Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Gili,ale w czym ty masz problem??

  • Odpowiedzi 24,3 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Gili,ale w czym ty masz problem??

wkładasz mi od 2 dni jakieś słowa do ust, o których nawet nie pomyślałem,o hondzie czy pragnieniu jakiś kolorów,a nie jestem kimś z Kościerzyny, tylko madafaka Gilim Klubowiczem na A4 Klubie :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

Gili,ale w czym ty masz problem??

wkładasz mi od 2 dni jakieś słowa do ust, o których nawet nie pomyślałem,o hondzie czy pragnieniu jakiś kolorów,a nie jestem kimś z Kościerzyny, tylko madafaka Gilim Klubowiczem na A4 Klubie :decayed: :decayed: :decayed:

Ejjj, po poprzedniej wiazance popcorn uprazylem, a tu c**jnia z teatru :decayed:
Opublikowano

Robimy zaklady na mecz??Po 10zl :kox:

stawiam 2:0 dla nas

Opublikowano

To z innej beczki - popisałem sobie z OLO, będę prawdopodobnie rezał przednie lampy. Chcę środki na czarno + wszystkie lustra oprócz tego od pozycji. Zastanawiam się też nad zderzakiem Oettingera. Lampy i zderzak miałyby wyglądać tak jak tu:

frm3.th.jpg

frm2x.th.jpg

frm1.th.jpg

Co myślicie?

Opublikowano
:kox: :kox: :kox: :kox:
Opublikowano

:kox: :kox: :kox: :kox:

Myślisz? Chciałbym przód Caractere ale wiem że ciężko dostać a czekać w nieskończoność aż się pojawi na Allegro to bez sensu. Na dzień dzisiejszy są Votex, Oettinger i Abt. Najbardziej do gustu przypadł mi Oettinger ale martwi mnie trochę to, że jest niższy niż linia progów. Na tych fotach sprytnie to ukryto ale jak się przyjrzysz to zobaczysz o czym mówię. No i kratki a w zasadzie ich brak więc trzeba będzie siatex robić... No ale boję się, że jakbym zamontował S-line to może mi się fmic nie zmieścić, jeśli bym chciał go kiedyś zakładać. A co do lamp to uważam, że są super, jestem już zdecydowany. Czekam tylko na czarną kratkę od Ykka bo skoro trzeba będzie zderzak zdejmować to się ja zamontuje od razu.

Opublikowano

Zderzak jest fajny.

Obawiam sie tylko,ze jest za duzy.BEz progow i tylu i sporej gleby bedzie lipnie wygladalo.Kola duze juz masz,wiec luz.

Tyle,ze z tym zderzakiem to juz malo gdzie wjedziesz.

A belke i tak bedzie trzeba pewnie ciac.[br]Dopisany: 07 Wrzesień 2010, 21:03_________________________________________________Macko inwestuj w bixy.Dobrze wyregulowac i nie bedziesz razil nikogo.

Opublikowano

Zderzak wal eSowy, a pod fmica podetniesz troche belke i bedzie malina :evil:

Opublikowano

Jacenty najlepszego!! :drunk: :drunk: :drunk:

Opublikowano

Sto lat!!! :good:

Opublikowano

Tak w ogole to co jest dostepne w ludzkich pieniadzach do b6?

Opublikowano

Właśnie 100 lat :kox:

Opublikowano

Najlepszego Jaca :drunk:

Makówa Caractere był dwa razy wystawiony na allegro i nikt go nie chciał

Opublikowano

Najlepszego :kwiatek:

Opublikowano

podziękował chłopaki :hi:

Opublikowano

no właśnie jaca,100 lat :good:

kup sobie coś,płace :naughty:

...ja nie wiem co,ty wszystko już masz :cool1:

Opublikowano

!!sN7G2wB20~$(KGrHqEH-EMEvpym7mSLBL-+stBh5Q~~_19.JPG

lampy od B6, Grill od B7 i jest :kox:

:polew:

Opublikowano

Tak sobie siedze glodny w robocie i wymyslilem,ze moze grilla na spocie zrobimy,albo cos??Tylko gdzie?

Opublikowano

porobił Cie grill z busa :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.