Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dzienks :hi:

  • Odpowiedzi 24,3 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

potwierdzam :yes2:

I ja dołoże 3 grosze:) również potwierdzam, wymieniałem swój zaraz po Wrześniowym zlocie w jaroslawcu.

Tutaj opis jak to zrobić - 10min roboty.

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=70537.0

Opublikowano

Panowie jeździ ktoś od Nas polówka z beczką na dachu ? :kox: i naklejka DOPE na boczniej szybie? :mysli: byłem dzis na bulwarze i widziałem taka polówkę

Opublikowano

Panowie jeździ ktoś od Nas polówka z beczką na dachu ? :kox: i naklejka DOPE na boczniej szybie? :mysli: byłem dzis na bulwarze i widziałem taka polówkę

Lodówa :kox:

Opublikowano

potwierdzam :yes2:

I ja dołoże 3 grosze:) również potwierdzam, wymieniałem swój zaraz po Wrześniowym zlocie w jaroslawcu.

Tutaj opis jak to zrobić - 10min roboty.

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=70537.0

uuu,zajęło ci to 10min. :mysli:

...a Kaśka mówiła,że wszystko zajmuje ci góra 2min :sex::polew:

Opublikowano

Panowie jeździ ktoś od Nas polówka z beczką na dachu ? :kox: i naklejka DOPE na boczniej szybie? :mysli: byłem dzis na bulwarze i widziałem taka polówkę

Lodówa :kox:

Widziałem go dziś ale nie poznałem bo nie znam ludzi z widzenia :embarrassed:

Opublikowano

Panowie jeździ ktoś od Nas polówka z beczką na dachu ? :kox: i naklejka DOPE na boczniej szybie? :mysli: byłem dzis na bulwarze i widziałem taka polówkę

Lodówa :kox:

Widziałem go dziś ale nie poznałem bo nie znam ludzi z widzenia :embarrassed:

i teraz wstań i jebnij sie pokrywką w łeb :cool1:

...za kare :gwizdanie:

Opublikowano

ma ktoś pożyczyć dobry antyradar na następny weekend ?

Opublikowano

z tego co wiem,to u nas nikt niema :no:

Opublikowano

Panowie jeździ ktoś od Nas polówka z beczką na dachu ? :kox: i naklejka DOPE na boczniej szybie? :mysli: byłem dzis na bulwarze i widziałem taka polówkę

Lodówa :kox:

Widziałem go dziś ale nie poznałem bo nie znam ludzi z widzenia :embarrassed:

i teraz wstań i jebnij sie pokrywką w łeb :cool1:

...za kare :gwizdanie:

mam nadzieje ze bedzie okazja poznać :wink4:

Opublikowano

z tego co wiem,to u nas nikt niema :no:

To trzeba będzie w nocy bez tablic jechać :polew: :polew:

Opublikowano

z tego co wiem,to u nas nikt niema :no:

To trzeba będzie w nocy bez tablic jechać :polew: :polew:

tylną można upierdzielić,a na przednią przypadkowo przyczepić jakiś worek :naughty:

...panie władzo,wjechałem na parking leśny i się chyba gówno przyczepiło...........w razie co :gwizdanie:

Opublikowano

To trzeba będzie w nocy bez tablic jechać :polew: :polew:

tylną można upierdzielić,a na przednią przypadkowo przyczepić jakiś worek :naughty:

...panie władzo,wjechałem na parking leśny i się chyba gówno przyczepiło...........w razie co :gwizdanie:

i dokładnie tak zrobię, jednak jak na Poznań albo Szczecin się leci jest spoko, ale tak w stronę Katowic, obojętnie czy jedzie się przez Konin czy przez Łódź to tych radarów nastawiali jak latarni :wallbash:

Opublikowano

mam nadzieje ze bedzie okazja poznać :wink4:

ale jest okazja :naughty:

w przyszły weekend jest zlot POMORSKI,będzie cała nasza ekipa :wink4:

Opublikowano

w zeszłym roku jak lecieliśmy do Bukowiny to fotek nie robiło nigdzie

.... poza laserówką przed Poroninem :polew:

Opublikowano

.... poza laserówką przed Poroninem :polew:

Teraz jak z Władka wracałem to gościa w MLu przede mną taką to cudowną suszarką ściągnęli :decayed: jakiś Warszawiak chyba z urlopu wracał, ledwo przejechał 10km i już prezent :polew:

Opublikowano

To trzeba będzie w nocy bez tablic jechać :polew: :polew:

tylną można upierdzielić,a na przednią przypadkowo przyczepić jakiś worek :naughty:

...panie władzo,wjechałem na parking leśny i się chyba gówno przyczepiło...........w razie co :gwizdanie:

i dokładnie tak zrobię, jednak jak na Poznań albo Szczecin się leci jest spoko, ale tak w stronę Katowic, obojętnie czy jedzie się przez Konin czy przez Łódź to tych radarów nastawiali jak latarni :wallbash:

kiedyś z jacą13 zrobiliśmy ten manewr,ale nie z workiem(to była późniejsza ewolucja),tylko z błotem :cool1:

zajebaliśmy pół tablicy błotem i ogień,przy fotoradarach na maxa :decayed:,ale między czasie na trasie zrobiła się lekka mżawka,dojechalismy na miejsce,zadowoleni,że frajerów wydymaliśmy,spoglądamy na tablice,a ona czysta jak łza :polew:,na szczęście później okazało się,że żaden nie był załadowany :gwizdanie:

Opublikowano

a jaka jest kara za brak tablic ? :decayed: w sensie za brudne/nieczytelne

tak myślę żeby przód odkręcić (wkręcać że zderzak dopiero co polakierowany :naughty:) a na tył faktycznie jakiś "śmieć" przykleić :cool1:

Opublikowano

a jaka jest kara za brak tablic ? :decayed: w sensie za brudne/nieczytelne

tak myślę żeby przód odkręcić (wkręcać że zderzak dopiero co polakierowany :naughty:) a na tył faktycznie jakiś "śmieć" przykleić :cool1:

nie zapomnij zakryć nalepki na szybie :cool1:

za brak tablic 100 albo 200 chyba

Opublikowano

a jaka jest kara za brak tablic ? :decayed: w sensie za brudne/nieczytelne

tak myślę żeby przód odkręcić (wkręcać że zderzak dopiero co polakierowany :naughty:) a na tył faktycznie jakiś "śmieć" przykleić :cool1:

nie zapomnij zakryć nalepki na szybie :cool1:

za brak tablic 100 albo 200 chyba

no to bilans ewentualnych korzyści przy dłuższej trasie jest dodatni :good: to już wiadomo co trzeba zrobić :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.