Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

...ravka nie taka zła jednak :)

znowu B7 nie odpaliło :mysli:

:polew:

  • Odpowiedzi 24,3 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

a moje MKII zawsze :decayed: Zmień to OOOO na szmelcwagena a nie :kox:

Opublikowano

a moje MKII zawsze :decayed: Zmień to OOOO na szmelcwagena a nie :kox:

a śfagrowi i tak o jeden raz więcej,co nie :decayed:

dwaipółtedei odpala zawsze :evil:

nawet bez kompletnego grzania świec,nie Bieniek :cool1:

Opublikowano

Dokladnie -15 i bez swiec odpala po 3 dniach stania :) :)[br]Dopisany: 16 Grudzień 2010, 10:00_________________________________________________http://http://www.youtube.com/watch?v=vbFlMbJ_TH0

Opublikowano

mój stoi pierwszy raz na mrozie(w blaszanym garażu) i najmniejszych problemów,a czasami 10dni nie ruszane.

gdzie to legendarne nie odpalanie dwaipółtdi :decayed:

Opublikowano

Opublikowano

aaa,to jeszcze jak leszcze jeździły :cool1:

...później przyjechał kozak :evil:

Opublikowano

aaa,to jeszcze jak leszcze jeździły :cool1:

...później przyjechał kozak :evil:

:polew: :polew: :polew:

ładnie wyszły te ślizgi :kox:

Opublikowano

Tomeks

a śfagrowi i tak o jeden raz więcej,co nie decayed

dwaipółtedei odpala zawsze

nawet bez kompletnego grzania świec,nie Bieniek cool1

tak Tomuś Twoje to pewnie nawet bez paliwa odpala... :gwizdanie:

Opublikowano

no co ty alv :cool1:,w dwaipółtedei niemożna dopuścić do takiego sytuacji,trzeba pilnować stanu paliwa,bo inaczej się zapowietrzy układ paliwowy i wtedy trzeba do warsztatu,odpowietrzyć przy użyciu specjalnego urządzenia :cool1:

...no ale skąd Ty miałeś wiedzieć :wink4:,przecież całe życie popierdułkami jeździsz :decayed:

Opublikowano

Tomeks

przy użyciu specjalnego urządzenia

typu linka stalowa, drugi samochód i cała piz*a na przód :decayed:

Opublikowano

Tomeks

przy użyciu specjalnego urządzenia

strzykawki z paliwem :decayed:

Opublikowano

Olo stosuje PLAKa :polew: :polew:

Powaznie.Widzialem :polew:

Opublikowano

Po poście Giliego chciałem napisać o Plaku bo to w pewnym rodzaju pochodna Samostartu stosowanego dawno temu :decayed:

Opublikowano

Olo stosuje PLAKa :polew: :polew:

Powaznie.Widzialem :polew:

musi :cool1:

w audi wszystko od 2.0 i poniżej,oraz 3.0 i powyżej,to c**jnia jest :cool1:

a pośrodku,same cudeńka :naughty: 2.5TDI 2.7BiT ,cud malina i szał c**ja :evil:

Opublikowano
:good::naughty: :naughty:
Opublikowano

Zmieniając temat byłem dziś w Redzie ale na obwodnicy się c**jowo jedzie przez te przymarznięte kawały lodu c**jnia na maksa :gwizdanie:

Opublikowano

:good::naughty: :naughty:

Ty sie tak nie ciesz żeby nie Tomek i jego instrukcje to pewnie w zaspę byś wpadł i by trzeba by było po rangera dzwonić :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

Zmieniając temat byłem dziś w Redzie ale na obwodnicy się c**jowo jedzie przez te przymarznięte kawały lodu c**jnia na maksa :gwizdanie:

dokładnie,trzęsie strasznie :kwasny:

Opublikowano

Zmieniając temat byłem dziś w Redzie ale na obwodnicy się c**jowo jedzie przez te przymarznięte kawały lodu c**jnia na maksa :gwizdanie:

Mnie wkurza snieg w kolach.Po takich jazdach po sniego tyle sie naprzykleja,ze 80 km.h nie idzie przekroczyc.

Pare hamowan 150-0 km.h zalatwia sprawe :tongue4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.