Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja też będę to do zoba :hi:

  • Odpowiedzi 24,3 tys.
  • Wyświetleń 1,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

kurde ja bym wpadł ale jade dziś o 14 do mnie do czerska ;(

no ze 2 lata juz tak wpadasz hehe;-)

nie 2 lat nie będzie :tongue4: rzadko jest spot na skwerze a mi tam najbardziej pasuje ;)

Opublikowano

Nie wstydź się tylko przyjedź, nie wszyscy u Nas gryzą :polew: :polew:

Opublikowano

dzieki za spota :hi:

makówa,fajne koleżanki :naughty:

Opublikowano

Nie wstydź się tylko przyjedź, nie wszyscy u Nas gryzą :polew: :polew:

a kto gryzie ? :decayed: bede wiedział kogo unikać :polew: :polew:

Opublikowano

Maciek następnym razem zaproś wiecej koleżanek żeby bylo chociaż po jednej dla każdego :naughty:

Opublikowano

dzieki za spota :hi:

makówa,fajne koleżanki :naughty:

:wallbash: :wallbash:

a mnie nie bylo :wallbash::disgust:

Opublikowano

Następnym razem to najwyżej kawę z automatu mogę zasponsorować bo koleżankami się dzielił nie będę :polew:

Opublikowano
:polew:
Opublikowano

Następnym razem to najwyżej kawę z automatu mogę zasponsorować bo koleżankami się dzielił nie będę :polew:

to następnym razem zamkniemy cie w bagażniku :gwizdanie:

Opublikowano

Macko,a sciagales przy dziewczynach czapke?? :naughty: :naughty:

Opublikowano

nie,jeszcze dodatkowo kaptur nałozył :polew:

Opublikowano

i to nie jeden :polew:

Opublikowano
:naughty: :gwizdanie:
Opublikowano

Byłem na myjni dzisiaj i kur@#$ ile mam wgniotek po prawej stronie na drzwiach pasażera. Pod firmą obok mnie parkuje gość w BMW X6. Po właścicielu auta za 300-400k raczej bym się nie spodziewał, że jest pospolitym obijaczem. W poniedziałek z nim pogadam, bo nie będzie mi jakiś złom ze śmigłem na masce obijał niuni :polew: Chyba w tym roku pomyśle o jakimś magiku od wyciągania wgniotek, ciekawe czy w trójmieście są jacyś spece :mysli:

Opublikowano

Ladna pogoda dzisiaj.Moze jakis spot za jasnego?Moze skwer?

Opublikowano

Byłem na myjni dzisiaj i kur@#$ ile mam wgniotek po prawej stronie na drzwiach pasażera. Pod firmą obok mnie parkuje gość w BMW X6. Po właścicielu auta za 300-400k raczej bym się nie spodziewał, że jest pospolitym obijaczem. W poniedziałek z nim pogadam, bo nie będzie mi jakiś złom ze śmigłem na masce obijał niuni :polew: Chyba w tym roku pomyśle o jakimś magiku od wyciągania wgniotek, ciekawe czy w trójmieście są jacyś spece :mysli:

pewnie ze są ale wyginanie wgniotek to strasznie drogi biznes ;( sam mam pare i bede chciał to zrobić. Maciek tu masz firme z gdańska podobno magicy :rolleyes:

http://www.abcar.pomorskiefirmy.pl/pg/index.htm

Opublikowano

:hi:

chłopaki może warto w ogóle zastanowić się nad tym by na stałe (w okresie letnim) przenieść miejsce spotów z matarni, chociażby na ten skwer? :naughty:

wiem, że nie mi o tym decydować ale to taki mały pomysł ode mnie :naughty:

Opublikowano

:hi:

chłopaki może warto w ogóle zastanowić się nad tym by na stałe (w okresie letnim) przenieść miejsce spotów z matarni, chociażby na ten skwer? :naughty:

wiem, że nie mi o tym decydować ale to taki mały pomysł ode mnie :naughty:

jak najbardziej za :naughty: :naughty: :good: :good: :good: :good:

Opublikowano

Pany to co dzisiaj?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.