Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dziękować :hi:

2,5TeDeI jutro ci podam link do tej navi

  • Odpowiedzi 24,3 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

podziękował :hi:

spoko spoko juz dziekowałeś...

kolana nie bolą??

:polew:

dzisiaj spełniłeś swoje największe marzenie,przejechałeś sie dwaipółtedei,z tego wrażenia,nie wiesz co piszesz :gwizdanie:

...wybaczam :cool1:

dziękować :hi:

2,5TeDeI jutro ci podam link do tej navi

ok

Opublikowano
:naughty:
Opublikowano

Wyrezalem :kox: :kox: :decayed:

Opublikowano

Cały ranek furę pucowałem, odkurzałem, woskowałem i pier@#$$% mnie deszcz na trasie. Wygląda teraz gorzej niż przed myciem :> Przynajmniej w środku nadal czysto :good:

Opublikowano

Ten Jarosławiec jest w powiecie hrubieszowskim tak ? Bo mi w navi 5 Jarosławców wyskoczyło... :decayed:

Opublikowano

Ten Jarosławiec jest w powiecie hrubieszowskim tak ?

co Ty farmazonisz :ranting1: :decayed:

76-107 Jarosławiec, Sławieński, Zachodniopomorskie

Opublikowano

taki mały joke :decayed:

Opublikowano

Dobra My mamy 50km mjeszcze.

Rano tez myjna ,odkurezanie itp iiiii\\wyglada jeszcze gorzej :kox:

Do jutra pany

Opublikowano

A którą trasą jechaliście? E28 przez Wejherowo, Lębork, Słupsk? Czy inaczej?

Opublikowano

Ten Jarosławiec jest w powiecie hrubieszowskim tak ? Bo mi w navi 5 Jarosławców wyskoczyło... :decayed:

Znalazłem w necie kilka gratów(nie do auta),które mogły by mnie zainteresować, a znajdowały się w Jarosławcu.

Zadzwoniłem do gościa i umówiłem się z nim na niedzielę, pytam się więc jak do niego trafić bo będę leciał od Kościerzyny,przez Sławno itd, a koleś zapytał jak daleko to jest od Zgierza, bo nie słyszał jeszcze w życiu nazw takich miejscowości :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

nie wiem czy widzieliście a jak nie to zobaczcie bo nawet śmieszne :decayed:

Lady ZGaGa u Szymona Majewskiego-Bad Romance High Definition

Lady Stara - Alehandro[br]Dopisany: 02 Wrzesień 2010, 21:17_________________________________________________

Gilson o której wy wyjeżdżacie w sobotę na zlot??

Opublikowano

Gilson o której wy wyjeżdżacie w sobotę na zlot??

Nie wiem jeszcze,ale w najlepszym układzie ok.14-16tej :cool1:

Opublikowano

Znalazłem w necie kilka gratów(nie do auta),które mogły by mnie zainteresować, a znajdowały się w Jarosławcu.

Zadzwoniłem do gościa i umówiłem się z nim na niedzielę, pytam się więc jak do niego trafić bo będę leciał od Kościerzyny,przez Sławno itd, a koleś zapytał jak daleko to jest od Zgierza, bo nie słyszał jeszcze w życiu nazw takich miejscowości :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

GILI to zabierzesz sobie graty od gościa jak będziesz jechał na zlot zimowy... :decayed::naughty:

Opublikowano

Antonio ty kanalio... :bicz2::bicz:

Opublikowano

dotarli wszyscy cali ?? :cool1:

Opublikowano

Antonio ty kanalio... :bicz2::bicz:

:?:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.