Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ta parowa Tomeks przekazal zyczenia swiateczne?

  • Odpowiedzi 24,3 tys.
  • Wyświetleń 1,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

nie miał czasu nakręcał nas na wcielenie w życie swego niecnego planu :decayed:

Opublikowano

no co Ty

wczoraj się wogóle nie odzywał bo jedyna szansa kiedy przemówi ludzkim głosem to wigilia :polew:

Opublikowano

Ta parowa Tomeks przekazal zyczenia swiateczne?

przecież on jest nie wierzący i nie obchodzi żadnych świąt .... :naughty:

Opublikowano

nie miał czasu nakręcał nas na wcielenie w życie swego niecnego planu :decayed:

Zdazyl przekazac pomysl.

Ale przyznam,ze podoba mi sie :kox: :kox:

Opublikowano

nie miał czasu nakręcał nas na wcielenie w życie swego niecnego planu :decayed:

Zdazyl przekazac pomysl.

Ale przyznam,ze podoba mi sie :kox: :kox:

mnie też :kox:

Opublikowano

Pany życzę wszystkim....

Pachnącej lasem choinki,

na stole wódki i szynki,

Zdrowia szczęścia, pomyślności,

nie połykać z karpia ości,

nie jeść bombek, nie palić siana

jeść pierogi, lepić bałwana,

a w sylwestra pijta do rana.

ZDROWYCH WESOŁY ŚWIĄT I SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU...... :hi:

Opublikowano

Witam wszystkich kolegów z pomorskiego...

Potrzebuję jakiś kontakt do OLO_GDA... Pilna sprawa. Z góry dzięki! Mam nadzieję, że ktoś z Was mi pomoże.

:hi:

Opublikowano

Witam wszystkich kolegów z pomorskiego...

Potrzebuję jakiś kontakt do OLO_GDA... Pilna sprawa. Z góry dzięki! Mam nadzieję, że ktoś z Was mi pomoże.

:hi:

BLB padło?

http://az.gda.pl

Opublikowano

Witam wszystkich kolegów z pomorskiego...

Potrzebuję jakiś kontakt do OLO_GDA... Pilna sprawa. Z góry dzięki! Mam nadzieję, że ktoś z Was mi pomoże.

:hi:

BLB padło?

http://az.gda.pl

Nie kolego. Ale dzięki za namiary. :hi:[br]Dopisany: 23 Grudzień 2010, 09:40_________________________________________________Ten nr niestety nie odpowiada... :thumbdown:
Opublikowano

Witam wszystkich kolegów z pomorskiego...

Potrzebuję jakiś kontakt do OLO_GDA... Pilna sprawa. Z góry dzięki! Mam nadzieję, że ktoś z Was mi pomoże.

:hi:

BLB padło?

http://az.gda.pl

Nie kolego. Ale dzięki za namiary. :hi:[br]Dopisany: 23 Grudzień 2010, 09:40_________________________________________________Ten nr niestety nie odpowiada... :thumbdown:

skoro nie odpowiada to znaczy, że nie może rozmawiać albo ma ważny temat na warsztacie i nie chce aby mu ktoś przeszkadzał

Opublikowano
  • Autor

kva, stałem pół godziny wczoraj na B1 i nikt nie przyjechał, a mówili mi że sporo fajnych ludzi na spoty przyjażdża... a idźta...

:decayed:

Opublikowano

kva, stałem pół godziny wczoraj na B1 i nikt nie przyjechał, a mówili mi że sporo fajnych ludzi na spoty przyjażdża... a idźta...

:decayed:

trzeba było zajrzeć na wątek i byś wiedział :tongue4:

Opublikowano

Serdecznie ZAPRASZAM

>> Kalendarz Klubowy 2011 <<

Opublikowano

Jak Przemas stał na B1 to ja stałem na C4 :decayed:

Opublikowano
  • Autor

no nawet mi się wydawało, że mi mignąłeś alvik !! :cool1:

:wink4:

Opublikowano

Przemas jak tam B-sieben ?? :naughty:

Opublikowano
  • Autor

git malina, tera webasto muszę jeno zrobić :decayed: ale nie wiem czy mi się opyla :)

no i Q brak

Opublikowano

a kupiłeś w końcu DTMy czy jakie masz koła na lato ??

Opublikowano
  • Autor

no jak to, to nie wiesz jakie mam ? te z pakietu Titanium[br]Dopisany: 23 Grudzień 2010, 14:10_________________________________________________a tak, DTM też je miał chyba

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.