Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,3 tys.
  • Wyświetleń 1,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi: :hi: :hi:

wracając EGR był cicho i spalanko 5.8 :decayed:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

To co Leszcze widzimy się na zlocie ?? :decayed: Chociaż mordę antonio widziałem już dziś w traktorze :decayed::kox: Ucieszony był strasznie bo wiózł euro kasę na przyczepach :decayed::kox:

Opublikowano

jednak jadę,mam straszna ochotę na łysky mydlanego :cool1: :gwizdanie:

Bieniek sieno wysłałem,chociaż Tomeks podsyłał mi swoje konto,poszło jednak na zlotowe. :cool1:

Tomeks kupiłeś amorki?? Fazy ta pipka nie pojechał wczoraj na spota.. :wallbash:

Opublikowano

:hi: :hi: :hi:

wracając EGR był cicho i spalanko 5.8 :decayed:

BZZDURA!!! jak zwykle się przechwalasz... :decayed:

Ps.jutro będę wiedział co ile i dlaczego tak drogo... :wink4: [br]Dopisany: Sierpień 26, 2010, 20:46:25_________________________________________________antonio testuje nowy sprzęt na lotnisku w Pruszczu Gdańskim.... :decayed::naughty:

http://www.sadistic.pl/prasowanie-slomy-vt48801.htm

Opublikowano

Wypsiu mosku,czemu Cie nie bedzie?? :thumbdown:

Opublikowano

Ambro, bujałeś się dziś po 14-tej koło dworca PKS? Bo widziałem Audi podobne do Twojego.

Opublikowano

jednak jadę,mam straszna ochotę na łysky mydlanego :cool1: :gwizdanie:

Bieniek sieno wysłałem,chociaż Tomeks podsyłał mi swoje konto,poszło jednak na zlotowe. :cool1:

Tomeks kupiłeś amorki?? Fazy ta pipka nie pojechał wczoraj na spota.. :wallbash:

amory kupiłem :cool1:

no właśnie bieniek coś mówił,że jakiś leszcz kase mu wpłacił,cieszył się,że kupi sobie za to graty do swojej nowej padliny :naughty:[br]Dopisany: 26 Sierpień 2010, 23:11_________________________________________________

To co Leszcze widzimy się na zlocie ?? :decayed:

no bravo :oklaski:

...może jeszcze jakaś kanalia się zdecyduje ;)

Opublikowano

Ambro, bujałeś się dziś po 14-tej koło dworca PKS? Bo widziałem Audi podobne do Twojego.

To nie ja :wink4:

Opublikowano

Wypsiu mosku,czemu Cie nie bedzie?? :thumbdown:

...bo nie chcę Cię znowu objechać.... :decayed::naughty:

...a przecież jesteś organizatorem... :wink4:

Ps.bardzo bym chciał ale w pracy mnie potrzebują ... :evil::wallbash:

Opublikowano

To co wapniaki lecimy razem na letni :cool1:

Opublikowano

To co wapniaki lecimy razem na letni :cool1:

nie ma problemu szczylu :naughty:
Opublikowano

My wylatujemy o 10 :decayed: i jeszcze czekamy na tel od filip1001 czy zdązy dojechać na czas , ale ma tdi+Q to myślę że nas w razie co dogoni

Tylko gdzie spotkanko

Opublikowano

Ja chyba dołączę w Lęborku,ale reszta będzie gdzieś na obwodnicy,trza to jeszcze dogadać :kox:

Opublikowano

:kox: :kox:

leda4a.th.jpg

:gwizdanie: :gwizdanie: :cool1:

Opublikowano

To niech się udzielą w temacie :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.