Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak jest zainteresowanie,to robimy ustawkę na przyszły tydzień.

Piątek,czy sobota,robimy kulig ??

  • Odpowiedzi 24,3 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

tylko Łepskiego nie bierzemy,podobno ostatnio mu nieźle odpier#$la :gwizdanie: :polew:

Opublikowano

tylko Łepskiego nie bierzemy,podobno ostatnio mu nieźle odpier#$la :gwizdanie: :polew:

:polew: :polew:

Opublikowano

tylko Łepskiego nie bierzemy,podobno ostatnio mu nieźle odpier#$la :gwizdanie: :polew:

:polew: :polew: :polew: gon sie :kox:
Opublikowano

tylko Łepskiego nie bierzemy,podobno ostatnio mu nieźle odpier#$la :gwizdanie: :polew:

:polew: :polew: :polew: gon sie :kox:

:decayed:

Opublikowano

Byłem wczoraj w 3city.Widać,że zaczął się świąteczny szał,co za korki. :blink:

Jednak wolę wieś. Ostatni korek był miesiąc temu jak otworzyli Biedronkę w Stężycy,cała okoliczna ludność łapała okazje w jednym sklepie :polew:

Opublikowano

Byłem wczoraj w 3city.Widać,że zaczął się świąteczny szał,co za korki. :blink:

Jednak wolę wieś. Ostatni korek był miesiąc temu jak otworzyli Biedronkę w Stężycy,cała okoliczna ludność łapała okazje w jednym sklepie :polew:

:polew: :polew:

a te korki to pewnie też przez pogodę :kwasny:

Opublikowano

:hi:

:hi: :hi:

:hi: :hi: :hi:

Opublikowano

Pokarz nowego auto. :naughty:

Opublikowano

0255a44453760f0c.jpg

nie zrobione jeszcze

Opublikowano

..to naprawiaj.. :cool1:

Nieliczni z obecnych chodzili na własnych nogach gdy takie kawałki się tańczyło :naughty:

Opublikowano

chory jestem i zimno na dworzu jak skurwisyn aż się do garażu wychodzić nie chce

no ale koło ogarnięte, jutro albo we wtorek polece na geometrię i lece z blacharką

only you :kox:

Opublikowano

-FSO cars from Poland-

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

:decayed: :decayed:

nie pierd*l ,fajne,to były czasy,komuna się kończyła czuło się wielki optymizm.

Chodziłem wtedy do podstawówki,ale wiatr wolności wiał w grzywę nawet takim szczeniakom,trochę się później porąbało,rozj*bali pgr :decayed: i całe szczęście...teraz można mieć jakieś plany,nawet antoni może mieć B7,a nie 20letni fso cars :decayed:

..i te hity :kox:

Budka Suflera Jolka Jolka

Opublikowano

bita czochrana masturbowana :blink:

:polew::decayed:

Opublikowano

Chłopaki, ściągamy kolejną 3.0 233 do Gdańskiej floty klubowej :) , macie jakieś uwagi, spostrzeżenia?

http://szukaj.pl.mobile.eu/pojazdy/showDetails.html?lang=pl&id=138880380

WAUZZZ8E28A021758

(brak xenonów!?!?!?, poza tym malina)

http://szukaj.pl.mobile.eu/pojazdy/showDetails.html?id=138981631

WAUZZZ8E28A063279

Pozdrawiam,

Bartek

Bardzo fajna :good:

Dziwnie skonfigurowana,że niema biksów.

Opublikowano

Dobra, dobra to co z tym kuligiem :?: :kox:

Opublikowano

Słaby odzew,ale będzie. W tej chwili w piątek wieczorkiem,z pochodniami,nie byłeś rok temu,to nie wiesz jaki klimat :gwizdanie:

Dopisać Cię byku ? :cool1:[br]Dopisany: 06 Grudzień 2010, 21:24_________________________________________________http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=173627.0

Opublikowano

Pewnie, a co bedzie napedem :?: :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.