Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia


pre_pl

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Tomeks

    3230

  • antonio

    1953

  • Bieniek

    1932

  • GILI

    1288

Top użytkownicy w tym temacie

Antonio parowo, szkoda ze na zlot nie jedziesz. Na spoty to pierwszy skrzykuje a dalej to juz d*py nie ruszy

:-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za spota :hi:

Jaca,dzięki za karkówe i browarek :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maciek, Ty lepiej mów czy bierzesz ten szeroki rancik ? :cool1:

A co chcesz wziąć? Bo ja sam nie wiem, są piękne ale po kilka pęknięć na trzech felgach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co chcesz wziąć? Bo ja sam nie wiem, są piękne ale po kilka pęknięć na trzech felgach...

nie no ja już mam coś innego zaklepane, tylko muszę cierpliwie czekać :gwizdanie:

zadzwoń do typa, podpytaj się o te pęknięcia, fajna cena i kozackie kółko, jakby się ogarnęło ładnie polerkę itd, przy gwincie co kupiłeś robił byś niezłe show, nawet na paru fajnych imprezach można by się pokazać :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...antonio...możesz się wypowiedzieć na ten temat że podobno(cytuje) w urzędzie komunikacji 90% to wiocha.... :mysli:

dostajecie pieniądze z UE i co roku zmieniata sobie furmanki a buraków nie ma kto uprawiać i k.....cukier drożeje... :bicz3:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=191620.msg2272366;topicseen#msg2272366

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wypsiu odpowiedziałem mu

słuchaj: za tonę buraków cukrowych ja dostaję 118 PLN (oczywiście za tą cenę muszę kupić :ON: , kupić nasiona , uprawić ziemię, zasiać, opryskiwać przeciw chorobami, robakami, nawieźć odżywki i oczywisćie eksploatacja maszyn )

w tonie buraków jest 18% cukru więc 180kg 180 x chociaż 3 zeta za kg cukru = 540 PLN

cholera i jak tu cokolwiek uprawiać :ranting1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...a to prawda antonio że maja jakąś cześć dopłat zlikwidować bodajże w 2013... :mysli:

jeśli coś takiego by wprowadzili to rolnicy z głodu poumierają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...a to prawda antonio że maja jakąś cześć dopłat zlikwidować bodajże w 2013... :mysli:

jeśli coś takiego by wprowadzili to rolnicy z głodu poumierają...

do 2013 roku miały być dotacje na modernizację gospodarstw (oczywiście bardzo ciężko jest dostać kasę na taki sprzęt jaki się by chciało - często jest tak, że rolnik ma już 20 letni wysłużony 100 konny ciągnik i przy dzisiejszych warunkach uprawy potrzebowałby 130KM a oni mu wyliczają, że 70 KM mu starczy i oczywiście nie pozwalają kupić tego który mu naprawdę jest potrzebny :wallbash: ) a mamy 2011 rok i pieniędzy już nie ma (czyt. woj pomorskie) - dziwnym sposobem się skończyły / niby tak duża liczba rolników z tego skorzystała / te urzędasy co weryfikują te wnioski zachowują się tak jak by kasa na te cele szła z ich prywatnego konta :wallbash::cool1:

ostatni nabór wniosków był od 3 do 17.stycznia 2011 i w pomorskim rolnicy złożyli 516 wniosków z czego do dalszej weryfikacji zakwalifikowało się tylko 208 ; w mazowieckim zakwalifikowało się ich aż 3000 więc pomyśl ile tam było ich złożonych skoro też część odrzucili

przecież wiesz, że na codzień widzę się z rolnikami (w firmie gdzie pracuję wypełnialiśmy rolnikom te wnioski o dofinansowanie i każdy miał jakieś problemy z uzyskaniem kasy - jedni większe ; drudzy mniejsze) co niektórzy porezygnowali całkowicie

w 2013 zabiorą dopłaty obaszarowe do każdego ha - jeżeli to zabiorą i ceny plonów nie wzrosną conajmniej o 70% to marnie widzę Polską gospodarkę :thumbdown:

JEDNYM ZDANIEM: CHORY KRAJ :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisze Antonina będzie trzeba sprzedać ziemię Duńczykom albo innym c**jom bo im się będzie opłacało i będziemy u u nich na własnych polach jebać jako parobki :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są chętni na cukier... biały kryształ i w kostkach ...to mogę przytargać z 400 kg... :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są chętni na cukier... biały kryształ i w kostkach ...to mogę przytargać z 400 kg... :naughty: :naughty:

biorę każdą ilość :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są chętni na cukier... biały kryształ i w kostkach ...to mogę przytargać z 400 kg... :naughty: :naughty:

biorę każdą ilość :cool1:

...no i gites ...do V70 się zapakuje z 250kg i do mnie 150 kg i kontrabanda jak ta lala walim z cukrem na pomorze.... :decayed::naughty:

Ps... co do ceny to się dogadamy na PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no u nas jest po 2,5zł :cool1:

...także żebym zarobił,nieee :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no u nas jest po 2,5zł :cool1:

o ja pierdziu a ja po 2 zł sprzedaje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...