Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dotarli wszyscy cali ?? :cool1:

Si nam pięknie poszło - 2.45h Polóweczką sądzę że to niezły czas, tym bardziej że jechaliśmy bez popisów na trasie...[br]Dopisany: 05 Wrzesień 2010, 16:16_________________________________________________antonio to za to że nie przyjechałeś :wink4:

Tomeks trzeba coś dosypać Ci do sakwy za czwartkowy pobyt ?? Jak co to dawaj nr konta :wink4:

  • Odpowiedzi 24,3 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

dotarli wszyscy cali ?? :cool1:

Si nam pięknie poszło - 2.45h Polóweczką sądzę że to niezły czas, tym bardziej że jechaliśmy bez popisów na trasie...

nie wiem nawet ile nam zeszło,ale jak mi 1.6 na d*pę siadło, to 220 chwileczkę było :decayed:[br]Dopisany: 05 Wrzesień 2010, 16:18_________________________________________________Chudy robił telefonem więc szału niema :decayed:

aNX1i.jpg

Opublikowano

widzę, że lukasera jest z pomorza :mysli:

Opublikowano

lukasera jest z pomorza? :mysli:

a nie jest?:gwizdanie: :cool1:

Opublikowano

lukasera jest z pomorza? :mysli:

a nie jest? :gwizdanie: :cool1:

od Bukowiny zmienił region na Pomorski :decayed:

Opublikowano

Ty się lepiej przyznaj,że nie mogłeś jechać w sobotę, bo akurat w ten dzień masz robotę wieczorami... :gwizdanie:

Czy, to nie tym C5 byłeś w środą :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :decayed: :decayed:

aDu5S.jpg

Opublikowano

zapomniałem magnesy pościągać :polew:

Opublikowano

aNX1i.jpg

...dobrze widzieć wasze mordy ... :wink4::decayed:

Opublikowano

w końcu w domu :kox:

Opublikowano

EDIT:Filmiki połączone w jeden, link na kolejnej stronie

[br]Dopisany: 06 Wrzesień 2010, 09:10_________________________________________________Kurde to jakaś masakra jest, połączyłem filmy z powrotu w jeden, ok 45 mb wyszło, czyli nie tak źle a mimo to upload na YouTube to jakaś masakra. W takim tempie jak teraz to chyba całą noc potrwa... Próbowałem przez różne przeglądarki, nawet programem specjalnym do uploadu na YT i lipa. Wszystko co mogłem to powyłączałem i nic. Znacie jakieś patenty na upload większy niż 1-3kb/s ? :>

Opublikowano
:buhaha:
Opublikowano
:polew: :polew: :polew:
Opublikowano

od podpierania się ręką jakie zakola ma j**aniec :polew:

Opublikowano

To chyba chwilę przed zgonem było bo nie pamiętam :polew:

Opublikowano

To chyba chwilę przed zgonem było bo nie pamiętam :polew:

na to wygląda, pierwszy raz widzę Cię bez czapki :cool1:

Opublikowano

Proszę już o nie wklejanie innych fotek, szczególnie tych gdzie śpię na stole, bo pamiętam że mnie takimi straszyłeś :polew:

Opublikowano

Tak, to było chwile przed.... :gwizdanie:

<a href="http://picasaweb.google.pl/lh/photo/-pF-Ym7T6RrqgunThxHv32GqZ4M15C-rNCo7VYwOJKg?feat=embedwebsite"><img src="http://lh4.ggpht.com/_opWtpP31IKc/TIS4NBUftWI/AAAAAAAAA40/Me8a1V307cQ/s800/Jaros%C5%82awiec%202010%20371.jpg" /></a>[br]Dopisany: 06 Wrzesień 2010, 12:20_________________________________________________Upsss

napisałeś,kiedy już pisałem :D

Opublikowano

Tak, to było chwile przed.... :gwizdanie:

<a href="http://picasaweb.google.pl/lh/photo/-pF-Ym7T6RrqgunThxHv32GqZ4M15C-rNCo7VYwOJKg?feat=embedwebsite"><img src="http://lh4.ggpht.com/_opWtpP31IKc/TIS4NBUftWI/AAAAAAAAA40/Me8a1V307cQ/s800/Jaros%C5%82awiec%202010%20371.jpg" /></a>[br]Dopisany: 06 Wrzesień 2010, 12:20_________________________________________________Upsss

napisałeś,kiedy już pisałem :D

:lol1: :lol1:

chyba gdzieś podchodził do lądowania bo rękawy brudne :polew:

Opublikowano

Nie, jak chwilę wcześniej siadałem przy stole to nie trafiłem w krzesełko. Zdarza się :polew: Spoko Antonio, byli lepsi ode mnie :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.