Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Patrzta co znalazłem jak porządki na starym kompie robiłem

taaa pamiętam tego spota... Maciek to z Tobą przelecieli byśmy przez krawężniki jak Ci pokazywałem jak jeździ AWX po sofcie ? :decayed::kox:

  • Odpowiedzi 24,3 tys.
  • Wyświetleń 1,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi: :hi:
Opublikowano

wczoraj przejeżdżałem przez bulwar w Gdyni widziałem piękną a4 a GKS kurcze szkoda ze nie mogłem sie zatrzymać na chwile pogadać :confused4:

Opublikowano

A na spota sie wybierales?

Opublikowano

Nosb był na spocie??

Opublikowano

Nosb był na spocie??

Nie interesuj sie :tongue4: :tongue4: :tongue4:

byl :naughty:

Opublikowano

A na spota sie wybierales?

niestety nie :confused4:

Nosb był :mysli:

moze to jego fure widzialem :mysli:

ale nie to było GKS :decayed:

Opublikowano

Maq a to nie Fashion?

Racja, to Fashion, już zmieniam. Myślałem o tym a napisałem Matarnia z przyzwyczajenia :>

Patrzta co znalazłem jak porządki na starym kompie robiłem

taaa pamiętam tego spota... Maciek to z Tobą przelecieli byśmy przez krawężniki jak Ci pokazywałem jak jeździ AWX po sofcie ? :decayed::kox:

Nie, to nie ze mną ale pamiętam tego gościa i Wasze popisy też :polew:

Opublikowano

wczoraj przejeżdżałem przez bulwar w Gdyni widziałem piękną a4 a GKS kurcze szkoda ze nie mogłem sie zatrzymać na chwile pogadać :confused4:

Bylem ja, Lodowa i Nosb. U tego ostatniego masz przejebane za piwo :evil:
Opublikowano

wczoraj przejeżdżałem przez bulwar w Gdyni widziałem piękną a4 a GKS kurcze szkoda ze nie mogłem sie zatrzymać na chwile pogadać :confused4:

Bylem ja, Lodowa i Nosb. U tego ostatniego masz przejebane za piwo :evil:

jak za piwo ? :mysli:

a Twoje autko widziałem :kox:

Opublikowano

miales postawic piwo za obejrzenie A4 pod kielcami :naughty: a nawet sie nie zatrzymal :) nie boj sie nie gryziemy :D

Opublikowano

miales postawic piwo za obejrzenie A4 pod kielcami :naughty: a nawet sie nie zatrzymal :) nie boj sie nie gryziemy :D

kurcze nie mogłem sie zatrzymać :embarrassed:

nawet nie wiedziałem ze tam byłeś a piwko to wypijesz i to nie jedno tylko niech znajdzie sie okazja :decayed:

Opublikowano

UWAGA!

Mam swoją teorię odnośnie migających LEDów a'la Strażnik Texasu. Wiecie o co chodzi. Otóż wg mnie jest tak, że komp po prostu wysyła impuls, żeby sprawdzić żarówki. Możliwe że ori lampy jakoś go tłumią, dzięki czemu nie migają.

Mam lekką fazkę po browarach, więc możliwe, że po raz kolejny moje pijackie wywody będą EPIC :polew:

Opublikowano

bedzie ktos w przyszla srode

chcialbym zrobic logi dynamiczne (mam kabelek, tylko nie mam kogos kumatego a sam jakos nie chce robic)

i moze od razu statyczne po tym

cos mna telepie i nikt nie wie co ... ( w zakresie 2tys-3tys , 3,4,5 bieg ale tylko przy bucie na podlodze)

Opublikowano

bedzie ktos w przyszla srode

chcialbym zrobic logi dynamiczne (mam kabelek, tylko nie mam kogos kumatego a sam jakos nie chce robic)

i moze od razu statyczne po tym

cos mna telepie i nikt nie wie co ... ( w zakresie 2tys-3tys , 3,4,5 bieg ale tylko przy bucie na podlodze)

Bede, ew. w tygodniu wieczorem Gdynia/Rumia jak Ci pasuje. Jak cos to pisz :wink4:

UWAGA!

Mam swoją teorię odnośnie migających LEDów a'la Strażnik Texasu. Wiecie o co chodzi. Otóż wg mnie jest tak, że komp po prostu wysyła impuls, żeby sprawdzić żarówki. Możliwe że ori lampy jakoś go tłumią, dzięki czemu nie migają.

Mam lekką fazkę po browarach, więc możliwe, że po raz kolejny moje pijackie wywody będą EPIC :polew:

Macieju teraz to juz pier**lisz kocopoly :decayed:
Opublikowano

Hmm, możliwe, muszę to przemyśleć :>

Opublikowano

bedzie ktos w przyszla srode

chcialbym zrobic logi dynamiczne (mam kabelek, tylko nie mam kogos kumatego a sam jakos nie chce robic)

i moze od razu statyczne po tym

cos mna telepie i nikt nie wie co ... ( w zakresie 2tys-3tys , 3,4,5 bieg ale tylko przy bucie na podlodze)

Jedz do Roba do tune-up,to ogarnie temat.Ja tez mialem podobnie i okazalo sie vacum.

Opublikowano

Bieniek Tak Ci się sypie ten po powodziowiec ? :decayed::kox:

Opublikowano

W 1.9 takie objawy mialem. :naughty:

Opublikowano

miales postawic piwo za obejrzenie A4 pod kielcami :naughty: a nawet sie nie zatrzymal :) nie boj sie nie gryziemy :D

kurcze nie mogłem sie zatrzymać :embarrassed:

nawet nie wiedziałem ze tam byłeś a piwko to wypijesz i to nie jedno tylko niech znajdzie sie okazja :decayed:

:polew: :polew: :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.