Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia


pre_pl

Rekomendowane odpowiedzi

a Tomeks tak sie podjarales ze zapomniales kartona wziac dla Łepskiego... :gwizdanie

chciałem wziąć,ale jakieś stare szmaty,czy jakiś śpiwór w nim były,przynajmniej w tym z napisem Olgierd living room :cool1::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Tomeks

    3230

  • antonio

    1953

  • Bieniek

    1932

  • GILI

    1288

Top użytkownicy w tym temacie

O ile dobrze pamiętam, ktoś wrzucił tu kiedyś fotkę wynalazku marki KIA na gdańskich blachach z lampami diodowymi od nowej A4/A5. Otóż w sobotę widziałem to auto na żywo, właściciel zrobił kolejne mody i teraz do lamp dołączył duży grill :polew: W sumie to cały przód jest teraz z Audi, ciekawa hybryda :polew: Tym bardziej, że przód jest wyraźnie szerszy od reszty nadwozia :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie w warsztacie moge Ci nawet przerobic TATA nano na allroada jak chcesz :polew: :polew:

To akurat nic wielkiego. Tata NANO, jak sama nazwa wskazuje, wykonany jest w nanotechnologii. Czyli całe auto zbudowane jest z mikroskopijnych robocików. Wystarczy, że te robociki pozamieniają się miejscami i już mamy allroada. Wystarczy je odpowiednio przeprogramować. Nanotechnologia to przyszłość i wielkie brawa dla Taty (i Mamy :polew:) za opracowanie jej w stopniu pozwalającym na masową produkcję i użycie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile dobrze pamiętam, ktoś wrzucił tu kiedyś fotkę wynalazku marki KIA na gdańskich blachach z lampami diodowymi od nowej A4/A5. Otóż w sobotę widziałem to auto na żywo, właściciel zrobił kolejne mody i teraz do lamp dołączył duży grill :polew: W sumie to cały przód jest teraz z Audi, ciekawa hybryda :polew: Tym bardziej, że przód jest wyraźnie szerszy od reszty nadwozia :polew:

To ja namierzyłem wtedy to auto :naughty: M

Mogłeś cyknąć fote. Ja pamiętam że specjalnie zaparkowałem w pobliżu i strzeliłem parę zdjęć :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:no: wow jak tu się każdy stroi na zlot, aż głupio będzie lecieć tym Polo :decayed: chyba zamiast MCD będzie trzeba włożyć MFD dla lansu :decayed::polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:no: wow jak tu się każdy stroi na zlot, aż głupio będzie lecieć tym Polo :decayed: chyba zamiast MCD będzie trzeba włożyć MFD dla lansu :decayed::polew:

:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chcesz to mogę Ci sprzedać 1-din z A6 C5 i 1-din z A4 B8 i będzie z tego 2-din ale c**j wie co :decayed::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Antonio Rns zakladasz?

nie wiem jeszcze, sam nie wiem co robić

wczoraj wrzuciłem jeszcze tą czerwoną A4 bo chodzi mi po głowie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chcesz to mogę Ci sprzedać 1-din z A6 C5 i 1-din z A4 B8 i będzie z tego 2-din ale ch***j wie co :decayed::polew:

ty lepiej namierz mi cenę pszeniczki jaka jest teraz w ELEWARR'ze :polew:[br]Dopisany: 30 Sierpień 2010, 11:46_________________________________________________

Odpuscilbym tamta....

kolega może będzie po koniec tygodnia wracał z DE to wstąpi ją obejrzeć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coś dziwnie stoi jak by miała każdą sprężynę od innej pojemności silnika :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj czepiasz sie :tongue4:

nie każdy ma kostkę brukową na podwórku :)[br]Dopisany: 30 Sierpień 2010, 12:01_________________________________________________

ALV -----> gg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...