Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a Tomeks tak sie podjarales ze zapomniales kartona wziac dla Łepskiego... :gwizdanie

chciałem wziąć,ale jakieś stare szmaty,czy jakiś śpiwór w nim były,przynajmniej w tym z napisem Olgierd living room :cool1::decayed:

  • Odpowiedzi 24,3 tys.
  • Wyświetleń 1,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

no własnie, a sie zastanawiałem co za złamas mi bajzel w pokoju narobił... w roomie znaczy... :decayed:

Opublikowano

O ile dobrze pamiętam, ktoś wrzucił tu kiedyś fotkę wynalazku marki KIA na gdańskich blachach z lampami diodowymi od nowej A4/A5. Otóż w sobotę widziałem to auto na żywo, właściciel zrobił kolejne mody i teraz do lamp dołączył duży grill :polew: W sumie to cały przód jest teraz z Audi, ciekawa hybryda :polew: Tym bardziej, że przód jest wyraźnie szerszy od reszty nadwozia :polew:

Opublikowano

u mnie w warsztacie moge Ci nawet przerobic TATA nano na allroada jak chcesz :polew: :polew:

Opublikowano

u mnie w warsztacie moge Ci nawet przerobic TATA nano na allroada jak chcesz :polew: :polew:

To akurat nic wielkiego. Tata NANO, jak sama nazwa wskazuje, wykonany jest w nanotechnologii. Czyli całe auto zbudowane jest z mikroskopijnych robocików. Wystarczy, że te robociki pozamieniają się miejscami i już mamy allroada. Wystarczy je odpowiednio przeprogramować. Nanotechnologia to przyszłość i wielkie brawa dla Taty (i Mamy :polew:) za opracowanie jej w stopniu pozwalającym na masową produkcję i użycie.

Opublikowano

fotele s-line z TATA Nano :kox:

Tata-Nano%20(6).jpg

Opublikowano

O ile dobrze pamiętam, ktoś wrzucił tu kiedyś fotkę wynalazku marki KIA na gdańskich blachach z lampami diodowymi od nowej A4/A5. Otóż w sobotę widziałem to auto na żywo, właściciel zrobił kolejne mody i teraz do lamp dołączył duży grill :polew: W sumie to cały przód jest teraz z Audi, ciekawa hybryda :polew: Tym bardziej, że przód jest wyraźnie szerszy od reszty nadwozia :polew:

To ja namierzyłem wtedy to auto :naughty: M

Mogłeś cyknąć fote. Ja pamiętam że specjalnie zaparkowałem w pobliżu i strzeliłem parę zdjęć :decayed:

Opublikowano

Poka poka :decayed:

Opublikowano

alv nie masz panelu klimy 2din do A4 ?

Opublikowano
:no: wow jak tu się każdy stroi na zlot, aż głupio będzie lecieć tym Polo :decayed: chyba zamiast MCD będzie trzeba włożyć MFD dla lansu :decayed::polew:
Opublikowano

:no: wow jak tu się każdy stroi na zlot, aż głupio będzie lecieć tym Polo :decayed: chyba zamiast MCD będzie trzeba włożyć MFD dla lansu :decayed::polew:

:/

Opublikowano

chcesz to mogę Ci sprzedać 1-din z A6 C5 i 1-din z A4 B8 i będzie z tego 2-din ale c**j wie co :decayed::polew:

Opublikowano

Antonio Rns zakladasz?

Opublikowano

Antonio Rns zakladasz?

nie wiem jeszcze, sam nie wiem co robić

wczoraj wrzuciłem jeszcze tą czerwoną A4 bo chodzi mi po głowie

Opublikowano

Odpuscilbym tamta....

Opublikowano

chcesz to mogę Ci sprzedać 1-din z A6 C5 i 1-din z A4 B8 i będzie z tego 2-din ale ch***j wie co :decayed::polew:

ty lepiej namierz mi cenę pszeniczki jaka jest teraz w ELEWARR'ze :polew:[br]Dopisany: 30 Sierpień 2010, 11:46_________________________________________________

Odpuscilbym tamta....

kolega może będzie po koniec tygodnia wracał z DE to wstąpi ją obejrzeć

Opublikowano

antonio co za czerwona strzała ?? Dawaj linka :naughty:

Opublikowano

coś dziwnie stoi jak by miała każdą sprężynę od innej pojemności silnika :decayed:

Opublikowano

oj czepiasz sie :tongue4:

nie każdy ma kostkę brukową na podwórku :)[br]Dopisany: 30 Sierpień 2010, 12:01_________________________________________________

ALV -----> gg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.