Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Moze poupalamy dzisiaj furki? :mysli:

  • Odpowiedzi 24,3 tys.
  • Wyświetleń 1,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Moze poupalamy dzisiaj furki? :mysli:

Ja jestem za bo mi się nudzi :>

Opublikowano

Kto chętny? To pozbieram materiały do filmu :decayed:

Opublikowano

Macko 2 auto to malo.zgadamy sie na inny dzien.

Opublikowano

Chętnie bym wyskoczył,ale są dwa powody na nie, jestem za daleko o 3city,a 2 mam ok. 1 promil we krwi :decayed:

Opublikowano

Jaca mam nadzieję, że nic w furaczu się nie stało???? :co:

Opublikowano

Filmik fajny... :good:

dobrze widzieć znowu wasze mordy ... :decayed:

Opublikowano

Jaca mam nadzieję, że nic w furaczu się nie stało???? :co:

?????

Opublikowano

Dobra, teraz tak:

- na starcie zamiast tego kiblowatego napisu, chciałbym logo klubu z napisem "pomorze" jak na koszulkach,

- pierwsza scena chyba trochę za długa ale chciałem być w TV :polew: no i chciałem złapać Tomeksowe "nie płacz Bieniek" :decayed:

- muza nie wiem czy dobra, wziąłem z gierki wyścigowej "Flatout", zawsze mi się przy niej fajnie śmigało :tongue4:

- przejście między piosenkami wyszło tragicznie, trzeba poprawić,

- nie wiem czemu kilka scen wyszło czarno-białych, będę musiał coś z tym pokombinować,

- nie wiem jak dać głośniej Mydlanego, jak na końcu mówi o ogórkach :decayed:

- nie wiem czy nie wywalić tej krótkiej nocnej scenki z 1:34 bo nic tam nie widać ale wrzuciłem ją, bo fajnie skomentowałem jazdę z Bieńkiem "nie zabij nas tylko" :tongue4:

- i końcówka do obróbki, bo film nagle się urywa ale to dlatego, że może coś się jeszcze doda,

co myślicie?

fajny jest :)

Opublikowano

Kurde szkoda,ze wczoraj nie pojezdzilismy. MOzna by Q potestowac :kox:Trzeba by kamerke zalatwic.Ma ktos mozliwosc??

Opublikowano

Ale jaką kamerkę? Bo ja mogę wziąć tą co na zlocie miałem albo tel nagram bo też full hd nagrywa. Tyle że najlepiej w dzień ew wieczorem ale w dobrze oświetlonym miejscu.

Opublikowano

No jak masz kamerke to cud malina

Opublikowano

No to gites, tylko kiedy i gdzie kręcimy?

A i nie "cud malina" tylko "miód malina" :polew:

Opublikowano

Jaca mam nadzieję, że nic w furaczu się nie stało???? :co:

?????

Karwa za wysokie progi są na Stogach, przy zawracaniu lekko przyhaczył spodem :kwasny:

Opublikowano

cud miod jeden c**j

Opublikowano

cud miod jeden ch***j

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

antonio

Karwa za wysokie progi są na Stogach, przy zawracaniu lekko przyhaczył spodem kwasny

Co Ty Pitolisz u mnie na Stogach nie ma żadnych progów zwalniających... Antonina skończ z tymi dopalaczami... :decayed:

Opublikowano

antonio

Karwa za wysokie progi są na Stogach, przy zawracaniu lekko przyhaczył spodem kwasny

Co Ty Pitolisz u mnie na Stogach nie ma żadnych progów zwalniających... Antonina skończ z tymi dopalaczami... :decayed:

są,tyko ty traktorem ciągle jeździsz i nie czujesz...

...wieśniaku ;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.