Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia


pre_pl

Rekomendowane odpowiedzi

:hi: Panowie,ale dróg w Gd wam nie zazdroszcze :wallbash: myślałem że w Bdg są dziury ale tu jest dosłownie tragedia :wallbash:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Tomeks

    3230

  • antonio

    1953

  • Bieniek

    1932

  • GILI

    1288

Top użytkownicy w tym temacie

:hi: Panowie,ale dróg w Gd wam nie zazdroszcze :wallbash: myślałem że w Bdg są dziury ale tu jest dosłownie tragedia :wallbash:

niepotrzebnie zwalniasz :cool1:

...utrzymuj prędkość minimum +90km/h i będzie git :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: Panowie,ale dróg w Gd wam nie zazdroszcze :wallbash: myślałem że w Bdg są dziury ale tu jest dosłownie tragedia :wallbash:

niepotrzebnie zwalniasz :cool1:

...utrzymuj prędkość minimum +90km/h i będzie git :naughty:

dokładnie, cały czas p*zda :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i z wachaczy sie skobelki zrobią :polew: na szczęście przyjechałem Peugeotem żony :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no ale fakt jest taki że trójmiasto czy słupsk to tragedia, ale jeżeli chodzi o całe województwo w porównaniu do zachodniopomorskiego czy tam toruńskiego/bydgoskiego jest całkiem nieźle, wiadomo zdarzają się rodzynki, ale ogólnie jest nawet nieźle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na małomiejskiej jakie B7 w avancie widziałem na aluskach w kolorze ciemny grafit :slina: furka chyba szary metakic :slina: od was z klubu może?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja popierdzielam tylko po obwodnicy,po chyloni i cisowej,tylko jak na oruni zjeżdżam,to tak 500m od domu mam trocha kiepskiej drogi :cool1:

...także dla mnie trójmiejskie drogi są super :decayed: [br]Dopisany: 19 Marzec 2011, 18:33_________________________________________________

na małomiejskiej jakie B7 w avancie widziałem na aluskach w kolorze ciemny grafit :slina: furka chyba szary metakic :slina: od was z klubu może?

od nas w tych rejonach jeżdżą 3 czarne avanty B7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema ziomki

ustawiałem dzisiaj kąt synchronizcji wałka rozrządu (poprawiłem na cacy :kox:) , przy okazji zrobiłem kpl. logów i jak na złość zaczęła mi cięknąć maglownica ;(

Audi stoi i czeka do poniedziałku aż zerknę co da się zrobić :mysli: mam nadzieję, że to tylko oring za 7 PLN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema ziomki

ustawiałem dzisiaj kąt synchronizcji wałka rozrządu (poprawiłem na cacy :kox:) , przy okazji zrobiłem kpl. logów i jak na złość zaczęła mi cięknąć maglownica ;(

Audi stoi i czeka do poniedziałku aż zerknę co da się zrobić :mysli: mam nadzieję, że to tylko oring za 7 PLN

...myślę antonio że to jest mało istotne i nie pora aby rozmawiać na ten temat .... :cool1:

Ps...nie odwracaj uwagi moich potencjalnych klientów od cukru... :naughty::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema ziomki

ustawiałem dzisiaj kąt synchronizcji wałka rozrządu (poprawiłem na cacy :kox:) , przy okazji zrobiłem kpl. logów i jak na złość zaczęła mi cięknąć maglownica ;(

Audi stoi i czeka do poniedziałku aż zerknę co da się zrobić :mysli: mam nadzieję, że to tylko oring za 7 PLN

...myślę antonio że to jest mało istotne i nie pora aby rozmawiać na ten temat .... :cool1:

Ps...nie odwracaj uwagi moich potencjalnych klientów od cukru... :naughty::decayed:

właśnie jest bardzo istotne, teraz się przygotuj na to, że przyjadę Zetorem z przyczepą 10cio tonową po cukier więc przywieź go tyle abym nie miał niepełnego kursu :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz zetora :mysli:

to podmień se tą maglownice,nie baw się w jakieś tanie naprawy :naughty: i tak pewnie w tym twoim parchu jest sporo części od snopowiązałki,kombajnu i taczki :gwizdanie: :decayed:

...i chyba od rozrzutnika,bo Olo mówił że ma teraz pełno gnoju na placu po ostatniej twojej wizycie :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

antonio,czujnik położenia pedału hamulca w B6 jest jeden,czy były różne? masz może nr części?

muszę kupić dla flamandzkiego bydlaka,a nie chcę się pierdolnąć,bo nie będzie potem kiedy wymienić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...to chyba będzie to... 1k2 945 511... :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1k2 945 511

to kupię to w ASO,jakieś 45zł - zniżka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1k2 945 511

to kupię to w ASO,jakieś 45zł - zniżka.

...ale może upewnij się przed zakupem... :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1k2 945 511

to kupię to w ASO,jakieś 45zł - zniżka.

...ale może upewnij się przed zakupem... :cool1:

no,antonio ma sprawdzić dla pewności :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...