Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

...cuker już zamówiony 400kg czekam na poważne propozycje cen,bo jak nie to po drodze się gdzieś opierdzieli.... :wink4:

Kryśka będzie podróżować między 3 worami po 50kg cukeru...aby się w nocy nie zmoczyła bo cuker będzie żółty i się skawali..... :decayed::naughty:

  • Odpowiedzi 24,3 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

wy serio z tym cukrem ? :polew: :polew: :polew:

bo juz nie kumam

Opublikowano

wy serio z tym cukrem ? :polew: :polew: :polew:

bo juz nie kumam

jak najbardziej :cool1:

...belgia>holandia>biały cukier :gwizdanie:

Opublikowano

Zboki!!!

Opublikowano

W dealerke beda sie chlopaki bawic :polew:

Trzeba uwazac na miescie kupujac cukier moze wy tam co innego bialego przywieziecie :decayed:

Bieniek uwazaj w tym Jaroslawcu co bedziesz sypal do herbaty :naughty:

Opublikowano

pany,nie chcę was straszyć :cool1:,ale na zlot mamy litr cytrynówy :naughty:

...na łeb :kox:

Opublikowano
japierdole.jpg
Opublikowano

...Łepski biorę twoja działkę....mam 2 L starczy ..... :mysli:

aaa starczy bo i Mydlanego działka dla mnie.... :kox::decayed:

Opublikowano

...Łepski biorę twoja działkę....mam 2 L starczy ..... :mysli:

aaa starczy bo i Mydlanego działka dla mnie.... :kox::decayed:

mydlanego działkę bierze chudy,Gilego zresztą też :decayed:
Opublikowano

...Łepski biorę twoja działkę....mam 2 L starczy ..... :mysli:

aaa starczy bo i Mydlanego działka dla mnie.... :kox::decayed:

A to spoko bo już się martwiłem o wątrobę, z płucami się już pożegnałem bo czuje ze mnie uwędzisz :decayed:
Opublikowano

...Łepski biorę twoja działkę....mam 2 L starczy ..... :mysli:

aaa starczy bo i Mydlanego działka dla mnie.... :kox::decayed:

A to spoko bo już się martwiłem o wątrobę, z płucami się już pożegnałem bo czuje ze mnie uwędzisz :decayed:

...przestań się mazać Łepski...szykuj papier i bibułę będziemy stroić Bieńka parcha nad ranem... :decayed:

Opublikowano

pany,jest propozycja od miejscowej drużyny,tsunami chlew,czy jakoś tak,żeby rozegrać z nimi meczyk w sobotę :naughty:

...grają w Bklasie,więc ich rozjebiemy :decayed::polew:

co wy na to?

Opublikowano

pany,jest propozycja od miejscowej drużyny,tsunami chlew,czy jakoś tak,żeby rozegrać z nimi meczyk w sobotę :naughty:

...grają w Bklasie,więc ich rozjebiemy :decayed::polew:

co wy na to?

....gramy a jak ...nasza drużyna będzie się nazywać....nie kastrowane knury...i wygramy bez problemu bo z nami będzie grał przecież...Olisadebe..... :decayed:

Opublikowano

mateo,nie siedź na forum,tylko szukaj(wiesz czego) i kombinuj :naughty:

Opublikowano

pany,jest propozycja od miejscowej drużyny,tsunami chlew,czy jakoś tak,żeby rozegrać z nimi meczyk w sobotę :naughty:

...grają w Bklasie,więc ich rozjebiemy :decayed::polew:

co wy na to?

Zaopatrzę się w Tussipect i mogę biegać :decayed:
Opublikowano

Zaopatrzę się w Tussipect i mogę biegać :decayed

to jakieś ołowiane tampony,żeby cię nie zwiało :mysli::tongue4:

Opublikowano

to jakieś ołowiane tampony,żeby cię nie zwiało :mysli::tongue4:

k**wa, o tym nie pomyślałem :disgust:
Opublikowano

Damy rade.A co z reszta wplat??Bo 11 nie zbierzemy do grania :evil:

Opublikowano

Tomeks śmigałeś może gdzieś dzisiaj z Wejherowa w kierunku Lęborka ? Bo w mojej wiosce minęło mnie z naprzeciwka b7 z ledami z A6 i teraz nie wiem kto to..

Opublikowano

Tomeks śmigałeś może gdzieś dzisiaj z Wejherowa w kierunku Lęborka ? Bo w mojej wiosce minęło mnie z naprzeciwka b7 z ledami z A6 i teraz nie wiem kto to..

to był jaca

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.