń 1,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

logi można by robic na Hutniczej

Nie dasz rady na Hutniczej ładnych logów zrobić, chyba że przy CocaColi.

no właśnie,od torów przy celnym do ronda w rumuni można równo ciąć

Opublikowano

logi można by robic na Hutniczej

Nie dasz rady na Hutniczej ładnych logów zrobić, chyba że przy CocaColi.

no właśnie,od torów przy celnym do ronda w rumuni można równo ciąć

rano radar byl nabity :kox:
Opublikowano

logi można by robic na Hutniczej

Nie dasz rady na Hutniczej ładnych logów zrobić, chyba że przy CocaColi.

no właśnie,od torów przy celnym do ronda w rumuni można równo ciąć

rano radar byl nabity :kox:

na czas logów go zakleimy :gwizdanie:

Opublikowano

logi można by robic na Hutniczej

Nie dasz rady na Hutniczej ładnych logów zrobić, chyba że przy CocaColi.

no właśnie,od torów przy celnym do ronda w rumuni można równo ciąć

rano radar byl nabity :kox:

na czas logów go zakleimy :gwizdanie:

witawa-chylonia lepiej :tongue4:

Opublikowano

ale tam jest z górki,go logów nie musi być prosta droga :mysli:

jaki w ogóle jest potrzebny odcinek?

Opublikowano
jaki w ogóle jest potrzebny odcinek?

1500-4200rpm na 4biegu :co:
Opublikowano
jaki w ogóle jest potrzebny odcinek?

1500-4200rpm na 4biegu :co:

o kuźwa,to spory kawałek będzie potrzebny,Bieniek musi jechać na autostradę,powinno wystarczyć,najwyżej będzie ostro hamował w Nowych Marzach :cool1:

Opublikowano

1500-4200rpm na 4biegu :co:

3 bieg będzie lepszy

Opublikowano

Zmienialem dzisiaj olej.Wg forum wchodzi 5.5L. Zalismy olej grawitacyjnie czyli odkrecony korek spustowy i u gory korek wlewu.

Wszstko scieklo.Zalalismy 5L i pokazuje,ze jest za duzo.Wskaznik na bagnecie jest jakis pokrecony,ze ciezko sie z niego odczytuje.CO mam zrobic??Zlac troche oleju??

Opublikowano

Zmienialem dzisiaj olej.Wg forum wchodzi 5.5L. Zalismy olej grawitacyjnie czyli odkrecony korek spustowy i u gory korek wlewu.

Wszstko scieklo.Zalalismy 5L i pokazuje,ze jest za duzo.Wskaznik na bagnecie jest jakis pokrecony,ze ciezko sie z niego odczytuje.CO mam zrobic??Zlac troche oleju??

olej to :cool1:

ja bym sprzedał w takiej sytuacji samochód :decayed:

Opublikowano

Nie smiej sie tylko pomoz :naughty: :naughty:

Opublikowano

U mnie wchodzi równo piątka i jest git :hi:

Opublikowano

z tobą sie dogadać :wallbash:

przecież mówiłeś że ssakiem wysysali olej,jak odkręcałeś korek w misce,to powinno wejść wiecej jak 5l,weź zmierz długość tego twojego bagnetu,albo podjedz do mnie i sprawdzisz moim,coś jest nie tak,u mnie wchodzi 5,5l

Opublikowano

Kazalem im troszeczke odessac ssakiem,a jak by bylo za malo to sobie doleje.Tyle,ze dalej pokazuje za duzo...

Jutro na logach sprawdzimy co i jak.Jakby co to sie upusci.Mam jeszcze kolo 2L oleju takiego.

Opublikowano

może by zrobić logi dzisiaj wieczorem,tak po 22

Opublikowano

Dzisiaj??Sobota dzisiaj :drunk: :drunk:

Opublikowano

Dzisiaj??Sobota dzisiaj :drunk: :drunk:

spoko,zasłonimy se po jednym oku i będzie git :naughty::cool1::decayed:

Opublikowano

a mi ktos moglby zrobic logi? bo nie mam vaga a gorsze jest to, ze zmieniali mi kilka dni temu rozrzad i mam dziwne wrazenie, ze zle go ustawili, bo samochod zmulil sie troche :/

Opublikowano

Dzisiaj??Sobota dzisiaj :drunk: :drunk:

spoko,zasłonimy se po jednym oku i będzie git :naughty::cool1::decayed:

a mi ktos moglby zrobic logi? bo nie mam vaga a gorsze jest to, ze zmieniali mi kilka dni temu rozrzad i mam dziwne wrazenie, ze zle go ustawili, bo samochod zmulil sie troche :/

JUtro 12 na orlenie przy wjezdzie na obwodowa w Gdyni??

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.